Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Ponosan!
Posts: 78
Joined: Mon Feb 21, 2011 11:44 am
Location: Karadjordje

Re: Uprava

Post by Ponosan! »

JackSparow wrote: Možemo mi da se pravimo ludi koliko hoćemo, ali gde je bila firma kada smo na zapadu skandirali protiv uprave? Gde je bila kada je obezbeđenje vijalo i šamaralo ljude na stadionu.
Gde si ti u Ivanjici, Lucanima, Nisu?
Puna su ti usta Firma, daj malko otpali. Gde si ti bio kad je obezbedjenje nekoga samaralo na stadionu?
Samo mi odgovori da si i ti nekada bio deo severa i kako je bilo ovo, kako je sada ono... Cisto da umrem od smeha...

Izvinjavam se na off-topicu, morao sam...
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Uprava

Post by Nikola »

Vosi su ostali samo navijaci, sa svih tribina. Zajebite moralisanja, ponos. Svi zajedno da se borimo za prvu ljubav!!!
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Uprava

Post by Firmson89 »

Ајде охладите мало главе пре него што почнете са нападањем, управа знамо каква нам је, пара нема, резултати не обећавају много, само још треба и по трибинама да се делимо?? Сачекајте да видимо шта ће бити на скупштини, немојте непотребно дизати тензије до тад!!
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Uprava

Post by vdn slaninar »

realno najveci problem za mene su ugovori,kako su sklapani i koliko su stetni po klub,koliko licno kezman ima koristi od njih(to sto je on grobar ako nije bilo bitno kad je dolazio ne treba ni sada da bude vec da ga gledamo kao profesionalca).to ocekujem od balse da kaze u svom saopstenju,jer ga kontam kao slaninara(mozda gresim al mislim da nas ne bi izdao),kao i tacno finansijsko stanje,sem poreza koliko kome dugujemo i od kada,koliko nam treba para da bi funkcionisali do zime,da razjasni transfer abu,da li omladinci sklapaju ugovor sa kezmanom-gruberom,gde su nestali milioni za koje je njegov otac tvrdio da ih imamo na racunu.treba i nikolic a pre svih drakulic da kaze sta zna,kao i neko od igraca vule ili trajko pa da mi stvorimo neku realnu sliku o stanju u klubu,jer ja slepo ne verujem ni kezmanu ni firmi a izjave su im suprostavljene skroz.spominje se da je rabren oterao nekog sponzora,daj da otvorimo karte pre skupstine pa da secemo po problemu.nisam protiv kezmana jer je prelazni rok korektno uradjen,zapoceo je niz nekih stvari,kontakata al ako ce nas to skupo kostati i ako je duboko zavukao ruke u vosine dzepove oterati i njega i onog ko mu je to dozvolio da radi.po ko zna koji put pozivacemo vise sile u pomoc.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Uprava

Post by Grof Žekula »

Ружнал wrote:Буторовић: Са мном или без мене, најмање је важно

Свестан да су се ствари прилично искомпликовале и да је садашње стање неодрживо јер спирала кризе, ако се овако настави, може да доведе до несагледивих последица, 25-годишњи Балша Буторовић чини све како би се пронашло решење које би било у интересу будућности клуба:

- Обећао сам да ћу се ускоро огласити и то ћу испунити. Очекивао сам се да ће на почетку мог председничког мандата бити другачије, повољније пре свега. Али шта да се ради, очигледно је да нисмо успели. Ових дана у току су интензивне консултације и када на помолу буде најповољније решење за будућност клуба, очекујем за два дана, јавност ће детаљно бити упозната о свему. Са мном или без мене на месту председника, најмање је важно. Интереси Војводине су на првом месту – каже Балша Буторовић.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

S njim ili bez njega....radije bez njega :mrgreen:

Lako nam biti nece svakako... :mrgreen:
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Uprava

Post by kowalski »

Boske87 wrote:Uprava stuba srpstva u svečanoj loži u Ivanjici :mrgreen:
Image
:|

Image
Image
1914
Posts: 16
Joined: Thu Nov 08, 2012 3:37 pm

Re: Uprava

Post by 1914 »

Koje njuske vode nas fudbal.Nije ni cudo sto nam se klubovi raspadaju.
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: Uprava

Post by Jole »

I? Jel pala vlada? :mrgreen:

Ako nije, sta se ceka vise?
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Re: Uprava

Post by uporan »

Inače, klub je u blokadi 163 dana, odnosno od 10.04.2013. tako da smo u finansijskom problemu, čini se, duži vremenski period.
Trenutni iznos 119,700,454.19 dinara cca. milion evra
UH!
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Re: Uprava

Post by stormer »

http://www.mondo.rs/a616808/Sport/Fudba ... tavku.html" onclick="window.open(this.href);return false;
istok
Posts: 21
Joined: Sat Aug 31, 2013 12:37 am

Re: Uprava

Post by istok »

