Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Da li će neko obavestiti Šerifa od Rumenke da je juče počeo prelazni rok i da se završava 14.2.??

Pod hitno je potrebno vratiti Alivodića, dovesti Frajdeja ili Vukovića i pronaći zamenu za Poletanovića.
ПУШТАМ КИШУ!
Roki
Posts: 73
Joined: Sun Jul 14, 2013 9:04 pm

Re: Transferi

Post by Roki »

E,sad ako navijaci zele Merija onda tako treba i da bude,uprava mora da odvoji uvo da cuju sta kazu oni zbog kojih se fudbal i igra,Meri je presao pola sveta dabi ovde dosao kao slobodni agent i igrao za neku sicu,to mora da se postuje,Maric je odavno izgubio svaki kredibilitet,zauzima mesto nekom talentovanijem i nedonosi nikakav progres....
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Matador wrote:Vasilic je u pregovorima.
Jovica Vasilic, desni bek, ex Sloboda?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

MiSmoFKV! wrote:
Matador wrote:Vasilic je u pregovorima.
Jovica Vasilic, desni bek, ex Sloboda?
Sto moze da znaci nekoliko stvari:

1. Puskaric ide u Azerbejdzan taj, gde su ga navodno zvali
2. Zivkovic ide, jer ne igra
3. Puskaric se konacno pomera na krilo, i prica s Enverom je zavrsena
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Transferi

Post by Chana »

Radoye wrote:
Milan wrote:Kod nes je vec deceniju simptomaticna pojava da odredjeni igraci pristigli na probu budu precrtani u startu, a da ni ne dobiju postenu sansu, dok se sa pojedincima potpisuju ugovori, malte ne, na slepo...
Dodjem ti dodjes mi seme, iliti "a koliko sam ja tu dobar?" Ima tome i vise od deceniju.
Ma, ima rešenje i za to...
Prvi propust te vrste se samo beleži (nešto kao žuti karton), a ako se promaši u proceni ponovo - suspenzija, pa DOVIĐENJA :!:
Tako radi transparentan klub, jer ako nastavimo ovako - imaćemo tim u NS, tim na pozajmicama - za koje plaćamo samo 50% onima koji su ih doveli.
A nije da smo baš toliko lovarni...

Što se Merija tiče, a i ostalih na probi - ne treba žuriti kao ŠSŠ sa ocenama, za 48 sati će se sve znati...
A DA IMA NEŠTO U VEZI TOG MOMKA - IMA, KO ŠTO I ON SAM IMA NEKOG FUDBALSKOG ŠMEKA :!:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

gospodinFKV wrote:
MiSmoFKV! wrote:
Matador wrote:Vasilic je u pregovorima.
Jovica Vasilic, desni bek, ex Sloboda?
Sto moze da znaci nekoliko stvari:

1. Puskaric ide u Azerbejdzan taj, gde su ga navodno zvali
2. Zivkovic ide, jer ne igra
3. Puskaric se konacno pomera na krilo, i prica s Enverom je zavrsena
Puskaric zbog povrede ocekuje duze odsustvo.
User avatar
Stexman
Posts: 2604
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Ja sam ubedjen da je Meri kvalitetniji od tog Frajdeja sigurno! A i nece nas kostati dovodjenje nista osim plate.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Sto se tice Vasilica, svaka opcija je vesela, ukoliko ona Puskarica sklanja sa desnog beka :mrgreen:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Matador wrote:Image
Ovaj se ne uklapa nikako. Od kako navijam za Vosu njen tim su cinili leptirici od igraca.Gde bre,ne daj Boze da se neko od protivnickih igraca pozali na to da imamo stamenog i prejakog igraca u ekipi.... To Vosa ne sme dopustiti sebi.... :mrgreen:
Image
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Transferi

Post by Boske87 »

Voja wrote:
Matador wrote:Image
Ovaj se ne uklapa nikako. Od kako navijam za Vosu njen tim su cinili leptirici od igraca.Gde bre,ne daj Boze da se neko od protivnickih igraca pozali na to da imamo stamenog i prejakog igraca u ekipi.... To Vosa ne sme dopustiti sebi.... :mrgreen:
Istina, muka mi je više od Ivanića, Mitoševića i sličnih mekanih igrača, još nam samo fali Savićević iz čerge.
Ovaj Meri ima da razvaljuje u JSL. Odmah potpisati sa njim, ako treba i trpiti ga polusezonu-dve jer igra za mizeran novac a mnogo možemo dobiti u špicu sa njim.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: Transferi

Post by Qr0nJa »

Jednostavno ako je problem fiskna plata lepo staviti klauzule i bonuse i cao.
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
CRD FCV
Posts: 1734
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

На овог играча би требало обратити пажњу: http://www.transfermarkt.rs/omar-kossok ... eler/81548

Игра на Алијевој позицији, а може да игра и као нападач. Има искуство из јачих лига.

Овај клип је приказ његових најбољих момената у 2014. https://www.youtube.com/watch?v=19-VpPY0WXQ

И оно што је најважније - слободан је играч.
User avatar
fkvislife
Posts: 167
Joined: Mon Jul 23, 2012 2:19 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by fkvislife »

Izvinjavam se zbog fb linka ali nisam znao kako drugačije..sa Merijevog profilo od pre koji minut :)
https://www.facebook.com/video.php?v=78 ... =2&theater" onclick="window.open(this.href);return false;
OBAVEZNO POPTISATI UGOVOR!
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

POTPISUJTE COVEKA :cheers: :mrgreen:
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Transferi

Post by Ken mahniti »

Struka precrtala,koja bre struka...sve moj do mojega...Ovaj peva vosinu pesmu drugi dan,pola te dece sto ce da"trpe"ne znaju ovo da pevaju,kakvi Radovici,Klikovci,p...e krompirace.Djuro Zec presao u Napredak,mladost dovodi Nigerijca,Vozdovac doveo silne igrace...nama ovaj pred nosom(pa i da ne valja staviti ga na teren da bije BG :shit: Opameti se struko dok ne bude kasno.
Post Reply