3. kolo: Vojvodina-Spartak 1:0

Locked
vdn slaninar
Posts: 1044
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 3. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 20:30h

Post by vdn slaninar »

aj nek neko napise krsten izvestaj,kako smo igrali ,na koga moze da se racuna od rezervista i kakvi su...
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: 3. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 20:30h

Post by Ljubomir1996 »

MiSmoFKV! wrote:Klas Jan Skuntelar ce na kraju biti nas najbolji strelac. Bravo Jasare :mrgreen:
AHAHAHAAHA Lepo si me nasmejao... :greenbutt:
Lovćenac
Posts: 5
Joined: Sun Aug 25, 2013 10:58 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 20:30h

Post by Lovćenac »

Pozdrav svima ,već duže vrijeme pratim forum,zajedno sa još par drugova iz Lovćenca navijam za Vojvodinu i koliko god mi mogućnosti (finansije) dozvole dolazim uživo na Karađorđe.
Što se večerašnje utakmice tiče najbolje je reći ono standardno,a to je da se pamte 3 boda koja će nam dobro doći kao injekcija samopouzdanja pred Moldaviju,drago mi je što je baš Škuletić riješio utakmicu,pošto se po meni neopravdano nalazi na tapetu kao dežurni krivac kada nešto ne valja na terenu,nadam se da će uspjeti da pogodi i u Tiraspolju i da ćemo uspjeti da zabilježimo istorijski uspjeh.
Uzdravlje braćo :cheers:
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 3. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 20:30h

Post by fare »

Ja kako sam cuo od ortaka koji je bio na Karadjordju da je Fatic katastrofa (kaze nezna ljudski loptu da izbaci) a Denkovic odlican (brz , dobro barata loptom samo kaze da je igrao na levom krilu a levom ne zna nista :o i plus je nahvalio Kaludjerovica kaze da je dobro odigrao samo da nema kome da cusne loptu povratnu tu na 20 metara (falio je Vranjes) :D .
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: 3. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 20:30h

Post by lala1914 »

ma sve ce to nikolic pozlatiti :D posto nisam bio na utakmici, da li neko moze da opise dogadjaje sa tekme...jeste da verujem samo svojim ocima, al ajd da cujem od nekog drugog kakva je bila igra, pojedinci...
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 3. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 20:30h

Post by madda fakka »

MiSmoFKV! wrote:Klas Jan Skuntelar
http://www.youtube.com/watch?v=GXU8TO7nRrI" onclick="window.open(this.href);return false; :)
gospodinFKV wrote:Jako bitna pobeda! ALI JAKO :!: :!: :!:
Uze mi rec iz usta :) :cheers:
Last edited by madda fakka on Sun Aug 25, 2013 11:25 pm, edited 1 time in total.
I Bog je Slaninar...
User avatar
Djisa
Posts: 1241
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 3. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 20:30h

Post by Djisa »

Pa sad da je neko vredan pohvale, tesko. Od startera jedino desna strana radi (Vule I Enver), leva nista. Ja, ni od Denkovica nisam nista posebno video, osim da desnjak. Izem ti levo krilo. Fatic, dobro gradjen za stopera I fin pregled igre, ali se bojim da je kikser. Janko, ko da nije igrao 2 godine, od Lekovica veliko nista. Vukcevic zna, ali mu fali brzina, uvek je kratak za loptu pola koraka. Ko je trenirao, zna da to znaci da nije prosao pripreme k'o svet. U svakom slucaju prilicno mrsavo, iako ovakav bunker davno nisam video. A da, Kaludjerovic je najveca tuga ove godine u Vojvodini.
Kup je nas!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 3. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 20:30h

Post by gospodinFKV »

Jako bitna pobeda! ALI JAKO :!: :!: :!:
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 20:30h

Post by Nevernik »

Fatic vam je Crnogorski Djuric.
Solidan, ali ima u sebi 2-3 potencijalna kiksa po utakmica.
Barem na osnovu ove prve utakmice.

Inace, dali smo gol dok se jedan igrac Spartaka valjao na travi.
Izbila totalna frka na kraju.
Kurcubic se zaletao na nasu klupu nekoliko puta.
Meni drago posto mi je dosta tih seljackih ekipa koje krenu da se valjaju od 20.minuta.
Izbacis loptu nekoliko puta ali ne moras bas svaki put.

Igra generalno blagi ocaj.
Utakmica da se izucava u skolama kad se bude ucilo o jalovoj inicijativi.
Enver i Poletanovic bi mogli malo na klupu.
Abu nije bio pola tima. Bio je 84% tima.


