7. kolo: Vojvodina-partizan 2:1

Locked
vdn slaninar
Posts: 1044
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, nedelja 17h

Post by vdn slaninar »

Malo da pobegnemo od sumornog previranja u upravi i svih problema koji nas prate,kao i navijackog rasula.Hvala momcima i treneru na pobedi,priredili su nam lep dan.Bilo bi lepo kad bi usli u ritam pobeda i dobrih igara,ovu tekmu bi mogli da kontamo kao neku prekretnicu i da krenemo napred.
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, nedelja 17h

Post by Chana »

Boske87 wrote:Žalosno je kad nas 5,6 mora da ućutkuje njih par desetina i to na zapadu, na našem Karađorđu!!!
:frown:
Toto Riina wrote:
BOKI wrote:николић узасно води екипу,времена нема мора да оде.он је фолирант има најбоље играче а играмо горе бар од 10 суперлигаса.од почетка то мислим да је он тренер за мале клубове и не афирмисане играче.
Ajde se sam banuj ili si ti mozda Jankela koji je dao ovaj tekst?
Iz tople fotelje puno sebi dajes prava.
http://www.sportal.rs/news.php?news=109854" onclick="window.open(this.href);return false;

Fudbaleri Vojvodine su ljudi velikog srca u ovakvoj situaciji su ostavili poslednje atome snage za nas navijace :!: Besparica, previranja u upravi, lose vreme, slabija poseta nista od toga nije bilo dovoljno da spreci pobedu nad drzavnim klubom :!: :!: :!:

MARKO NIKOLIC najbolji trener u okruzenju :!: Vikao je toliko da nisam siguran da li sada moze uopste da prica, motivisao je igrace i bili smo nadmocni u svim segmentima igre.>Jedini tim bez poraza.

AKO HOCETE DA SE ZAHVALITE IGRACIMA, SVI U NIS :!: :!: :!:
:klanjanje:

Sve ovo gore potpisujem... :deal:

Novi Sad, kakav je, ne zaslužuje da Marko i momci igraju na Karađorđu :!:

Igramo derbi protiv omraženih Beograđana, miljenika svih režima, lopova prve vrste, pa još onih crnih što nas pokraše onako sramno 2011., a na zapadu MRTVO MORE :!: :!: :!:
U srednjem delu, između dva reda kornjača (jadan li je njihov posao, čim se okupljaju po ćoškovima...), oni koji ne pripadaju tu - ljudi bez ukusa, bezkičmenjaci i "otpad" iz okolnih sela, a sem PRAVIH navijača sa severo-zapada i par izuzetaka - svi ostali ćute, u prvom poluvremenu ni dupe da podignu na prozivanje sa "severa" :?:

A i sever je priča za sebe...
Jel moguće da ih je kiša onako proredila, nisu se čuli ni trećinu onog huka "stoke sa istoka" :?:
Uvek sam pričao i pisao kako imamo najbolje navijače, "ničim izazvane"...
Sad kad imamo onakve heroje na terenu i VAN NJEGA, koji su dali sve od sebe i da se pojave na terenu u pratnji trenera koji je za kratko vreme postao VELIKI Vojvodinaš, a "navijači" biraju momenat kada će da navijaju :?:
I pitamo se zašto nas ima - koliko nas ima :?:
Verovatno nas sve zaboli kad vidimo među stokom transparent: "Vi ste šaka jada - bruka Novog Sada" ili ono njihovo jadno navijanje: "Pola Mađar - pola ustaša" i sl.
A šta to navijači Vojvodine uradiše da se sve to promeni, ako ne odmah - ono bar u dogledno vreme :?:

Škuletinju kapa do poda za sve duele, za sve pretrčane kilometre, za ono zakucavanje u 73. minutu :!:
A i ja sam od onih koji su mislili da ne zna da odigra glavom...
I svim ostalim momcima svaka čast na onome što su pokazali - da imaju u velikoj meri, u pravom trenutku, a što dosada nismo pokazali, a nije pristojno raspisivati se na tu temu...

