Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Ne bi trebalo odbaciti opciju njegovog prelaska u partizan, a u svetlu danasnje prodaje skuletica. Celavi kepec je verovatno popizdeo sto su mu prodali dva napadaca, a obzirom da mu je Ali davnasnja zelja, moguce da ce se uprava potruditi (platiti) da ga dovede i smiri tenziju kod trenera...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2101
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Ne mislim da ce Alivodicu faliti motivacije. On je pokazao da je pravi profesionalac, sa izuzetkom prvih par utakmica kad mu bas nije islo u kombinaciji sa ziletom. Uvek se trudio i postovao dres koji nosi.

Takav igrac sigurno nece smetati malom Asaniju za razvoj, poznaje tim i vec je uklopljen u kolektiv!

Alivodic ce biti cist dobitak za nas tim.

Ako Ali ostane na kraju prelaznog roka, ne mogu se odati utisku da nasa sportsko-medazerska sekcija ima vise srece nego pameti.

Po meni ovom timu ne treba igrac kao sto je Okampe, strcao bi preplacen, a pitanje da li bi bio i zadovoljan za nas velikom platom. Javila bi se sujeta i pitanje kako bi ga prihvatili drugi igraci. Imali smo do pre godinu, godinu i po dana visoke razlike u platama pojedinih fudbalera i svi znamo kako se to zavrsilo. Platni razredi moraju da postoje i to na zdravoj osnovi, a plate mogu da rastu samo ako izadjemo iz bule u kojoj smo danas.

Sto se tice broja igraca koji su na platnom spisku siguran sam da je bar njih 10 ak visak, i da je to posledica razno raznih dilova i kompromisa.
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Transferi

Post by PanonskiFantom »

off
jesu omladinci danas imali tekmu u bg? Vidim Johnmary se hvali iz bg da je dao gol i da su pobedili 2:0 :mrgreen:
Vise nista nije isto!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Transferi

Post by borrissey »

Minja wrote:
Dejan wrote:Becelic je nas Slaninar koji nikad nije dobio pravu priliku. Cuo sam da su ga jos u omladincima sputavali i menjali pozicije u timu...
Srecno!
Komplet porodica je Slaninarska
Tako je. Znam mu oca, sjajan covek. Teska sramota je sto ovaj momak nikad nije dobio sansu. Dokle tako, pitam se...
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Transferi

Post by Passion »

PanonskiFantom wrote:off
jesu omladinci danas imali tekmu u bg? Vidim Johnmary se hvali iz bg da je dao gol i da su pobedili 2:0 :mrgreen:
Да. Савладан је Вождовац 2:0. Не знам да ли је Мери дао гол, али знам да је један дао Небојша Павловић.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Transferi

Post by zime89 »

Skuletic je prodan brkato go**o se hvalilo da imamo procenat od naredne prodaje. Treba traziti pare jer sljam iz BG nece nista dati sam. Za Becelica mi drago, a jos jedna od nasih genijalnih procena...
ZIME89
User avatar
Stexman
Posts: 2604
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Ako je Becelic dobar za Sampdoriju a za nas nije to znaci samo jedno - mnogo smo ozbiljniji klub i imamo strozije kriterijujume i ....




Ha ha ha, ne nogu vise da se suzdrim kakva smo mi komedija :rolll: :mrgreen:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

churguzijanac wrote:Ne mislim da ce Alivodicu faliti motivacije. On je pokazao da je pravi profesionalac, sa izuzetkom prvih par utakmica kad mu bas nije islo u kombinaciji sa ziletom. Uvek se trudio i postovao dres koji nosi.

Takav igrac sigurno nece smetati malom Asaniju za razvoj, poznaje tim i vec je uklopljen u kolektiv!

Alivodic ce biti cist dobitak za nas tim.

Ako Ali ostane na kraju prelaznog roka, ne mogu se odati utisku da nasa sportsko-medazerska sekcija ima vise srece nego pameti.

Po meni ovom timu ne treba igrac kao sto je Okampe, strcao bi preplacen, a pitanje da li bi bio i zadovoljan za nas velikom platom. Javila bi se sujeta i pitanje kako bi ga prihvatili drugi igraci. Imali smo do pre godinu, godinu i po dana visoke razlike u platama pojedinih fudbalera i svi znamo kako se to zavrsilo. Platni razredi moraju da postoje i to na zdravoj osnovi, a plate mogu da rastu samo ako izadjemo iz bule u kojoj smo danas.

