26. kolo: Radnički Kg-Vojvodina 1:1

User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: 26. kolo JSL, Radnički Kg - Vojvodina, subota 26.04. u 1

Post by Baltazar »

Ne mogu da verujem da na zvaničnom sajtu piše da smo igrali rasterećeni rezultata? Pa da li su oni normalni? Mi još nismo obezbedili Evropu! Moguće da i nećemo! Pa valda treba da igramo SVAKU utaknicu sa imperativom pobede i kad obezbvedimo Evropu. Osobito protiv najlošije ekipe u ligi! Da li oni hoće da mi uopšte igramo u Evropi? U P R A V A NA P O LJ E ! ! ! ! ! ! !
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: 26. kolo JSL, Radnički Kg - Vojvodina, subota 26.04. u 1

Post by Grba_NS »

Ken mahniti wrote:
Turija wrote:
Radoye wrote:E moj Nasticu... :frown:
Nije odigrao loše (spasao gol u prvom poluvremenu), ali još uvek ga prostor muči, a to se teško uči.Moraćemo da se priviknemo na taj detalj (a mogao je i Žakula bolje).Inače, Nastić je bio bolji od kolege Živkovića na desnom beku koji, čini mi se da posle dobrog početka stagnira, pa možda i pada u igri (puno izgubljenih lopti, malo dobrih prodora i centaršuteva, a u odbrani ga dosta puta prolaze).Problem je što je Stefan Nikolić još slabiji, a odrekli smo se Bečelića :frown: .
Milinković-Savića - danas ,,ubiše" na terenu, jer je bio naš najopasniji igrač.Njemu uz rame Pekarić i Babić (potpuno neutralisao Spalevića).
Ivanić solidan, ali ni blizu Radoje na halfu.
Poletanović ni tamo, ni ovamo, dok su Spremo i Veselinović bili za nerviranje pored TV aparata.
Luković (ako je on br.10 - pošto je Lazo brljavio Asani-Luković) mi se dopao, dok Asani mali (kratak korak) i neprimetan, kao i Spremo.
Alivodić borben, međutim ništa više od toga.On i Lazar mnogo koče i usporavaju naš napad.
Ilić je bio jako kratko na terenu da bi se moglo nešto reći o njegovoj igri.
Sve ui svemu, pravedan rezultat i najzad dobro suđenje.
Nadam se da će 7 maja svi naši igrači biti u boljem izdanju, nego danas.Moraće, ako žele trofej.
Asani je 10-ka a Lukovic 20 :cheers:
Asani je broj 20, nizak, nabijen, izlazio iz igre zbog udarca u glavu, a Luković broj 10, visoki korpulentni momak.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: Radnički Kg-Vojvodina 1:1

Post by Turija »

Hvala.
Mislim da je pred Lukovićem lepa perspektiva, poput Sergeja (a slične su i građe).
Dopala mi se njegova igra, kretanje, kao i tehnika.Videćemo kako će se razvijati?Potencijal poseduje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 26. kolo: Radnički Kg-Vojvodina 1:1

Post by lazarr »

Baltazar wrote:Ne mogu da verujem da na zvaničnom sajtu piše da smo igrali rasterećeni rezultata? Pa da li su oni normalni? Mi još nismo obezbedili Evropu! Moguće da i nećemo! Pa valda treba da igramo SVAKU utaknicu sa imperativom pobede i kad obezbvedimo Evropu. Osobito protiv najlošije ekipe u ligi! Da li oni hoće da mi uopšte igramo u Evropi? U P R A V A NA P O LJ E ! ! ! ! ! ! !
Vojvodina je sa druge strane, rasterećena svih briga oko plasmana, igrala mirno i opušteno i iz takvog pristupa već u 9. minutu došla u vođstvo golom Lazara Veselinovića.