Ali, barem smo pobedili jednom u zadnjem minutu :)
Last edited by Nevernik on Sun Aug 25, 2013 11:24 pm, edited 1 time in total.
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 3. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 20:30h

Post by lazarr »

Voša slabija nego protiv Donjeg Srema ali ovaj put, pobeda.
Bilo je manje pravih šansi ali najvažnije je ostvareno.
Trud je ponovo bio na zavidnom nivou ali prikazan fudbal nije bio onakak kakav se očekuje. Na treba im zameriti jer već previše utakmica imaju za kratko vreme.
Sastav malo prošaran i odmoreni su neki igrači.
Po meni opet najbolji Vule koji je svoju stranu prošpartao milion puta. Malo me brine što je zadnjih 10-tak minuta vidno vukao nogu, pa se plašim neke povrede....
Fatić nije toliko loš kao što neko gore reče.
Spartakovi igrači 4-5 puta u drugom poluvremenu simulirali povrede i odugovlačili igru. Tako je bilo i u 94 min.
Jedan lik je naprasno legao na teren i čekao da naši izbace loptu. Na nagovor publike, naši nastavljaju akciju i Gaćinović centrira a Škule maniro rasnog strelca pogađa.
Sve u svemu, utakmica za zaborav. Pišu se 3 boda.
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 3. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 20:30h

Post by Marcello »

gospodinFKV wrote:Jako bitna pobeda! ALI JAKO :!: :!: :!:
Slažem se! Moguće, prelomna pobeda za nastavak sezone.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Sima Strahota
Posts: 74
Joined: Sat Aug 04, 2012 7:12 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 20:30h

Post by Sima Strahota »

Pametnome dosta, značiće nam ovaj gol. Utakmica prava superligaška, protivnički igrači doslovce izginuše na terenu.

Uzgred, Petar Kurčubić je sramota Novog Sada.
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: 3. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 20:30h

Post by salefkv »

Cisto da napisem za one koje nisu bili na utakmici, pokradeni smo za cist penal(Spartakov igrac igrao rukom u sesnaestercu) i utakmica se prekinula na jedno 5 minuta zbog transparenta: "Tole je lopov al Dzaja je stara skola" (Nisam siguran jel su bas te reci, al nesto na taj fazon)
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: 3. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 20:30h

Post by PanonskiFantom »

Evo ovako ljudi...

Konačno informacija iz prve ruke što se tiče kašnjenja utakmice zbog protesta oko Karadžića:

Firma je bila na sastanku sa ljudima iz kluba sa zahtevom da se prestane sa podrškom kašnjenju početka mečeva(što je očigledno od strane kluba ispoštovano večeras), međutim problem je sledeći:
Iz beograda se vrši konstantni, svakodnevni pritisak i ucenjivanja, preko lokalnih biznismena i političara(na vlasti) da moramo da se pridružimo protestu i da nastavimo sa kašnjenjem na početku utakmica. Rečeno je da su za večerašnju utakmicu odoleli pritisku, međutim igra se jako prljava igra iz beograda( sve gura, aktuelna vlast,da ne koristim imena, svima je jasno). Pitanje je da li će moći da se u budućnosti ponašaju u skladu sa našim željama.

Eto, koliko god želeli da se politika drži dalje od kluba to je jednostavno nemoguće.

Pohvalio bih parolu Firme večeras, pravo u centar...
Vise nista nije isto!
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 3. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 20:30h

Post by N13 »

Najbolji nacin za pobedu protiv seljackih ekipa! Pa nek se po selima valjaju, ali u NS se NIKO nece valjati. To neizbacivanje lopte treba mnogi cesce praktikovati!

Sto se igraca tice, ne znam, kao da nisam gledao istu utakmicu kao neki ovde. Fatic po meni dosta dobro odigrao. Pa njihov igrac imao 1na1 situaciju, Fatic ga stigao i oduzeo cistu loptu, bez faula. I par odlicnih intervencija. Daleko od toga da je prava zamena za Trajka, ali po meni danas je dobio prolaznu ocenu. Denkovic izuzetno brz, solidne tehnike, ali preslab. Dobije svaki sprint do lopte, ali cim udje u duel, odbija se. Kaludjerovic ocajan u prvom poluvremenu, a u drugom se dosta bolje kretao. Simon odigrao vise od pola, odlicna tehnika... bice on kljucni nas igrac. Enver... ne znam sta je sa njim. Navikao sam da se vise zalaze, kad Vule ispadne, da se on vrati i pokrije. Danas se ni jednom nije vratio, Video sam koliko se u jednoj takvoj situaciji Nikolic izderao na njega. Ali ok, ne sumnjam u njega. Poletanovic po meni danas mnogo bolje nego protiv Serifa. Svaki napad ispratio, i svaki put se vratio nazad. Par puta dosta pretrcao sa loptom, nije imao kikseve i pogresne pasove. Ostali prosek.
I da, da dodam: MATEJ DELAC!!!
Locked