Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
freaks-detelinara
Posts: 8
Joined: Tue Apr 24, 2012 11:06 pm

Re: Uprava

Post by freaks-detelinara »

Jako bi dobro bilo, kada bi postojala pravna mogucnost (ali sumnjam) da se dousnik istera iz stana govnjivom motkom!!!
srkins
Posts: 1448
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post by srkins »

http://www.dnevnik.rs/sport/zoran-scepa ... j-podelama" onclick="window.open(this.href);return false; prvi utisak,deluje mi covek dosta realan i na zemlji..Videcemo kasnije..
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Scepanovic iz ovog intervjua u Dnevniku:
Рекао сам то када сам изабран, поновићу.Свако ко жели да помогне, воли Војводину и жели јој опоравак, добро је дошао. Клубу не требају поделе и треба их што пре превазићи, такво стање не иде никоме у прилог.
Jel' to ruka pomirenja ovoj drugoj uzurpatorskoj upravi ili mi se samo tako pricinjava? :roll:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Uprava

Post by Baltazar »

Zoka Šćepanović ima sve kvalifikacije za predsednika Voše:

1.Crnogorac
2.Bezskrupulozan
3.Bizmismen
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
Forza Voša
Posts: 578
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Uprava

Post by Forza Voša »

Ja sam bio na skupstini ali nisam uzeo materijal koji je bio na ulazu. Pazljivo sam slusao i za uho mi je zapalo sledece:
1. od ukupno oko 500 000 000 dinara oko 130 000 000 su dugovi za hotele.
2. oko 80 milki je dug koji nije zaveden u knjigama
3. osnovica za porez je 2 milke a kamata na isti 29 milki
4. nesecam se poslednjeg zasta se duguje oko 800 000 eura
5. 2008 godine dug je bio oko 800 000 eura a danas toliki koliki je (Batina vladavina)

Sa obzirom na ove neknjizene obaveze ja mislim da je dug i veci od cifre koju je neko napisao

Moze li neko ko ima materijal sa skupstine da napise kolika su potrazivanja FK Vojvodina. Dugo se spominjalo da djenova nije isplatila dobar deo za Aleksica pa samo sa tim da uporedim.

Utisak na mene je ostavila Scepanoviceva izjava u smislu da je njegov mandat u svakom trenutku na raspolaganju skupstine.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Stexman
Posts: 2591
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

Juce su nas ubedjivali kako Sergej nije prodat a danas:

Sa sajta Genka: http://www.krcgenk.be/nl/nieuws/show/tr ... erond/1872" onclick="window.open(this.href);return false;

Joj zemljoooo, sve go lopov do lopova!
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Uprava

Post by zapad »

E moja Vojvodino...
User avatar
PolovinaZ
Posts: 148
Joined: Thu May 29, 2014 7:18 pm

Re: Uprava

Post by PolovinaZ »

Igrači će imati samo jedno pitanje prekosutra na prozivci: ,,Kada će nam biti isplaćene zaostale plate?''
Jel zna neko kada će biti imenovan trener?...A ovo za konkurs za sportskog direktora neću komentarisati.... :shock: ...Ista situacija je bila u FK Sarajevo prošle godine.Isto su raspisali konkurs za sportskog direktora, ja slučajno video u novinama.
I to je bila vest u varijanti ,,verovali ili ne''.Tada sam se smejao kada sam čitao,a sada se to isto dešava u mojoj Vojvodini.
Upravni odbor FK Sarajevo je na današnjoj sjednici imenovao Abdulaha Ibrakovića za novog sportskog direktora tima sa Koševa.
Abdulah Ibraković je novi sportski direktor FK Sarajevo.Podsjećamo da su prijave na raspisani konkurs od 31. jula dostavili još i Šener Bajramović (BiH), Adnan Čorbo (BiH), Martin Poustka (R.Češka) i Celec Igor (Slovenija).
:mrgreen:
,,Ove boje nikog se ne boje ....''
User avatar
ФИРМА 1989
Posts: 22
Joined: Wed Jun 04, 2014 10:17 am

Re: Uprava

Post by ФИРМА 1989 »

