Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
JackSparow
Posts: 99
Joined: Thu Sep 24, 2009 12:15 pm

Re: Transferi

Post by JackSparow »

Boze me sacuvaj.. Jedan jako bezobrazan, jako nekulturan decko, pravi primer antisportiste. Uz to cigan do koske i mislim da nikada ne bi igrao za vosu, niti bih mogao podneti da ga vidim u nasem dresu.
Ponosan!
Posts: 78
Joined: Mon Feb 21, 2011 11:44 am
Location: Karadjordje

Re: Transferi

Post by Ponosan! »

JackSparow wrote:Boze me sacuvaj.. Jedan jako bezobrazan, jako nekulturan decko, pravi primer antisportiste. Uz to cigan do koske i mislim da nikada ne bi igrao za vosu, niti bih mogao podneti da ga vidim u nasem dresu.
Potpisujem!
Govance malo.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

Zoran Kiza Marusic, najbolje ocenjeni igrac Prve lige Srbije.

http://www.srpskifudbal.rs/2013/11/25/m ... svaki-gol/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Ovom timu fali jedan brzonogi napadac kakav je bio Abu. Izgubili smo strasno mnogo u skok igri i brzini njegovim odlaskom. Iz kornera tesko dajemo golove, napadi su nam mucki spori po levoj strani.
Ne treba mi sad da trazimo bog zna kakve igrace, vec da dovodimo po oprobanom receptu momke iz osrednjih superligaskih ekipa.
Kako vam se cine Milos Zeravica i Admir Kecap?
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Transferi

Post by pedjans »

I ja mislim da nam se igra raspala posle odlaska Abua. Škuletić nije igrao loše, ali igračke karakteristike su mu potpuno različite od Abua i ceo sistem igre se od tada raspao. Odigrali smo samo jednu dobru utakmicu - protiv grobara, i to više borbenu nego dobru. Takodje sam ubedjen da nam treba brz, ako je moguće i snažan napadač i da nam to strašno fali. Nije to sve što nam nedostaje, ali mislim da nam to najviše fali.
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

Kecap mi deluje pomalo tromo, a Zeravica nije spic.

Najbolje mi deluje Noskovic :idea:
Petrovic.B
Posts: 59
Joined: Mon Dec 05, 2005 4:11 pm

Re: Transferi

Post by Petrovic.B »

Sticajem okolnosti ove sezone sam uspeo da pogledam 5-6 utakmica bratskog Borca. Obratiti pažnju na Stokića i Grahovca.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Toto Riina wrote:Kecap mi deluje pomalo tromo, a Zeravica nije spic.

Najbolje mi deluje Noskovic :idea:
Pa ni ne treba nam spic. Abu je od odlaska Brane konstantno na krilu igrao, i ubacivao se u spic sa leve strane. Treba nam krilni napadac, spiceve imamo (kakve takve). Taj Kaludjer se i pokazao s par golova da je to sto nama mozda i treba, kad bismo imali kvalitetno levo krilo. On je taj covek sto ugura otpatke, i u paru sa Skuletom i dobrim krilom, moze da se iskoristi pun potencijal ove ekipe.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Transferi

Post by shecky »

Uz svo postovanje , ali molim vas .. imali smo jedno pojacanje iz Borca pa se jako dobro pokazalo ..
Realno njihova liga ,kakva god da je nasa , njihova je slabija bar za 2 klase.

Na jednom forumu jedan navijac Sarajeva je odusevljen sto ce im na zimu doci Bilbija :)
Kada sam mu rekao o kakvom je igracu rec , on je i pored svega toga tvrdio da ce im tim biti duplo jaci kad on bude dosao..

Iskreno sto se pojacanja tice ,ne treba nista unapred lupati ,jer ako ima bar jednog koji radi svoj posao u klubu , onda taj treba da zna vec sada ko ce sigurno otici.. i samim tim vec pikirati na potencionalna pojacanja pod uslovom da takvog vec nemamo ..racunam i omladince.

Dakle ako odu Vule Trax i eventualno Poletanovic , za ovog zadnjeg nam ne treba zamena jer vec imamo Kosovica i Vranjesa ,dok za prvu dvojicu treba ,pa cak i 3 a ne 2 igraca.
Stopere bi imali Djurica i Vujacica ,i tu pod obavezno mora doci neko iskusniji a pri tom ne mislim na Milovica ,nego ako treba nek vrate Pekarica ili Stepanova.
A sto se desnog beka tice ,e tu nam trebaju dvojica pod obavezno!

Ja bih call me crazy , voleo da opet dodje Katai ali od toga zasigurno nema nista tim pre sto je doticni tuzio klub zbog para i dobio spor ..

Mozda bi bilo dobro baciti oko na neke tamnopute igrace iz lige ili 1.lige .. ljudi su vec adaptirani a svakako znamo koliko su brzi i jaci od belaca.. e takvog nekog za levo krilo.
Ne znam gde je onaj gari iz Banata Marcel ili tako nesto .. lik je odlican.

Zarko Udovicic iz Napretka je takodje odlican igrac ,pokazao se fino na Srbija-Novinari.
srkins
Posts: 1464
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

http://www.transfermarkt.co.uk/en/marce ... 04227.html" onclick="window.open(this.href);return false; Marcel je u Serifu nema sanse da ga dovedemo...
User avatar
buraz
Posts: 130
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:29 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by buraz »

Da li iko zna kako se zavrsila ona prica oko potpisivanja ugovora sa Fierom pa preko tuzbe fifa.
Hocu da pitam, ko nas je i zasto lagao i dali ce za to da odgovara?
Jedna je crvena a druga je bela....
limanfkv
Posts: 2862
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

A gde su Hertini Brazilci i ko je izvrsio privatizaciju u Slovackoj?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8924
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

I sta je s onim Kameruncima koji su negde zalutali usput?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

shecky, tvoje rezonovanje ako jedan igrac iz jednog kluba nije bio pojacanja, znaci da niko nece biti :roll:
Nemoj da ti sad navodim ovde vrhunske igrace ponikli u toj ligi.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Transferi

Post by shecky »

Toto , pazi , jeste Bilbija izolovan slucaj , ali sta mislim ako je on bio najbolji igrac Borca ,kakvi ce ostali biti?
Realno ako trazis pojacanje to onda mora biti pre svega igrac koji dolazi iz lige koja je minimum istog kvaliteta kao nasa ,ako vec uzimas "stranca".
Bosanska liga je bar duplo slabija u to nemam sumnje.
Naravno da i tamo ima dobrih igraca ,ali to sto ces ti navesti 3 to ne znaci ama bas nista.
Bio je jedan dobar gari u FK Sarajevo ,i skontao sam ga samo na osnovu par snimaka sa YT , ali je lik prosle godine zavrsio u Dinamu ZG.

Mene mnogo vise nervira to sto pred nosom imamo solidne igrace tipa Lazar Veselinovic iz Kule koji je otiso u Ukrajinu .. njima je dobar nama nije .. ima jos dosta takvih primera da sad ne davim stim, ili vec pomenuti Marcell bivsi igrac Banata.
Spomenuo sam Udovicica iz Napretka .. bas me zanima gde ce zavrsiti na kraju.
Uostalom onaj celavi gari iz Radnickog Nis i celavac iz Napretka su odlicni napadaci ali naravno da ih mi ne zelimo ..zasto? Zato sto ih nikad necemo prodati posto imaju 3 banke..
Ali upravo takvi igraci nam mogu doneti rezultate jer imaju znanje bezobrazluk iskustvo.
Post Reply