Kežman napravio brdo štetnih ugovora u koje se ugradio a koji tek treba da se naplate od Vojvodine i sad bi samo da jednostavno ode...
Dobro proučiti sve te menadžerske ugovore i angažovati dobrog advokata da ih sve pobije/pravnički izraz/ a za one koji su ih sklapali, krivična prijava.
Jel može toj skupštini što će biti da se prisustvuje kao posmatrač ?
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Uprava

Post by salefkv »

Saopstenje Firme:"

Господине Кежмане,


Ми нити смо естрадне личности,нити смо играли за Челзи као ви.Ми немамо своје новинаре и не знамо како се наручују текстови по новинама.Али,такође,ми немамо ни 100 клубова којима смо се на верност заклињали.Имамо само један,а то је Војводина и све што имамо је љубав према њој.Ми не лажемо. Нећемо говорити о вашим "магијама" да наплатите довођење слободних играча,као ни о вашим процентима у њиховим нереалним платама.Нећемо да причамо ни о томе како је немогуће да клуб заради ако је неко на позајмици у нашем клубу или ако је потписао уговор само на годину дана.Нећемо причати ни о губитку од минимум 1,3 милиона еура због неуласка клуба у групну фазу ЛЕ.Нећемо ни о незабележеној ситуацији да клуб мора да плати 300000€ уместо да заради на продаји најбољег играча и то све зато што сте ви пустили Абубакара да оде пред најважнију утакмицу Војводине у скоријој историји и то под сумњивим околностима.То је већ озбиљна магија. То остављамо вама,да преко ваших лаких пера убеђујете људе који немају баш много додирних тачака са фудбалом,да им причате бајке о спонзорима који само што нису и вашој доброј намери коју зли навијачи Војводине опструишу,јер наводно не желе добро свом клубу. Само ћемо вас питати како нисте били у стању да искористите своју магију за продају макар једног играча?Најбољи штопер,као и најбољи десни бек Лиге нису довољно добри за вас или нисте могли да се договорите о процентима?Где је запело после потписивања протокола о сарадњи са Бенфиком?Инвестициони фонд?ПСВ? Где је нестала ваша магија?Или ње има само када је ваш џеп у питању?


Фирма не лаже!


После овога навијачка група Фирма 1989 се неће више оглашавати,јер би то онда већ личило на Човића и Вујошевића,а то не смемо себи дозволити оче Матеја
Ovaj boldovan deo mi je nekako presmesan, pre juna, niko nije verovao da mozemo i do plej ofa, jos kad smo izvukli Bursu, a odjednom imamo gubitak sto nismo usli tamo... Ne branim kezmana, al ovo ...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Uprava

Post by laki »

Sale fkv, po mom misljenju nisi u pravu! Mi smo dovodili te igrace sa ogromnim platurinama kao "pojacanja" jer smo imali velikih ambicija u toj LE, tj kvalifikacijama za isttu. Da nismo, ne bi ni bilo potrebe za dovodjenjem tolikih igraca.

Inace, Firma je propustila u saopstenju da napomene da nisu raskinuti ugovori sa Jokicem i jos njih par, tj da taj problem nije resen.

I da, napominje se da su se na vernost zakleli samo jednom klubu i da drugi nemaju...nisam bas najsigurniji da je to oduvek vazilo za sve 8)
Image
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Uprava

Post by salefkv »

Na treningu, dok su igraci bili u svlacionici, Nikolic je usao i rekao igracima sledece:" Momci, ja znam kako vam je i ako ne zelite da igrate ne morate ja vas razumem, ubacicemo omladince oni ce igrati, ali ako zelite da igrate, molim vas da dajte 100% od sebe jer tako se postaje igrac, bolje da ne igrate nego da igrate sa 50%. Molim vas shvatite me, ako necete da igrate, dacemo sansu omladincima." (naravno nisam bas kao on rekao od reci do reci, ovo mi je preneo jedan igrac FKV, i ne bih da govorim o kome se radi, igraci su odlucili da zele da igraju). Atmosfera na treninzima je takva da igraci dodju cisto radi sebe, da porade individualno...

Jos nesto, Fatic je nazvao kezmana i pitao ga sta je sa platom, a ovaj mu mrtav ladan odgovara najmanje sam se nadao da ces ti ovo uraditi, ti si se bar nakupio para i para ... na to Fatic je rekao da mu je obecano i da ce igrati i da ce imati redovne plate, uglavnom dalji tok razgovora nije bitan, vec ovo sto mu je obecao da ce igrati, samo da ne ispadne kasnije da kezman odredjuje ko igra, a ko ne...

U kakvoj je klub krizi, govori i cinjenica da su Trajkovic u Vukcevic izbaceni iz hotela park, jer je njegov vlasnik zena bate, a nju skroz zabole za ovaj klub, a mladi balsa govori kako on nije znao da je ovaj posao tako tezak ... Ima tu jos par stvari, ali me mrzi dalje da pisem ...
Post Reply