PolovinaZ wrote:Igrači će imati samo jedno pitanje prekosutra na prozivci: ,,Kada će nam biti isplaćene zaostale plate?''
Jel zna neko kada će biti imenovan trener?...A ovo za konkurs za sportskog direktora neću komentarisati.... :shock:
Hajmo malo realnosti i zdravog razuma.
Kao prvo, na skupštini nije rečeno da će sportski direktor biti izabran na konkursu, već direktor kluba. Po Statutu direktor je organ kluba koji bira skupština(konkurs je put do formiranja spiska kandidata), a sportskog direktora bira UO.
Kao drugo, ova uprava što je izabrana pre neki dan, ni pravno ni formalno nije mogla da proda bilo kog igrača, jer niko od njih nije ni bio u prethodnoj upravi.
Interes kluba je bio da se realizuje transfer Vanjin u MU, a njegova majka, on, kao i njihovi menadzeri su blokirali taj transfer, sve dok nije uzeta u obzir i prodaja Sergeja. Generalna saglasnost za realizaciju tranfera je data, ali još uvek klub nije potpisao, pa vas niko nije ni lagao. Ne kažem da neće(potpisati, ne lagati).
Sa MU je potpisala stara uprava, samo fali potpis igrača.
Što se tiče novaca od Sergejevog transfera, svi zaboravljaju da je Klub već dobio 360k koje je neko potrošio. Niko ne misli da je ta ponuda za njega idealna, ali ako stavimo sa jedne strane fantastičan ugovor po klub od Mančestera, gde u narednih godinu dana možemo još da imamo priliv, i uslov za realizaciju tog transfera sa Sergejom, a sa druge strane činjenicu da je to u stvari i jedina ponuda za njega, kao i tešku finansijsku situaciju u klubu, a stavljajući isključivo interes kluba na prvo mesto, dolazimo do zaključka da je ovakav rasplet nije idealan, ali je korak ka finansijskoj stabilnosti. Koliko god mi mislili i verovali da on vredi više, činjenica je da nešto vredi onoliko koliko je neko drugi spreman da plati.
Na isplati duga za plate se intenzivno radi, promocija trenera najverovatnije u ponedeljak.
6.Март 1914те године - ФК ВОЈВОДИНА НОВИ САД
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Uprava

Post by Toto Riina »

Да наставимо транспарентност!

Колико пара од Сергеја иде клубу, колико Павловићу, колико агенцији(мислим да је Кежман у питању) и колико се још дугује Кежману од раније?

Колико пара од 1.75 милиона од Вање иде Војводини, колико Стеви Стојановићу(12%?) и ко је он, колико агенцији која реализује трансфер и која је?


Да ли ће се ићи на обарање уговора од 25% за Мијата и Бабића?
Да ли ће се обарати уговор за клупски стан?
User avatar
ФИРМА 1989
Posts: 22
Joined: Wed Jun 04, 2014 10:17 am

Re: Uprava

Post by ФИРМА 1989 »

Kežmanu se duguje preko 300k i to mu je Rabren potpisao tek pre mesec i po dana.
Manje više se sve zna za pare od ta dva transfera,ali hajde da sačekamo da se ih zvanično prodamo i onda pričamo o tome. Niko ne misli ništa da krije, samo treba imati malo strpljena i vere. Mnogo gorućih pitanja ima i rešavaće se svako po prioritetu.
Za % od ta dva fudbalera ima uveravanja da su ti ugovori pravno ništavni, jer su zaključivani u vreme blokade, kada po zakonu ne smeš da raspolažeš na taj način sa svojom imovinom/kapitalom. Najveća pravna glupost je potreba za njihovom saglasnošću da bi se ti transferi realizovali.
Za klupski stan ne znam da li postoji mogućnost da se pravno obara, jedino iz razloga što nije išao na neku vrstu licitacije, ali iskreno mislim da je to tanko.
6.Март 1914те године - ФК ВОЈВОДИНА НОВИ САД
User avatar
PolovinaZ
Posts: 148
Joined: Thu May 29, 2014 7:18 pm

Re: Uprava

Post by PolovinaZ »

