11. kolo: Vojvodina-Radnički (KG) 2:2

limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 11. kolo: Vojvodina-Radnički KG, subota 16:30h

Post by limanfkv »

Jako jako bitna utakmica. Sreca po nas i nasu formu dolazi nam, po meni, prilicno los protivnik. Nisu me impresionirali ove godine, ali nimalo. Pored toga imace velikih problema po levoj strani zbog izostanka Marica i (od ranije) Fejse. Tu ocekujem da Vule i Enver naprave dar-mar. Po meni treba zatvaranjem Beljica verovatno bi resili utakmicu. Covek im je alfa i omega ove sezone. Od ukupno 10 pogodaka koje su postigli, on je dao 3 uz 4 asistencije.

Jos jednom kazem, pored st(ili r)anja u klubu i lose forme pre svega u napadu, mislim da moramo da dobijemo ovu utakmicu. Nadam se da se nece igrati strpljivo, nek tako igramo kada ih slomimo sa dva rana komada. To je ono i sto najvise zameram Nikolicu u dosadasnjem radu. Dok je bio u Radu umeo je silovito da krece od starta i to mu se veoma cesto i isplacivalo. To i dalje ne vidim u Vojvodini u kojoj smatram odbranu daleko najboljim delom tima, koja moze vise da se optereti. Druga stvar nadam se da ce konacno da se razigraju "njegovi" igraci Lekovic i Kaludjer - za koje smo do sada mogli da se radujemo ukoliko bar jedan ne igra lose, iako su uglavnom obojica podbacivali.

Svi na Karadjoz, idemo na prvo mesto !
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 11. kolo: Vojvodina-Radnički KG, subota 16:30h

Post by Voja »

Po mojoj nekoj analizi,ocekujem pobedu slicnu onoj kada im je Mudri dao dva gola direktno iz kornera. Mislim da su kragujevcani ubedljivo najnezahvalnija ekipa za analizu,s njima covek nikada nacisto,ali po nekoj mojoj teoriji,sutra im sledi POTOP!!!!
Image
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 11. kolo: Vojvodina-Radnički KG, subota 16:30h

Post by limanfkv »

Uuu Vojo drago mi je da ti tako mislis. Retko kada omanes kada smo mi u pitanju, to sam primetio. :cheers: Omasio si iks na Karaburmi, danas je vreme da se vratis u formu. :mrgreen: I ja imam neko, nicim izazvano doduse, misljenje da cemo ih sutra ubedljivo dobiti.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 11. kolo: Vojvodina-Radnički KG, subota 16:30h

Post by Dragojlo »

Pošto mi ove godine i sezone rušimo razne tradicije kako negativne,tako i pozitivne,i danas je vreme za rušenje jedne-mi ove još nikad nismo pobedili otkad su ušli u ligu,a proletos smo im čak i omogućili da ostanu u istoj.. :devil: Zato,danas mora da nas zadovolji samo pobeda i ništa manje od toga!
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 11. kolo: Vojvodina-Radnički KG, subota 16:30h

Post by N13 »

Po meni Radnicki jedna od najslabijih ekipa ove sezone u JSL. Blizanci su ih napunili sa pola snage.

Ja pre svega ocekujem borbenost, dobru igru, a pored toga i ma kakvu pobedu. Ali dobro bi bilo da napokon na Karadjordju pobedimo nekog sa vise od jednog gola razlike. Ako me dobro secanje sluzi, to smo poslednji put ucinili (neracunajuci ono tovarenje cigana u poslednjem kolu) u martu protiv Donjeg Srema, kad je Vranjes dao onu golcinu sa 30+ metara.
Znaci igracima i treneru podrska od prvog do poslednjeg minuta, a na njima je da pokazu borbenost.

Sto se postave tice, ne znam sta da ocekujem. Voleo bih da Vranjes danas odmori, a Simon da zaigra na njegovoj poziciji (ofanzivnog veznog, iza napadaca). Red je da vidimo koliko Simon zapravo moze, na svojoj prirodnoj poziciji... a ne prinudno da igra gde mu nije mesto.


Svi na Karadjordje!
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 11. kolo: Vojvodina-Radnički KG, subota 16:30h

Post by Nikola »

Radnicki ima venma iskusan tim i bolji nego sto se ovde misli. Dva iskusna golmana Simica(branio u jagodini) i Cancarevica, dva dobra, iskusna i odlicna skakaca stopera Tintora i Otasevica. Na sredini
Beljica i Krivokapica i u napadu Spalevica. Mnogo ozbiljniji tim od
Novog Pazara, ali u slabijoj formi. Zato razumem sto se trazi strpljenje, danas treba da nosimo igrace do pobede, samo 3 boda su vazna.
Idemo Slaninari!
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 11. kolo: Vojvodina-Radnički KG, subota 16:30h

Post by ДушанСП »

Очекујем да наши играчи коначно шутну на гол са 20-25 метара
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 11. kolo: Vojvodina-Radnički KG, subota 16:30h

Post by Marcello »

ДушанСП wrote:Очекујем да наши играчи коначно шутну на гол са 20-25 метара
...i da ga metnu, pa mogu da 'mrem :mrgreen:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: 11. kolo: Vojvodina-Radnički KG, subota 16:30h

Post by Ljubomir1996 »

Neverovali ili da, ima prenos na Areni Sport 3. http://www.tash-tv.com/p/tash-sport-1.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 11. kolo: Vojvodina-Radnički KG, subota 16:30h

Post by naseljekolumbija »

Ocekujem pobedu,ali standardno X-1.Poluvreme je sigurno 0-0
fruskogorac
Posts: 187
Joined: Sat Jun 07, 2008 5:38 pm

Re: 11. kolo: Vojvodina-Radnički KG, subota 16:30h

Post by fruskogorac »

Tamo krajem devedestih metnulo se sedam komada šumadincima.Na terenu danas Vule i ostali fajteri moraju da pokažu slogu,koheziju.Marko po ko zna koji put dokazao profesionalnost pa "sedma sila ostala bez teksta".Moja želja,predlog je da nema potrebe da se energija na tribinama troši na prozivanje,vredjanje bivsih igrača NAŠE VOŠE nego da se ta ista energija usmeri ka tamo,ka onima gde je najpotrebnija.Jel se slažete?Hoću da verujem da će mi Vule i fajteri pokloniti upravo tu neku energiju pred večerašnje druženje sa novosađankama i ostalim damama kojih je pun grad.Veliki pozdrav za Podbaru,Turiju,Lakija,Daljca,Budababu..i naravno svima vama koji ste učesnici ovog foruma uz želju da imate lep ostatak dana.
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: 11. kolo: Vojvodina-Radnički KG, subota 16:30h

Post by Chana »

I ja se priključujem "sretnima" posle Vojine prognoze... I meni se priviđa dobra igra i ubedljivija pobeda od uobičajenih 1:0, 2:0 ili 2:1...

To je dobar znak, jer kada ja očekujem da odigramo "ljudski" - nikakva novost, a za Voju sam i ja primetio da ima "osećaj" i u drugom smeru - pa se sve molim da ne pročitam nešto na tu temu...

Što se tiče linka koji je postavio "Ljubomir1996", hvala mu u ime naših prijatelja koji su udaljeni od Novog Sada, ALI MOLIM SVE KOJI SU BLIZU - da ga nikako ne koriste i da se pojave danas na stadionu i da svojim glasom i dlanovima pomognu momcima da odigraju kako znaju i da najzad zasednemo tamo gde nam je mesto - NA VRH TABELE :!:

P. S.

Fruškogorac, mislim da smo im tom prilikom metnuli 8 (osam) komada, samo Mudrinić 2 - iz kornera...

I MALI OFF (ali vredi pažnje):
Sutra je dupli program na Veterniku - od 11h kadeti sa Radom, pa od 13h omladinci sa Čačanima...
BUDUĆI DA SU TO NAŠI BUDUĆI ASOVI KOJI ĆE NAM DONOSITI TROFEJE - ODVOJTE VREME DA IH POGLEDAMO :!:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
Детош
Posts: 5
Joined: Tue Aug 20, 2013 11:32 am

Re: 11. kolo: Vojvodina-Radnički KG, subota 16:30h

Post by Детош »

Radnicki je lose startovao ove sezone , kao sto se i vidi po tabeli ali bez obzira na to svima je poznato kako igramo protiv tih "slabijih" timova i kad je neka vaznija utakmica ( u ovom slucaju borba za prvo mesto bar na sat ,dva kao sto je Nikolic rekao) , ali naravno svim srcem uz Vojvodinu i da oduvamo kragujevcane ! SVI NA KARADJORDJE !


Samo tebi pevam ja ..
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: 11. kolo: Vojvodina-Radnički KG, subota 16:30h

Post by Ljubomir1996 »

Žakula
Vule, Jagoš, Đurić, Leković
Radoja
Enver, Stojan, Poletanović
Škuntelar, Kaluđer
Po sastavu jurišamo od prvog minuta :!:
Na klupi su Delač, Nastić, Tumba, Milinković- Savić, Kića Kosović, Simon, Mijat.
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 11. kolo: Vojvodina-Radnički KG, subota 16:30h

Post by ssnigd »

Ljubomir1996 wrote:Neverovali ili da, ima prenos na Areni Sport 3. http://www.tash-tv.com/p/tash-sport-1.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Je li ima neko drugi link, ovde se prikazuje Lokomotiva Dinamo :?: :?: :?:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Locked