Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
roksanda23
Posts: 16
Joined: Tue Sep 17, 2013 6:40 pm

Re: Uprava

Post by roksanda23 »

roksanda23 wrote:Edit Minja:

Majstore, koliko ti naloga imas na ovom forumu?
Minja, registrovao sam se nedavno i od 6 postova, dva su mi izbrisana, a banovan sam 7 dana. Molim da mi objasniš zbog čega? Opet ponavljam, kao u još jednom obrisanom postu, da nikoga ne vređam, ne psujem, a to što se nekima ne sviđa ono što napišem ne vidim zbog čega bih bio obrisan i banovan? Ukoliko mi još jedan post bude obrisan više se neću javljati, niti ću se ponovo registrovati pod novim imenom, kako Minja i još neki misle da radim. Možda neko drugi to radi, ali ja ne radim. Očekujem da mi se odgovori.
nssale
Posts: 179
Joined: Wed Jan 07, 2009 12:02 am

Re: Uprava

Post by nssale »

U ovom trenutku ne može se naći idealno rešenje. Zbog toga oni koji odlučuju kako i šta dalje, trebalo bi da definišu MINIMUM ciljeva koje novi predsednik MORA da ispuni u TAČNO ODREĐENOM periodu. Svako ko bi mogao da obezbedi taj minimum je dobar kandidat, bez obzira na privatno političko opredelenje, nacionalnost itd. Po meni taj minimum bi trebao biti:
1.Obezbeđivanje sredstava za funkcionisanje kluba, bez da postanemo filijala blizanaca ili neke političke stranke.
2.Dovođenje revizorske kuće i utvrđivanje kompletnog finansijskog stanja u klubu.
3.Da ne ruši ugled kluba svojom pojavom.
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Uprava

Post by ragazzi di Neoplanta »

Koliko se da saznati iz novina, dotični Zoran Šćepanović je stajao iza Novina Novosadskih, a oni su izmedju ostalog izbacili i par tekstova protiv navijača sa Karadjordja, izmedju ostalog i nebuloza da grafiti sa grbom Voše označavaju mesta dilovanja droge.
http://novinenovosadske.rs/navijaci-se- ... eze-obruc/" onclick="window.open(this.href);return false;
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Uprava

Post by Nikola »

Tomo zamolio bi te da kao navijac blizanca ne komentarises stanje u Starom klubu.

Roksanda trazi odgovore na drugom forumu, ovde si vec banovan zel...
Last edited by Nikola on Tue Oct 01, 2013 5:53 pm, edited 2 times in total.
ПУШТАМ КИШУ!
Oasis
Posts: 96
Joined: Fri Feb 25, 2011 2:33 pm
Location: podrum

Re: Uprava

Post by Oasis »

U koliko jos tekstova treba da nas pljune da bi na kraju bio odstranjen odavde?
User avatar
magistar cho
Posts: 181
Joined: Wed Jan 27, 2010 7:18 pm
Location: Liman

Re: Uprava

Post by magistar cho »

Milan wrote: Navodno je gari Vojvodinas...
Ja čuh da je grobar. A moja saznanja potkrepljuje i, posle dužeg vremena, javljanje forumaša istog navijačkog opredeljenja da ga pohvali.
North will prevail...
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Uprava

Post by shecky »

Eto ti sad .. jedan kaze da je nas drugi da je cigan treci da je grobar ..
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

shecky wrote:Eto ti sad .. jedan kaze da je nas drugi da je cigan treci da je grobar ..
Evo ja pouzdano tvrdim da navija za Zemun :greenbutt:
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Uprava

Post by shecky »

E ja pouzdano znam da on i bilo ko drugi da dodje ,navija za SVOJ DZEP! i zabole ga tuki za nasu ljubav!!
Tako da mi stvarno sve jedno ,sto se mene tice moze da navija i za Badnjevac...
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: Uprava

Post by Jole »

KoKanidja wrote:...
Или ти се не свиђа ко је то покренуо па већ замишљаш у ком су талу са неким новим председником па макар и радили сад исправну причу?...
trt mrt ispravna prica... nadam se da niko nije bio dovoljno lud da ti poveruje
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

magistar cho wrote:
Milan wrote: Navodno je gari Vojvodinas...
Ja čuh da je grobar. A moja saznanja potkrepljuje i, posle dužeg vremena, javljanje forumaša istog navijačkog opredeljenja da ga pohvali.
Koji pride pise za gore pomenute novine... :mrgreen:

Nemam pojma za navijanje, ogradio sam se odmah, jer sam tako nacuo da se predstavio...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

Oasis wrote:U koliko jos tekstova treba da nas pljune da bi na kraju bio odstranjen odavde?
Ako neko piše po narudžbini tekstove za novine da zaradi za lebac, nemam problema. Ja te novine ne moram da čitam, a i ne volem ničije režimske novine.

Ali ne moramo valjda i na našem forumu to čitati?
Io odio Belgrado
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Uprava

Post by kowalski »

TomaNS wrote:Nema mesta politici ovde, pa se mogu brisati postovi, ali je od tri nabrojane partije, po nalogu prve, osnovana druga (tim redom). No, da se vratimo na Zoku - opet kazem, do sada je praktikovao transparentnost u radu, nultu toleranciju na dugovanja i mahinacije i posten odnos i prema zaposlenima i prema kooperantima i prema svima sa kojima saradjuje. Za nase uslove, izuzetno posten pristup
Tvoje konsatacije ne zasluzuju ni najmanji osvrt, ali zarad ljudi koji ce to sto pises mozda shvatiti ozbiljno, moram te obavestiti da firma doticnog radi za skoro sva gradska javna preduzeca, najrazlicitije moguce poslove, i to za vreme vise razlicitih vlasti, sta reci nego da je covek genije multitaskinga i javnih nabavki. Mislim, kako da ti kazem, u takvim okolnostima zaista je tesko raditi u plusu ili biti redovan sa placanjem. "Izuzetno posten pristup" je verovatno nasledjen od onog od koga je nasledio i firmu. Nema nijednog razloga da, ako to bude novi predsednik kluba, ubuduce seremo raznim Djuricima, Kokezama, Ljajicima, Toncevima, Palmama i dr.

Btw, novine novosadske su njegovo vlasnistvo, i ako te lebom 'ranio onda te razumem, ali nemoj trovati ljude.

Edit: i prva recenica ti nije tacna, jer je lazna partija osnovana sa infrastrukturnom podrskom jednog mizernog ns ogranka nekad malo vece bg partije, ciji je poznati clan i istaknuti pregalac bio i prvi vlasnik scepanovicevog maxima.
Last edited by kowalski on Tue Oct 01, 2013 7:14 pm, edited 1 time in total.
Image
roksanda23
Posts: 16
Joined: Tue Sep 17, 2013 6:40 pm

Re: Uprava

Post by roksanda23 »

Nikola wrote:Roksanda trazi odgovore na drugom forumu, ovde si vec banovan zel...
Evo ga još jedan što voli da deli lekcije. Dobro, ako si ti Nikola, odabran da deliš lekcije, onda mi odgovori šta znači to "da tražim odgovore na drugom forumu"? To što pitam zbog čega sam banovan, a nisam ni vređao, ni psovao?! Mislio sam da je interes i cilj ovog foruma da iza dana u dan ima više učesnika koji će pre svega pristojnom diskusijom doprineti njenom kvalitetu. Izgleda ove važe neka druga pravila, ili bolje rečeno, za neke članove važe posebna pravila.
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Uprava

Post by Grba_NS »

Jel ti nalog "Zeljafcv" trajno banovan pa zato ne pises sa njega?
Post Reply