NAJDRAŽE MI JE ŠTO ONA GAMAD SA ISTOKA POKISLA ODLAZI IZ NOVOG SADA I ŠTO SE TAKVI "RAZMILIŠE" PO SVOJIM SELIMA...
Teško ih je gledati i slušati, teraju normalan svet na povraćanje - ali vredelo je :!: :!: :!:

A MI TREBA DA SE ZAMISLIMO... Čiji li je Novi Sad :?:

I šta treba da se desi da se to promeni :?:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3902
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, nedelja 17h

Post by Red Marquis »

Primetilo se i po manjku aktivnosti na forumu + brige oko stanja u klubu, da je došlo do letargije i da je danas malo ko verovao u pobedu. Moram priznati da sam ja upravo ovakav meč očekivao, poznato je da ova ekipa bolje funkcioniše kad nema velikih očekivanja i kad nije favorit.

Trajko i Jagoš su pravi tandem, i dobro je da je i Nikolić to uvideo. Škuletić je osim gola definitivno odskakao i trudom, to nije isti čovek od pre godinu dana. Uprkos ovakvoj brojnosti na tribinama (Firma na nivou od pre 10 godina) pokazali smo "šampionima" da to oni za nas nikad nisu bili.
Io odio Belgrado
stevan
Posts: 91
Joined: Sun Jan 15, 2012 8:32 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, nedelja 17h

Post by stevan »

Svaka cast igracima i treneru na pobedi.

Navijaci su mnogo,mnogo podbacili.Grobari su nam pokazali kako se navija.
Sta se desava sa navijacima sa Severa, sve ih je manje i manje i sve su tisi i tisi.
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, nedelja 17h

Post by Passion »

stevan wrote:Navijaci su mnogo,mnogo podbacili.Grobari su nam pokazali kako se navija.
Ау, нека хвала. Они не треба ништа да ми показују...
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, nedelja 17h

Post by lazarr »

Ponosan kao retko kad!!!
U situaciji u kojoj je klub odigrati tako borbeno je za mene veliko iznenadjenje.
2 poluvreme smo ih uništili.
Škule je odigrao najbolju utakmicu od kad je u Voši.
Šteta je što mi pobedjujemo blizance skoro pa redovno, a prosipamo bodove protiv slabijih ekipa.
Sad imamo bolju ekipu i trenera od blizanaca ali nemamo organizovan klub.
Nikako da spojimo te dve stvari.

Najjači utisak sa tribina:
U poluvremenu je pokušana neka akcija da se zajednički krene prema jugozapadu. Panduri su postavili kordon a njihov šef počinje da fotografiše severozapad.
Posle par sekundi nas 50 vadi svoje telefone i slika tog lika.Čak i njegove kornjače su se smejale....
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, nedelja 17h

Post by shecky »

Na zalost zbog najnesrecnije moguce okolnosti koja moze jednu osobu da potrefi ,nisam isao na utakmicu.
Iako ja licno sa ovom pobedom nemam nikakve veze ,posvecujem je mom caletu ..

Momcima svaka cast ,izdigli su se iznad svega i odradili posao najbolje sto su mogli ,hvala im na tome ,a upravo skontaj sta ces sada raditi ,jer realno niste ni do pertli ovim igracima!

Sto se navijanja tice ,slazem se sa vecinom , barem preko TVa je veoma lose delovalo ,ali to su stvari o kojima smo vec 1000 puta pisali ,i nije bas da mozemo da uticemo na njih.
Neko ce spomenuti svilene navijace koji ne zele da kisnu ,ja se izvinjavam ali tesko da neki calac zeli svog sina da povede na tekmu i da kisne 2 sata na 10C ..
Siguran sam da ako dozivimo ikada da se ceo stadion pokrije ,i posete po ovakvom sugavom vremenu ce biti bolje.