Ni ja ne mogu da verujem da su ovoliki retardi. Više se ni ne trude da sakriju svoje muljaže i nameštanja. Izguraće Jagodinu na 3. mesto a nas kroz Kup u Evropu. Koliko god živim za taj Kup, gadi mi se način na koji ćemo ga izgleda uzeti.
Meraklije su svoj glas protiv nameštanja iskazali juče protiv DS.

http://www.zurnal.rs/2014/04/26/merakli ... dex.htmlsu" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 26. kolo: Radnički Kg-Vojvodina 1:1

Post by ДушанСП »

Будите сигурни да нам нико ништа неће поклонити,и што би нам неко поклонио куп,ево на основу тренутне форме од јагодине добијамо лаганих 2,3 комада.И тај кукавички менталитет,је стварно за сваку осуду,најгорој екипи у лиги дозвољаваш да води меч,и сабијаш се на 30 метара од гола.Баш ме брига за резултат,он је још и добар како су јуче одиграли,али ме јако брине наша игра.
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 26. kolo: Radnički Kg-Vojvodina 1:1

Post by lazarr »

ДушанСП wrote:Будите сигурни да нам нико ништа неће поклонити,и што би нам неко поклонио куп,ево на основу тренутне форме од јагодине добијамо лаганих 2,3 комада.И тај кукавички менталитет,је стварно за сваку осуду,најгорој екипи у лиги дозвољаваш да води меч,и сабијаш се на 30 метара од гола.Баш ме брига за резултат,он је још и добар како су јуче одиграли,али ме јако брине наша игра.
Kako onda da shvatim rečenicu "Vojvodina je sa druge strane, rasterećena svih briga oko plasmana, igrala mirno i opušteno...." ??????
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: 26. kolo: Radnički Kg-Vojvodina 1:1

Post by Mare »

Evo ga, i ove godine nam ga poklanjaju, super, koliko ih već imamo poklonjenih, 4 ili 5, a u vitrinama niti jedan!
srkins
Posts: 1464
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: 26. kolo: Radnički Kg-Vojvodina 1:1

Post by srkins »

Mi se sa Cukom borimo za Evropu ,Jagodina sme biti ispred nas i u slucaju poraza i pobede u kupu,bitno je da budemo ispred Cukarickog i Novog Pazara (u slucaju da izgubimo finale)
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 26. kolo: Radnički Kg-Vojvodina 1:1

Post by ДушанСП »

lazarr wrote:
ДушанСП wrote:Будите сигурни да нам нико ништа неће поклонити,и што би нам неко поклонио куп,ево на основу тренутне форме од јагодине добијамо лаганих 2,3 комада.И тај кукавички менталитет,је стварно за сваку осуду,најгорој екипи у лиги дозвољаваш да води меч,и сабијаш се на 30 метара од гола.Баш ме брига за резултат,он је још и добар како су јуче одиграли,али ме јако брине наша игра.
Kako onda da shvatim rečenicu "Vojvodina je sa druge strane, rasterećena svih briga oko plasmana, igrala mirno i opušteno...." ??????
Па ево овако,колико се мени чини ми и не планирамо да се боримо за треће место,по принципу пети смо супер нам је,а ако нас усере куп још боље.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: 26. kolo: Radnički Kg-Vojvodina 1:1

Post by Nevernik »

Valjda ce se naci mesto u vitrinama za jos jedan kupljeni kup.
Nadam se da ona prethodna tri koja smo kupili ne zauzimaju bas toliko prostora.

Realno mi smo dobro odigrali samo tri utakmice ovog proleca. Partizan, Nis i Spartak (prva utakmica kupa).
Sve ostalo je bilo prosek.

Bez Gacinovica nam je napad osakacen. Tu bi i Puskaric pomogao.
Postoji znacajna razlika u kvalitetu izmedju prvotimaca i rezervi tako da cim neko fali to se odmah oseti.
Kada se tome doda nas standardni Sedi Lebe Da Te Jedem pristup utakmicama pre finala kupa...nije ni cudo da su nam utakmice negledljive.
Locked