Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
srkins
Posts: 1464
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

pre ce biti da mu je godisnja plata bila 18.000e sto bi bilo 1.500e mesecno
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Re: Transferi

Post by dapokalypto »

Sima Strahota wrote:Suma sumarum - totalno nebitan lik, njegova dalja karijera treba da nas interesuje kao ona u Bobana Maksimovića.
Gde bas nadje sa lilikom da ga uporedis, ipak je on klasa za sebe.. 1 rekreativo, 2 rekreativo itd.. :cheers:
JBŠ fabrike, svi na polje, svi na fudbal, da trenirate.. ajd zdra`o..
srkins
Posts: 1464
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

lane izgleda ide u tursku bar tako pisu novosti...a jel zna neko da li jagos jos uvek trenira sa nama?
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Transferi

Post by lexa »

Nikola wrote:Nemanja je talentndvan i zna fudbal. Samo na jednim pripremama je imao priliku da igra 2 spica i bio je prvi strelac. Kasnije nikad nije dobio priliku na svojoj poziciji i imao je problema sa zdravljem. Sve najbolje bratu Lesinaru!
Ne bih da skrecem s teme i da palim masu.
Samo cu reci jedno...Firmas&Lesinar je postao kada je potpisao za nas. Do tada je na FB-u
bio fan jednog BG kluba ;)

Neka mu je sa srecom, ali nije se uklopio kod nas i tu zavrsava svaka prica.
Nama treba rezultat i ne mozemo nikoga da cekamo dve godine da proradi.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Ocajnicki nam treba novi brzi spic :!:
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Transferi

Post by lexa »

gospodinFKV wrote:Ocajnicki nam treba novi brzi spic :!:
Da imamo novca moj glas bi isao za onog napadaca iz jermenskog Shiraka (Diop) sto je u
tandemu sa Fofanom demolirao crne. U njemu bi mogli dobiti novog Abua.
Sigurno nije skup, ali sta vredi, nama je sve sto je pod ugovorom skupo.
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Fiero? :mrgreen:

Sad bez zeze, koja je situacija oko tuzbe?
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Milan wrote:Fiero? :mrgreen:

Sad bez zeze, koja je situacija oko tuzbe?
Poj'o vuk magarca kanda. Ne bih da pretpostavljam nista, ali mi se cini da smo ko kanda dobili malkice novca ispod stola i nikom nista :deal:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8924
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Milan wrote:Fiero? :mrgreen:

Sad bez zeze, koja je situacija oko tuzbe?
Kakva moze biti situacija kada tuzis UEFi igraca koji pod UEFinom ingerencijom nije proveo ni jedan minut u zivotu? Dolazi iz zemlje koja je u juznoamerickoj konfederaciji, a igra u klubu iz azijske. Mogli su tako isto da podnesu tuzbu kosarkaskom savezu, jednako bi bilo efektno.

Sto je samo jos jedan znak da ugovora nikad nije ni bilo, osim u Capeljinim pisanijama na klupskom sajtu, jer da stvarno imaju ugovor sa njim sigurno je da bi se vise iscimali oko cele situacije nego ovako.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Ili je u pitanju ovo sto je gospodinFKV iznad naveo...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Transferi

Post by severozapad »

Danas je otpalio Antwi. Došao kada i Abu, otišao u otprilike isto vreme. U svakom slučaju,možda smo ga mogli malo više probati, gledati, jer ja ne znam da li je čovek nakupio 10 utakmica u Voši da je ulazio uopšte u igru. U svakom slučaju, jedan od onih koje nismo stigli da upoznamo a otišli su dalje.
Srećno i hvala za Marakanu i 2-2, mogao si učačkati još onaj jedan posle.
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Transferi

Post by Ljubomir1996 »

severozapad wrote:Danas je otpalio Antwi. Došao kada i Abu, otišao u otprilike isto vreme. U svakom slučaju,možda smo ga mogli malo više probati, gledati, jer ja ne znam da li je čovek nakupio 10 utakmica u Voši da je ulazio uopšte u igru. U svakom slučaju, jedan od onih koje nismo stigli da upoznamo a otišli su dalje.
Srećno i hvala za Marakanu i 2-2, mogao si učačkati još onaj jedan posle.
Zar on nije odavno otišao? Gde on igra uopšte?
P.S. Kakvih crnih 18000 mesečno, pa Mereba je imao 7000, bar mi je tako rekao...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Igrao je on par utakmica, dao nekoliko golova. Secam se da je dosao kao vece pojacanje od Abua, ali na kraju nije ispunio ocekivanja.
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Transferi

Post by Box »

Sto se Antwi-a tice ... Secam se da sam procitao jednom na facebook-u kod Medojevica ili kod Mitosevica da ga obojica hvale bas bas ... U fazonu da ne mogu da veruju da je prosledjen na pozajmicu a bio je najbolji igrac u ekipi u tom momentu...
Mislim da je tako nesto bilo (davno bese pa se i ne secam najbolje).
User avatar
Turija
Posts: 10835
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

severozapad wrote:Danas je otpalio Antwi. Došao kada i Abu, otišao u otprilike isto vreme. U svakom slučaju,možda smo ga mogli malo više probati, gledati, jer ja ne znam da li je čovek nakupio 10 utakmica u Voši da je ulazio uopšte u igru. U svakom slučaju, jedan od onih koje nismo stigli da upoznamo a otišli su dalje.
Srećno i hvala za Marakanu i 2-2, mogao si učačkati još onaj jedan posle.
Potpisujem.
Ne znam, čini mi se da sad već ne znamo šta radimo, ili očekujemo pojačanja iz Benfike, il' koga već, a nismo (još) prošli Šerif?
Otišao Abu, otišao Adjuru, otišao Antvi, a takvi profili igrača nam fale.Za Adjuruom žalim ja, ali mislim da još više žali mali Radoja, koji je ,,cvetao" pored njega, a Poletanović ga ,,ubi" (pogledqjte samo koliko smo golova primili zato što je Poletanović zakasnio ili ispao iz igre ispred naših 16m.I sada protiv Šerifa isto - ja mislim da je on ostao iza Ise, a ne Vule - ne smem baš da tvrdim, trebao bi da vidim ponovo).
Sada ode Antvi, a najsličniji je napadač Abubakaru.Kaluđer bljesnuo protiv Burse i onda zacrnio.Simon ima snage za 5-10 minuta, teško da će je za nedelju dana steći.Njegova tehnika jeste vidljiva, ali bez snage nema fudbala.
Denkovića skrivamo, kao novu mladu, Škuleta k'o Škuleta, Gaća možda može imati 20 minuta vredne igre, a Antvi jedini može da nosi i razbija, a mi i njega puštamo u odsudnom trenutku. :?
No, videćemo.A da baš ne ide po očekivanom planu, primetno je to i po tome što je nestalo one mirnoće i sigurnosti i kod našeg trenera.Nadajmo se da je u pitanju prolazna kriza.
U ovom trenutku, ja kao navijač ne razumem politiku prelaznog roka.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply