Kup Srbije - sezona 2013/14

Locked
divizija
Posts: 48
Joined: Sat May 04, 2013 1:01 pm

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, 4. decembar

Post by divizija »

ti baltazare niti znas sta pises,niti sa kime pricas,tako da bi bilo najbolje da zbog samog sebe napravis jedan time-out.
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, 4. decembar

Post by Schteph_F89 »

A ni Firma ne ide za dz, placaju se gostovanja, s tim da ko ima sezonsku placa manje, sto je i normalno. A i da si malo upuceniji, na gostovanja idu svi zajedno, u organizaciji Firme, tako da ne moras da urezes sebi na celo "firmas ili sl." da bi mogao da ides na ista...

p.s. Daj Chana font da mu se objasne neke stvari :mrgreen:
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, 4. decembar

Post by ssnigd »

Obrisati prethodnu stranu i to je to.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
fkvislife
Posts: 167
Joined: Mon Jul 23, 2012 2:19 pm
Location: Novi Sad

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, 4. decembar

Post by fkvislife »

ssnigd wrote:Obrisati prethodnu stranu i to je to.
+1
Stvarno se gluposti pišu..
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, 4. decembar

Post by kafe bagdad »

Балтазаре искулирај дан два па се врати на форум и немој више да пишеш небулозе молим те.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, 4. decembar

Post by shecky »

Au ljudi sta ste napali coveka .. samo je postavio pitanje ,mozda covek ne zna kako idu stvari.. ne znam ni ja al i ne pitam , jer ja ne mogu ici na gostovanja zbog posla , ali svakako je glupo da omalovazavate nekog samo zato sto nesto ne zna ,pa pita..
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, 4. decembar

Post by kafe bagdad »

Да се пита може, али да се лупета не може.
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, 4. decembar

Post by Marcello »

OK, slažem se da ima mnogih koji ne znaju kako sve to ide. Ali, kako se može nazivati "gostovanjem" odlazak na npr. istok rupe i ćutanje u gomili musavaca?!

Ako već pričamo o gostovanju, onda ja tu podrazumevam punu podršku svom klubu, dakle - u kavez sa Firmom, iako na Karađorđu sedim na zapadu/istoku.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, 4. decembar

Post by recni galeb »

Marcello wrote:OK, slažem se da ima mnogih koji ne znaju kako sve to ide. Ali, kako se može nazivati "gostovanjem" odlazak na npr. istok rupe i ćutanje u gomili musavaca?!

Ako već pričamo o gostovanju, onda ja tu podrazumevam punu podršku svom klubu, dakle - u kavez sa Firmom, iako na Karađorđu sedim na zapadu/istoku.
ende!
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, 4. decembar

Post by Brick Liman »

Baltazar wrote:
Brick Liman wrote:Šta ima klub da ti išta organizuje?
Imaš redovnu autobusku liniju, redovnu voznu liniju. Opcija su i auto i kombi, ali to zahteva enorman stupanj koordinacije sa još nekoliko drugih individua.
Zašto vi ne idete redovnom linijom? Već vam klub plaća i prevoz i ulaz?. Nemam ništa protiv, samo bi trebalo naći model da neko ko nije firmaš bodri Vošu u gostima. A da, nije vaš interes povećanje broja navijača. Samo ste vi navijači? Dok ne odrastete koju godinu pa na severozapad. Mi koji navijamo za Vošu ne treba da se delimo. Trebamo nai neku meru da zajedno idemo napred, mada mi se čini da fermaši nikog drugog ne priznaju.
Rođeni, ti si ili kompletno lobotomiran, ili si pandur/provokator. Ja ipak nekako tipujem na ovo prvo.
Aj odmori od foruma jedno nedelju, dve, saberi se malo pa se vrati.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, 4. decembar

Post by laki »

Marcello wrote:OK, slažem se da ima mnogih koji ne znaju kako sve to ide. Ali, kako se može nazivati "gostovanjem" odlazak na npr. istok rupe i ćutanje u gomili musavaca?!

Ako već pričamo o gostovanju, onda ja tu podrazumevam punu podršku svom klubu, dakle - u kavez sa Firmom, iako na Karađorđu sedim na zapadu/istoku.
A da se organizuje grupno bodrenje Vose sa istoka, recimo, rupe ili lavora? 8) Kakav bi to provod bio za pamcenje! :devil:
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, 4. decembar

Post by Rabba »

Interesantna i do zla boga neprijatna statistika me je danas šokirala, mi u kupu protiv ciga nemamo ni jednu pobedu u istoriji:

16 0 6 10 8:29

...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Ponosan!
Posts: 78
Joined: Mon Feb 21, 2011 11:44 am
Location: Karadjordje

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, 4. decembar

Post by Ponosan! »

laki wrote:
Marcello wrote:OK, slažem se da ima mnogih koji ne znaju kako sve to ide. Ali, kako se može nazivati "gostovanjem" odlazak na npr. istok rupe i ćutanje u gomili musavaca?!

Ako već pričamo o gostovanju, onda ja tu podrazumevam punu podršku svom klubu, dakle - u kavez sa Firmom, iako na Karađorđu sedim na zapadu/istoku.
A da se organizuje grupno bodrenje Vose sa istoka, recimo, rupe ili lavora? 8) Kakav bi to provod bio za pamcenje! :devil:
Jel se zajebavas ili si ozbiljan.

Stvarno je uzivancija citati ovakva lupetanja...
''A zašto nas onda ima sve manje i manje a ne više i više?'' - Evo odgovoricu ti ja, zato sto ces prvi ti (ako nisi provokator naravno) popljuvati po necemu sto je neko uradio od navijaca Vojvodine, takodje ces prvi da prduckas po internetu, a nemas pojma kako se ide na gostovanja, iz prostog razloga jer nisi nikad bio na jednom...
Aj malo stvar u svoje ruke, a ne da vidis reklamu na bilbordu i dodjes na vec sredjeno i gotovo. Gospodine, ne ide tako, snosi odgovornost ako pljujes nekog ko ulaze svoj trud, da bi nesto proslo kako treba, a ne da po internetu lupetas ovako...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2100
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, 4. decembar

Post by churguzijanac »

Rabba wrote:Interesantna i do zla boga neprijatna statistika me je danas šokirala, mi u kupu protiv ciga nemamo ni jednu pobedu u istoriji:

16 0 6 10 8:29

...
Nesto slicno smo mi imali protiv Slobode, pa i protiv Jagodine (bez finalne kup utakmice) pa su nas pobedili. Nema tu pravila. Problem je sto smo mi u ocajnoj formi a ciganija sve ozbiljnija i ozbiljnija...
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, 4. decembar

Post by Toto Riina »

Locked