Jos jednom svaka cast momcima i svima koji su bili na tribinama ,ali ova pobeda nece mnogo znaciti ukoliko se ne overi u Nis.
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, nedelja 17h

Post by uporan »

Samo kratko, ne znam o kojoj grobarskoj euforiji na zapadu se priča?
Ja koliko sam video sa severozapada, istok je zaćutao posle pokušaja dozivanja sa zapadom i posle dovikivanja sever - zapad i severozapad - ostatak zapada...
Realno mislim da je bilo pritajenih simaptizera nkp (čak sumljam i na dvojicu pored mene, koji su se radovali više nego mi golovima Voše :mrgreen: ), ali daleko je to od odnosa na zapadu kakav neki ovde žele da prikažu...
UH!
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, nedelja 17h

Post by Schteph_F89 »

stevan wrote:Svaka cast igracima i treneru na pobedi.

Navijaci su mnogo,mnogo podbacili.Grobari su nam pokazali kako se navija.
Sta se desava sa navijacima sa Severa, sve ih je manje i manje i sve su tisi i tisi.
Pa ti dodji na Sever pa ce biti glasniji. Lako je iz fotelje navijati. Dokle vise ovakva rasprava? Samo nek su nama grobari pokazali kako se navija :frown: Ne znam kako ti je i odobren ovakav sramotan komentar...
Vojvodinas
Posts: 66
Joined: Wed Mar 10, 2010 3:14 pm
Location: NS-BG

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, nedelja 17h

Post by Vojvodinas »

Evo koja i od mene. bio sam na zapadu na sredini , sam sa starim svetom i kao takav sigurno sam bio najglasniji i raspsovaniji. na prozivanje istoka dobili su jedno veliko mars i to je po meni dovoljno, zacepili smo im usta. da sam bio blize jugu, ni njih nekoliko pojedinaca koji su se javljali na prozivke, ne bi tako reagovali,jer ako svako od nas pojedinacbo ima muda da im zacepi usta na nasem stadionu, onda zaista ne razumem tugaljive komentare ... samo hrabro..... utakmica manje vise....kapa do poda svima!!!! velika pobeda u velikom trenutku po teskom terenu... idemo , glave gore, sve ce doci na svoje mesto. svi u nis
STO SE RADI
User avatar
andi_fkv
Posts: 146
Joined: Thu Aug 18, 2011 11:54 pm
Location: Makedonija

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, nedelja 17h

Post by andi_fkv »

Bravo igraci, bravo Nikolicu, bravo Vojvodino. Trka za titulu se nastavlja. Idemo dalje
Једем лук и сланине навијач сам Војводине
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, nedelja 17h

Post by One and only »

Bio sam teski pesimista pre meca, ali eto zbog toga je ova pobeda jos sladja.
Stanje na tribinama ocekivano, posle dvonedeljnih ni malo lepih natpisa po novinama, ocekivalo se da ce ljudi izgubiti zelju da odu na stadion.
Falilo je dosta energije na severozapadu, tek posle gola se masa podigla. Utisak su deda i njegov unuk, ocigledno zalutali navijaci nkp, okruzeni najtvrdokornijim navijacima Vose. Malom je ovo verovatno jedan od najgorih dana u zivotu. :greenbutt:
Davno nismo imali priliku da vidimo ovakav zar i ovakvu borbenost kod igraca. Svaka cast!

SKULETIC :klanjanje:
United of Vojvodina
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, nedelja 17h

Post by Telep »

Ako postoji nesto sto moze da me natera makar na trenutak da zaboravim na sva sranja u klubu, sve poraze i dosadne utakmice ove bedne lige, to je pobeda nad nekim od blizanaca. Leci sve!

Krivo mi je samo sto navijacki nismo ispratili igrace koji su se borili kao da su primili 5 plata unapred, a ne da su u minusu..Skuletic i Trajkovic odigrali lavovski, samo mi nikako nije bila jasna ona izmena sa Kaludjerovicem,al dobro pobedili smo tako da nema veze 8)
Sremac, Sremac Špricer Boys!
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, nedelja 17h

Post by Nikola »

Igracima se moramo oduziti! Gostovanja Nis i Banjica.
Kapa do poda za igru i borbenost.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan 2:1

Post by borrissey »

Utakmica iznad svih mojih očekivanja. Borbenost 10/10, svaka čast momci, kapa dole! Nego, jel se to samo meni činilo, ili smo lepo objasnili groblju čija je zapadna tribina?
Locked