ФИРМА 1989 wrote:
PolovinaZ wrote:Igrači će imati samo jedno pitanje prekosutra na prozivci: ,,Kada će nam biti isplaćene zaostale plate?''
Jel zna neko kada će biti imenovan trener?...A ovo za konkurs za sportskog direktora neću komentarisati.... :shock:
Hajmo malo realnosti i zdravog razuma.
Kao prvo, na skupštini nije rečeno da će sportski direktor biti izabran na konkursu, već direktor kluba. Po Statutu direktor je organ kluba koji bira skupština(konkurs je put do formiranja spiska kandidata), a sportskog direktora bira UO.
Kao drugo, ova uprava što je izabrana pre neki dan, ni pravno ni formalno nije mogla da proda bilo kog igrača, jer niko od njih nije ni bio u prethodnoj upravi.
Interes kluba je bio da se realizuje transfer Vanjin u MU, a njegova majka, on, kao i njihovi menadzeri su blokirali taj transfer, sve dok nije uzeta u obzir i prodaja Sergeja. Generalna saglasnost za realizaciju tranfera je data, ali još uvek klub nije potpisao, pa vas niko nije ni lagao. Ne kažem da neće(potpisati, ne lagati).
Sa MU je potpisala stara uprava, samo fali potpis igrača.
Što se tiče novaca od Sergejevog transfera, svi zaboravljaju da je Klub već dobio 360k koje je neko potrošio. Niko ne misli da je ta ponuda za njega idealna, ali ako stavimo sa jedne strane fantastičan ugovor po klub od Mančestera, gde u narednih godinu dana možemo još da imamo priliv, i uslov za realizaciju tog transfera sa Sergejom, a sa druge strane činjenicu da je to u stvari i jedina ponuda za njega, kao i tešku finansijsku situaciju u klubu, a stavljajući isključivo interes kluba na prvo mesto, dolazimo do zaključka da je ovakav rasplet nije idealan, ali je korak ka finansijskoj stabilnosti. Koliko god mi mislili i verovali da on vredi više, činjenica je da nešto vredi onoliko koliko je neko drugi spreman da plati.
Za konkurs za sportskog direktora sam pročitao u Dnevniku,juče.Možda su permutovali funkciju,izvinjavam se u njihovo ime...Što se tiče transfera ja nemam nikakvih primedbi,ovde su ljudi malo nerelalni po tom pitanju. Nije uopšte lako prodati igrača, a naročito kada i za koliko ti želiš....To smo mogli da se uverimo prethodnih godina kada su Vuličević i Trajković u pitanju ,a i mnogi drugi. Po meni a verovatno i po ostalima je najvredniji Babić, koji je sigurno među najtalentovanijim igračima u tom godištu i poziciji u Evropi,pa onda braća Milinković-Savić. Da ne govorim da igra i jako dobro za omladinsku reprezentaciju,koja da budemo realni više doprinosi interesovanju nego igre u Vojvodini. Mi jednostavno moramo prodati u ovakvom trenutku igrače,tu nema dileme,jer klub mora da funkcioniše... A što se tiče tih procenata koje uzimaju određeni ljudi.Nađite mi jedan,samo jedan transfer u celoj Srbiji,gde je klub uzeo sve pare od transfera a menadžeru samo redovna provizija?!...Ni u svetu nije nešto specijalno bolja situacija,i tamo se menadžeri puno pitaju i petljaju,ali njima to nije isključivi izvor finansiranja pa ljude tamo to toliko ne zanima.Vi kada pričitate negde da je neki igrač prodat za određenu sumu,mislite da tamo nema preraspodele procenata?!...Ali tamo svi drugi aspekti bolje funkcionišu,i tamo su klubovi privatizovani pa je to druga dimenzija.Generalno se jako puno mulja kada su fudbalski transferi i porez u pitanju. Mene najviše brine neki neželjeni scenario sa sudom i APR...Ovo je Srbija,nemojte to zaboraviti....I dok ne bude definitivno završena ta priča,ja ne mogu da budem miran.Što se tiče trenera,zdrav razum mi nalaže da se pitam zašto dan pred prozivku mi nemamo rešeno to vrlo važno pitanje.To nije vezano za neke velike ambicije(ja ih nemam bar ne za neko određeno vreme).A najvažnije od svega je da se na prvoj utakmici pojavi što više ljudi(bez obzira koja tribina je u pitanju),i da na taj način pokažemo koliko nam je stalo do Vojvodine,a ne samo da govorimo na forumima o ,,transparentnosti''. To je naš ,,pravi'' i jedini doprinos klubu.Ako opet bude 1000-1500 ljudi, o čemu mi onda zapravo pričamo?...Nije to bitno sa aspekta prihoda od ulaznica(smešan) ,ali u svakom drugom pogledu je jako bitno..Koga mrzi da dođe stadion da podrži svoj klub ta jebena 2 sata(o ceni ulaznice neću da pričam,200 -300 dinara u 2 nedelje može baš svako da nađe) on po meni nema prava reč da prigovori ili kaže o ,,poslovanju'' kluba(naravno izuzimam iz priče ljude koji žive ,,daleko'' ili koji su baš sprečeni da dođu)
,,Ove boje nikog se ne boje ....''
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Uprava

Post by KoKanidja »

Воја Гајић је поднео оставку на место у УО и Скупштини.
Јованић је спортски директор, постављен од стране УО.
Миња Болесников је у понедељак на жребу у Ниону.
User avatar
PolovinaZ
Posts: 148
Joined: Thu May 29, 2014 7:18 pm

Re: Uprava

Post by PolovinaZ »

KoKanidja wrote:Воја Гајић је поднео оставку на место у УО и Скупштини.
Јованић је спортски директор, постављен од стране УО.
Миња Болесников је у понедељак на жребу у Ниону.
Mene žreb usred ovakvih previranja ni ne interesuje...
,,Ove boje nikog se ne boje ....''
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Uprava

Post by KoKanidja »

Добро, извини мајсторе, мене интересује. Али ако хоћеш, нећемо причати о Купу Уефа уопште. А јебе ми се што је Гајић дао оставку.
Post Reply