Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Toto Riina »

Voleo bih da ostane, ali ako ode Vosu treba da predvodi tandem Gruja i Milan Kosanovic, najmanji problem je naci nekog sa pro licencom da se ispune svi zahtevi(Primer Jelacica u Sremu i Maradona u Radu).
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fare »

Ovi bas ne odustaju stvarno mi vise idu na q..c http://www.kurir-info.rs/promene-u-part ... ak-1120847" onclick="window.open(this.href);return false; .
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by srkins »

ima i u mozzartu ista vest...a ima vest i da Vranjesa hoce Steaua za 1.5 m evra :? Moje misljenje je da je vest o Nikolicu dosla iz crvenog blizanca da bi nas i grobare malko poljujali pred zadnje kolo..inace i zurnal i sportal su stavili vest pa skinuli posle 3 minuta
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fare »

Sve novine su pune naslova ovakvog tipa http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... -Partizana" onclick="window.open(this.href);return false; a ove (vecernje novosti) kazu cak da je : Kao logičan nastavak priče trebalo bi da usledi angažovanje trenera Vojvodine Marka Nikolića, koji je prema nezvaničnim izvorima već dao pristanak na ponuđene uslove iz Humske. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Evo vam ga GLODARI :D .
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

Hehe, koliko god su lešinarsko smeće ta dva kluba, novine su u Srbiji još gore :)

Ko sve sebi daje za pravo da se naziva novinarem pa to je strašno...

Ne obazirem se na naslove uopšte, nadam se da momci neće podleći pritisku, očigledno vrlo pripremljenom. Naguzili smo cigane 3:1, tako da ništa od kupa, tresu se gaće za subotnju utakmicu, ako ih kresnemo stižemo im (verovatno sa Jagodinom i Nišlijama) na samo dva boda, a ako njihovi burazeri preko brda dobiju Čuku, opet će im pobeći... Ako na to dodamo njihov totalni raspad sistema u svlačionici i u klubu generalno, jasno je da je u pitanju uzbuna.

U inat ih treba naguziti sad BEZOBRAZNO. 0:5, nema stajanja!
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

Medijska hajka velikih razmera :)

Ružnal ide toliko daleko da izljavljuje da je Nikolić vec pristao na partizanove uslove :)

Tačnije: "ali i poziv iz glavnog grada kome ne može odoleti."

Promaja mozga :lol:
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
buraz
Posts: 130
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:29 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by buraz »

Klasican pokusaj narusavanja atmosfere u klubu pred prvenstveni mec, nasa je krivica (trenera) sto im sami dajemo povoda za takve price.
Jedna je crvena a druga je bela....
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by lala1914 »

eno im ga vukicevic
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Firmson89 »

Ne želim više uopšte da komentarišem takve „vesti“. O toj temi smo već više puta razgovarali, a sve sam rekao pre desetak dana. Ne treba biti mnogo pronicljiv i zaključiti kome ovog momenta odgovaraju takve priče, ko ih i odakle plasira. Uostalom, ko zna ? Možda u januaru preuzmem Bajern iz Minhena..
Николићев коментар на силне вести о преласку :mrgreen:
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Boske87 »

Firmson89 wrote:
Ne želim više uopšte da komentarišem takve „vesti“. O toj temi smo već više puta razgovarali, a sve sam rekao pre desetak dana. Ne treba biti mnogo pronicljiv i zaključiti kome ovog momenta odgovaraju takve priče, ko ih i odakle plasira. Uostalom, ko zna ? Možda u januaru preuzmem Bajern iz Minhena..
Николићев коментар на силне вести о преласку :mrgreen:
Baš sam htio da postavim ovaj tekst, sjajno im je spustio :mrgreen: .
Evo kompletan intervju http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=786042
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ogi »

Prvi sledeci ko prenese neki link da Marko Nikolic prelazi u blizance ili neki drugi klub, dobija automatski ban 7 dana!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

ogi wrote:Prvi sledeci ko prenese neki link da Marko Nikolic prelazi u blizance ili neki drugi klub, dobija automatski ban 7 dana!
Sve je tako, ali g-din Nikolić je dao velik povod (tim medijskim spekulacijama) svojim zagonetnim izjavama.
Nešto slično poput onoga kada se čudio maloj poseti gledalaca u NS, pozivao navijače na naš stadion, a tamo ekipa pružala blede igre i rasipala bodove na njemu.Ne ide to.
Tako i sada dugim držanjem tog pitanje (prelaska u crne) otvorenim (možda i do Božića?).Pokrenuta priča o prelasku u BG, ipak, najviše odgovara upravo njemu, jer podiže trenerski rejting.
Razumem ja to da čovek, trener profesionalac, mora da gleda dalje od sadašnjeg trenutka (dosta lošeg u Voši) i da ne zatvara poluodškrinuta vrata u Humskoj.Ja čak verujem da je on tamo, zaista, u izglednim kombinacijama, ali da nije glavni kandidat za klupu partizana, već rezervni (ako zvučnija grobarska trenerska imena ,,ne prihvate uslove").Međutim, nije korektno, prema aktuelnom angažmanu i Klubu, da se to pitanje pokreće u medijima, pogotovo ako ostane u Voši (u šta ja lično verujem). Biće mu tada, to koketiranje sa crnima, teško breme na leđima i pomalo gorak trag ostavljen u velikom poverenju navijača Vojvodine u njega, kao perspektivnog i inteligentnog trenera jasne reči i odgovornog stava.
Sledi nam sledi veoma važna utakmica, pa da ne remetimo koncentraciju aktera (i nas navijača) bilo bi dobro zatvoriti temu (dok se ona, eventualno, ponovo ne otvori?).
U subotu se nadam našoj pobedi, ali sa istom verovatnoćom strahujem i od poraza.Mnogo više je u igri od jednog fudbalskog derbija na kraju polusezone, a ekipe su takve kakve su, pa je sve i moguće.
Srećno!
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fare »

Pa zar nije dogovoreno da ostaje do leta 2015 godine ili dok uprava bude nezadovoljna njegovim radom http://www.zurnal.rs/2013/12/09/mmarko- ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false; :frown: . E ako nam i ovaj ode posle samo 6 meseci svaka nam cast :evil: . Ovo je gospodin Nikolic izjavio 26 novembra :Želim da pre svega stavim tačku na priče koje se već neko vreme provlače u sportskoj javnosti da napuštam mesto prvog trenera Vojvodine. Istina je sledeća: trener sam Vojvodine sa kojom imam važeći profesionalni ugovor do juna 2015. godine. U klubu ostajem najmanje do isteka važećeg ugovora ili do onog trenutka do kada mojim radom bude zadovoljna Uprava kluba ili dok se ja lično i moji saradnici budemo dobro osećali u ovoj sredini. Ovim stavljam tačku na tu temu i fokusiram se zajedno sa svojim saradnicima na poslednje tri najvažnije utakmice u jesenjem delu sezone - obratio se saopštenjem Nikolić.
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

Obzirom da je to izjavio za zvanicni sajt, ne bi me cudilo da je Capika to iskucao...
POŠTO OBRAZ ???!!!
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by lala1914 »

verovatno je planirano da ga crni deo uprave smakne kao trenera, jer je crveni dobio utakmicu u subotu
Post Reply