100 godina kluba

Locked
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 100 godina kluba

Post by Voja »

Ok,moguce da sam se i ja zaleteo po pitanju Pantelica,ali poruka je bila u tome da se ne donose prerani zakljucci kao osnova za napad na bilo koga ko je predstavljao klub i branio njegove boje.Konkretno danas sutra na takav nacin ispljuvace se i neki igraci koje smo ovde na forumu proglasili legendama kluba (Saula,Govedarica...) i cijim igrama i ponasanjem smo i sami svedoci. I jos jedna stvar svojim postovima ne branim stavove danasnje uprave,cak stavise,ovo sto se desava u klubu podveo bih pod kategoriju "nema dalje". Ali,problem je sto ne vidim nekoga kome bih dao glas za povratak Vose na stare staze.

Turija,ne brini,napadao bih ja i Pantelica da sam ga gledao isto kao sto bih branio i Brkica da je branio pre 50 godina i da sam o njemu cuo sve najlepse.I to prebacivanje da postavljam klipove ovde,to bas i radim (sa svim igracima) da se ne bi stvorile lazne legende i velicine kluba,da se ne bi dogodilo da se kao i kod Pantelica pojavi neki crv sumnje.

Minja u par emisija sam pogledao,10-15 odbrana Pantelica koje nisam video kod danasnjih golmana koje pratim 15-20 godina,i na osnovu toga sam doneo sud da je zaista bio kvalitetan golman
Image
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 100 godina kluba

Post by Passion »

Voja wrote:Ok,moguce da sam se i ja zaleteo po pitanju Pantelica,ali poruka je bila u tome da se ne donose prerani zakljucci kao osnova za napad na bilo koga ko je predstavljao klub i branio njegove boje.
У овом тренутку, стварно мислим да ниједан прави навијач Војводине не може да истрпи нечији испад, кикс и сл. Макар то биле легенде Клуба. Али као што је Госн. Турија рекао, он треба да буде изнад неких шпекулација. Уопште нисмо у завидној позицији и ако треба да се огрешимо о једну Легенду, нека. Боље то, него да и даље ћутимо и трпимо. Доста су сви по нама пи*али, јел смо дошли дотле да ће то да ради неко кога сматрамо за делом историје овог напаћеног Клуба? Легенда се постаје после играчке каријере, не током исте. Ситуација је веома једноставна - или си са нама или си са њима. Изабрао њих? Далека ти лепа кућа. Волим дрес који је носио, не њега, понављам. Најбитније је да се не огрешимо о Војводину, јер поправног неће бити.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 100 godina kluba

Post by Grof Žekula »

Daljac wrote:Фудбалски клуб Војводина оформљен је 6. марта 1914, то је милион пута доказано, и то необоривим, материјалним доказима. На интервенцију нас са овог форума, тај датум накнадно је додат и у статут клуба, у коме је стајала ова грешка (не знам у којој теми смо овде дискутовали о томе, али знам да сам ја, и то се може пронаћи, написао, што су упућенији од мене и подржали, да се прави датум у статуту мора навести). У јуну је, пре видовданских хитаца који су огласили старт Великог рата, одигран први меч у Ковиљу. Не треба злоупотребљавати имена ветерана и подметати овакве замене теза као иоле достојну истину. Ми стогодишњицу славимо 6.3, па макар нас 300 са форума сами организовали нешто на тргу око Милетића. Ако су свесни и достојни наше историје, сви прави навијачи Војводине морају јасно да нас подрже, јер ми не фабрикујемо историју, и тога дана славимо 100 година, ма макар ја пекао торту и дувао сам свих 100 свећица, тад нам је рођендан, и АМИН.

