Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Voja wrote:Po mom ukusu su Beljic iz Kragujevca i Stojanovic iz Nisa. Nego imam jedno pitanje,jer nisam bas upucen... igra li Davidov negde? Mislim,ako su predlozi samo na osnovu CVa,moj glas ide za Dejana Savicevica :cheers:
Ako je Krivokapic cigan, onda je Beljic alfa ciganstura :D
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

gospodinFKV wrote:
Voja wrote:Po mom ukusu su Beljic iz Kragujevca i Stojanovic iz Nisa. Nego imam jedno pitanje,jer nisam bas upucen... igra li Davidov negde? Mislim,ako su predlozi samo na osnovu CVa,moj glas ide za Dejana Savicevica :cheers:
Ako je Krivokapic cigan, onda je Beljic alfa ciganstura :D
Nikada se nisam opterecivao ko za koga navija,jer verujem da na 1000 igraca eventualno 1 navija za Vosu,tako da to ne sme biti nikakav parametar prilikom izbora igraca. Ako igrac u dresu Vose da sve od sebe,kao recimo Vule ili kao sto je recimo Kocara pre to cinio,apsolutno mu ne uzimam za zlo nikakav "ispad" vezan za Zvezdu i Partizan. I oni su ljudi od krvi i mesa idu samo gde im je bolje. E sad,na njima je da procene da li ce bolje uspeti (visina plate,ugovora) vani ako odu iz Vose ili Zvezde i Partizana!? I ne brinite,ako Vule ode u Partizan i sledece godine mu Zvezda ponudi duplo bolje uslove,za njega dileme nece biti... kao sto znam da ni za vecinu ljudi s ovih prostora ne bi bilo. Igramo fantasy,i vecina nas skace kad Milijas da gol,zar ne? Pet bodova je 5 bodva :mrgreen:
Image
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Transferi

Post by ДушанСП »

Ако ћемо да нам играју само они што навијају за Војводину,онда би била фрка и за првих 11.
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

Ako se dovodi iskusniji glasam za Davidova, on je nas Slaninar :!:
Prednost ipak moraju imati Ivanic, Marusic, Gobeljic, Sasa Marjanovic. Protiv sam dovodjenja raspalih ciganstura.
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Jako tesko je ostvarivo da decko dodje kod nas ali kad se vec spominje iskusan vezni igrac meni je pao na pamet Marko Milinkovic e sad verovatnoca da ga dovedemo je jako mala..ali dok ne pokusas ne mozes ni da saznas kakve su ti sanse...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

srkins wrote:Jako tesko je ostvarivo da decko dodje kod nas ali kad se vec spominje iskusan vezni igrac meni je pao na pamet Marko Milinkovic e sad verovatnoca da ga dovedemo je jako mala..ali dok ne pokusas ne mozes ni da saznas kakve su ti sanse...
Nemamo mi tih para...
User avatar
buraz
Posts: 130
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:29 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by buraz »

Fk Vojvodina ce u narednom prelaznom roku dovesti samo igrace za koje nece morati da plati ni dinara.
ENDE.
Jedna je crvena a druga je bela....
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Transferi

Post by Baltazar »

Ne možemo kupovati jer nemamo para. Prodaćemo SVE što ima ponudu. Na proleće afirmacija za Nastića, Mijata, Sergeja, Ivanića, Sperme, Ilića,Lazovića...Uz iskusnije Đurića, Tumbasevića. Pitanje je samo kolika je potražnja za našim fudbalerima. Videćemo krajem januara. Vuletu bi platio duplo samo da ostane. Kupovine nema. 5,5 miliona evra je pretnja za lokot na klub. Rabrene šta ćeš sada? Situacija je gora za oko 3 miliona nego što su iz uprave govorili. Tužno.
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

Verovatno je i Sergej proslost.

Ne treba kukati za ovim sto idu, suvi prosek koji smo prihvatili i zavoleli. Odskacu samo iskusniji koje smo mi ili neko drugi istrpeo, da imaju kvalitet ne bi u tim godinama igrali u Srbiji.
Vule sa cistim papirima ostao u Vosi, 3 godine ucio da centrira. Trajce problem u najavi gde god se pojavi(samo krugovi i kafane u glavi) i tako dalje. Za sve to ima jeftinije i mladje zamene i to na kilo.

Delac- Kordic, Lazovic, Kirovski, Zakula
Vule - Becelic, Vasilic, Lotinac
Trajkovic- Lakic Pesic
Lekovic- Nastic

Vranjes- Ivanic, Davidov, Sasa Marjanovic
Radoja - Zoran Marusic
Sergej- Marko Gobeljic,
Alivodic - Rade Krunic
Skuletic- Noskovic, Adam Marusic, Apija Bismark
User avatar
никад агенција фкв
Posts: 30
Joined: Fri Nov 29, 2013 8:42 pm

Re: Transferi

Post by никад агенција фкв »

Било како било, не пише нам се добро, имали смо солидне шансе за освајање тог проклетог купа са овом тренутном екипом, ал како ствари стоје,канда да ни сл године од тога нема ништа и тако све у круг.... :pegla:
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Kirovskom je Pavlovic menadzer tako da je on verovatno realna meta, takodje je menadzer jos jednom bivsem igracu zvezde Marku Miricu, uz njih bez kluba su mu i Milan Jovanovic i Nikola Drincic ..a evo i spasak koga predstavlja njegova agencija http://www.transfermarkt.co.uk/en/frien ... _1893.html" onclick="window.open(this.href);return false; a sto se tice desnog beka pa jos uvek je onaj grin kod nas...nek ga isproba novi trener ...
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

Jokana za trenera, Kirovskog za golmana...znam ko fali! Onaj ime mu ne znam, onaj slager pevac sto je jedini dobio kaznu. U napadu bi mogli Tjega, mozda i Supica vratiti, baciti oko na Mudrinskog, Rasu Krivokapica obavezno dovesti. A posle Jokana obavezno Sinisu, do tada ce sjarugat Sampdoriju! Banja!
kuzma liman
Posts: 545
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Re: Transferi

Post by kuzma liman »

@liman fkv neki Jovanovic je bio pevac ako se dobro secam , a mogli bi i Ivicu Illijeva,Lolu i Tomica da dovedu !
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

To je kopile, bravo kuzma. Lola obavezno! Bracu Lazetic upariti takodje.
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Transferi

Post by the Gari »

limanfkv wrote:Jokana za trenera, Kirovskog za golmana...znam ko fali! Onaj ime mu ne znam, onaj slager pevac sto je jedini dobio kaznu. U napadu bi mogli Tjega, mozda i Supica vratiti, baciti oko na Mudrinskog, Rasu Krivokapica obavezno dovesti. A posle Jokana obavezno Sinisu, do tada ce sjarugat Sampdoriju! Banja!
:!:
Jer kad FK Vojvodina propada, ona propada sa stilom! :gospodin:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply