Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Transferi

Post by Box »

gospodinFKV wrote: :?: Verovatno mislis na Kosovica. Decko treba jos dosta utakmica u nogama da ponese do kapitenske trake, kao i Mijat, a pogotovo Sergej.

Mislim da traka ide Alivodicu, ali videcemo..nije ovo tema da se o tome raspravlja....

Pravo je pitanje sad - ko je zamena za Vulicevica?
Mislio sam na Kosovica.Malo sam u konfuziji i neverici i dalje pa mi se greske lako potkradaju..
Sve u svemu ciljao sam na Poletanovica kao glavnu opciju za kapitena a ostale sam vise nabrojao kao moguce buduce kapitene.Mada mi opcija Djuric-Poletanovic deluje ozbiljnije.
Kapiten mora biti nase dete koje stvarno voli Vojvodinu,stop mrdjama i miroslavima!

edit:srz za offtopic , admine slobodno prebaci post u deo za kapitene.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Transferi

Post by borrissey »

Kao i u vezi sa ćelavim, neko reče da sačekamo rasplet događaja pre nego što komentarišemo. Dočekali smo...

Da li je Vulićević pošteno odradio ugovor? Jeste.
Da li se zalagao na terenu? Jeste.
Da li kao slobodan igrač ima pravo da potpiše za koga god može i hoće? Ima.

Ali, mi smo navijači (nismo zaposleni u klubu) i isto tako imamo pravo da budemo besni i povređeni što naš kapiten odlazi u jednog od dva jahača apokalipse srpskog sporta. Sa radošću bismo pratili partije Vuleta da je otišao bile gde na ovoj zemaljskoj kugli. Ovako - Vulićeviću znaj, brzo ću zaboraviti sve dobre partije u našem dresu, ali ti nikad neću oprostiti odlazak kod njih. Siguran sam da ćeš uživati u svakom pošteno osvojenom prvenstvu, dok ti ime sa tribina budu klicali kriminalci, ubice i narkodileri.
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

http://www.fkvojvodina.rs/2013/06/vulic ... ije-maste/" onclick="window.open(this.href);return false; pre 6 meseci
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Ono sta mene najvise brine sada jeste cinjenica da je Risto Lakic slobodan igrac :?
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Transferi

Post by johnny »

Pseto.
Tačka.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

E ,,moj" Vulićeviću - lažni kapitenu Vojvodine. Posle svega doživljenog od njih, ti ideš tamo :pegla:
Od ,,velikog" pojačanja, brzo ćeš do klupe - pored onog ćelavog, što te je vrbovao.Proćićeš kao i svi što su iz Vojvodine prešli tamo. A neće ni onaj trojanac dugo sedeti na trenerskoj klupi.
Škuletiću i Trajkoviću, pridružite im se odmah - oslobodite prostor /za bolje od sebe/ u Vojvodini.Sklonite se što pre, ne ponižavajte našu Vošu kroz medije.Dosta je nama svih ovih kojih ne možemo da se oslobodimo, pa bar (za malo) olakšajte mučnu situaciju za Stogodišnjicu Stare Dame.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Transferi

Post by novosadjanin »

Neka se prokletstvo propadanja svih koji odu tamo nastavi!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

http://www.sportnetwork.rs/play/62514/v ... b-u-srbiji

Neces propasti, vec si propao slino!
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post by Forza Voša »

Da li je istina da je Ivanicu istekao ugovor
„Hasta la Victoria Siempre!“
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Transferi

Post by lala1914 »

odakle ti to?
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

do 2016 ima ugovor http://www.fkvojvodina.rs/2012/08/mirko ... esionalac/" onclick="window.open(this.href);return false; 2012 potpisao na 4 godine
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Ocekujem da Comi bude konacno nosioc igre. Neopravdano dugo momak ceka sansu!
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Transferi

Post by Matador »

Propao transfer Radeta Krunića (Donji Srem) u Gent, sad su glavni kandidati Jagodina i mi.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Transferi

Post by Владика »

Minja wrote:Svako dobro i da prodjes isto kao i Kizito.

Od sveg srca ti zelim da nastavis niz:

Vukelja
Kizito
v______
+1
Мали, мали, љигави човек! Да прођеш тамо исто као и Вукелић, Павковић,Воркапић и Сабо !
Клупски правилником би требало забранити(поготово играчима са стране) и кажњавати када тзв. фудбалери љубе дрес и грб клуба!
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Transferi

Post by trelos gia fcv »

Shvatio sam!
Nismo mi uklet klub, mi smo imali i imamo UKLETE igrače u klubu!
Prema tome: Nakon ćelavog trojanca troqurca i malog vuleta smokvice da viknem još i ovo:

trakoviću - marš iz kluba,
škuletiću - marš iz kluba,
kaluđeroviću - marš iz kluba,
vukčeviću - marš iz kluba,
lekoviću - marš iz kluba,
vukoviću - marš iz kluba,
vranješ - marš iz kluba

ALI MOMENTALNO!


Oterati ih umesto podnošenja žrtve na centru terena Karađorđa.
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
Post Reply