За календар свака част, достојан је јубилеја, и видимо се сви у суботу :cheers:
Даљац пријатељу и саборче,
Статук Клуба је (већ) погажен и попишан (да извинеш на речнику), па што не би био и мењан према потребама оних којима то одговара, а који седе на врху. Срамота!!!
Да се уведе лепо да се сваког јануара и јула мења Статут (минимум два пута годишње, може и више, нек' изаберу сами)!!!
Што рече будабаба: "Шта смо Богу згрешили да нам овакви људи воде Клуб"?
Од свих чини и проклетства бачених на нас, ово је једно од најгорих...
limanfkv
Posts: 2862
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 100 godina kluba

Post by limanfkv »

budababa wrote:Tipično slaninarski, sa mesec dana zakašnjenja, stižu i kalendari u produkciji ekipe sa fkv.com. Kalendari su A4 formata, 12+1 stranica, a kroz 12 meseci su obuhvaćeni najvažniji igrači, funkcioneri i događaji u istoriji kluba. Prodaja kalendara biće organizovana u već nekoliko puta pominjanoj kafani na ovom forumu, kod Fleka, u subotu od 17 do 19 časova. Cena kalendara je 250 din/kom. Na cenu nema popusta od 8,33% jer je jedan mesec već istekao.

Image
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: 100 godina kluba

Post by lala1914 »

da li je moguce nekako drugacije doci do kalendara, nisam u mogucnosti da ga pokupim :)
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: 100 godina kluba

Post by prijatelj fudbala »

Kalendar je odličan, svaka čast kreatorima...
User avatar
fkvislife
Posts: 167
Joined: Mon Jul 23, 2012 2:19 pm
Location: Novi Sad

Re: 100 godina kluba

Post by fkvislife »

Da li je ostalo kalendara i ako jeste kako bi se moglo doći od njih?
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 100 godina kluba

Post by budababa »

Večeras je prodato skoro 120 kalendara, ostalo je još oko 80 iz ove ture, ali ima dosta i trebovanja, pa ne mogu tačno reći koliko je još na raspolaganju. Svi koji su zainteresovani da kupe kalendar, a nisu stigli da to učine danas, neka mi pošalju PM, pa ćemo napraviti neko rešenje.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Re: 100 godina kluba

Post by Jan »

budababa wrote:Večeras je prodato skoro 120 kalendara, ostalo je još oko 80 iz ove ture, ali ima dosta i trebovanja, pa ne mogu tačno reći koliko je još na raspolaganju. Svi koji su zainteresovani da kupe kalendar, a nisu stigli da to učine danas, neka mi pošalju PM, pa ćemo napraviti neko rešenje.
Bio... kupio ''svoj'' primerak.
Oduševljen.
Svaka čast, kalendar je poseba, jedinstven ... NAŠ.
VOŠA ZAUVEK !!!
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: 100 godina kluba

Post by Daljac »

Календар је заиста фантастичан. На крају године, завршиће са одсеченим датумима и урамљен као колаж на мом зиду. За дизајн и реализацију, још једном, свима који су у продукцији учествовали, најискреније похвале, уз жељу да у другом веку клуба сваког јануара поновимо издавање нашег календара :cheers:
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 100 godina kluba

Post by budababa »

Najpre, hvala svima koji su bili juče i kupili kalendar, nadam se da je u granicama onoga što ste očekivali. Pošto se još ljudi javilo u međuvremenu u vezi istog, još jedan kontigent ćemo ostaviti u kafani "Kod Fleka" (preko puta Banovine) sutra u toku prepodneva, pa kako ko bude stizao narednih dana neka svrati tamo.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: 100 godina kluba

Post by Toto Riina »

budababa wrote:Najpre, hvala svima koji su bili juče i kupili kalendar, nadam se da je u granicama onoga što ste očekivali. Pošto se još ljudi javilo u međuvremenu u vezi istog, još jedan kontigent ćemo ostaviti u kafani "Kod Fleka" (preko puta Banovine) sutra u toku prepodneva, pa kako ko bude stizao narednih dana neka svrati tamo.
Mislim da svaki Slaninar mora imati ovaj kalendar u svojoj kolekciji, ja sam oduševljen!
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 100 godina kluba

Post by budababa »

Jučerašnjih 20 komada je prodato isti dan, danas je odneto još 20 komada. To bi otprilike bila i poslednja veća tura koja ide u kafanu.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2100
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 100 godina kluba

Post by churguzijanac »

Cekaj malo, ja ne mogu sutra da odem do Fleka jer nisam u gradu pre vikenda.

Dva mi trebaju!
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: 100 godina kluba

Post by Telep »

Pridruzujem se pohvalama za kalendar! Svaka cast :cheers:
Sremac, Sremac Špricer Boys!
Locked