Sto se tice broja igraca koji su na platnom spisku siguran sam da je bar njih 10 ak visak, i da je to posledica razno raznih dilova i kompromisa.
Ne slažem se uvek sa onim što pišeš, ali ovo kao ja da sam pisao :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
srkins
Posts: 1464
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Gruzijac potpisao na 1,5 godinu,uopste ne shavatim sto mlade igrace potpisujemo na tako kratak period.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

A koliko mi sad imamo igraca koje placamo?! Da li ce neko dati odgovor na to pitanje?! Ili ga trazim na pogresnom mestu?! Jel to neka nova politika kluba da gomilamo prosecne igrace? U cemu je fora?!
Image
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Po transfermarkt-u imamo 29 igraca u ekipi, Vanju ne placamo mi. E sada dal je tu jos neko mladju kome dajemo platu,a na pozajmici je to ne znam. Cenim da je oko 30 igraca ta cifra. Polusezonu smo izgurali sa recimo 15-16 koji su igrali, dok ostali nzm cemu sluze...
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Neizlecivi wrote:Po transfermarkt-u imamo 29 igraca u ekipi, Vanju ne placamo mi. E sada dal je tu jos neko mladju kome dajemo platu,a na pozajmici je to ne znam. Cenim da je oko 30 igraca ta cifra. Polusezonu smo izgurali sa recimo 15-16 koji su igrali, dok ostali nzm cemu sluze...
Evo jos jedan primer gluposti. Mi na levom beku imamo Nastica i bivseg omladinca Kocovica. Sada su bez potrebe doveli Radovica i Kokiju. To je cetiri leva beka. A imam osecaj da ce celu polusezonu izgurati Nastic.
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Transferi

Post by Chana »

MiSmoFKV! wrote:Evo jos jedan primer gluposti. Mi na levom beku imamo Nastica i bivseg omladinca Kocovica. Sada su bez potrebe doveli Radovica i Kokiju. To je cetiri leva beka. A imam osecaj da ce celu polusezonu izgurati Nastic.
http://www.fkvojvodina.rs/2015/01/gruzi ... -na-probi/" onclick="window.open(this.href);return false;

GRUZIJAC KOKIJA NA PROBI
30.01.2015. - 21:27 | Urednik portala
u rubrikama: Prvi tim, Transferi

Ekipi Vojvodine se, u današnjim popodnevni časovima, pridružio član U-21 reprezentacije Gruzije, David Kokija, koji će, kroz treninge i utakmice, pokušati da se nametne stručnom štabu „crveno-belih“.
Mladi Gruzijac je fudbaler koji može da igra na mestima, štopera, levog beka i zadnjeg veznog.
David Kokija rođen je u Moskvi 22. aprila 1993. godine, a karijeru je počeo u mladom timu Dinama iz Kijeva. Nakon toga nosio je dres Volge iz Nižnjeg Novgoroda, a trenutno je član moldavske ekipe Zarija Balti.

Sačekajte da ga vidite na terenu, bar...

Što se tiče levog beka, sumnjam da Radović neće dobijati priliku, posebno zbog toga što će Kočovića najverovatnije poslati na dvojnu registraciju - da bi stalno igrao...
A Radović je posle onog slaloma protiv Bačke BP, ponovio isto protiv Dinama iz Batumija + što je dao i GOLČINU "usput"... :cheers:

Što se mene tiče, od početka sam stekao utisak da je Kokija pre svega štoper (mislim da je to bio komentar nekoga iz struke u nekom od izveštaja iz Beleka), a da MOŽE DA IGRA levog beka i zadnjeg veznog...

B.t.w., nisam očekivao da je Rogač onakva MRGA od čoveka. I on je dočekan sa ne prevelikim simpatijama - red je da ga bar vidimo na terenu :!:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Opet stoperi - Pankov, Pekaric, Babic, a u kriticnim situacijama Novakovic ili neki omladinac. Jos potpisao je ugovor na godinu i po dana. Ako Vojvodina ima iole ozbiljnu nameru, da ga proda, onda ga treba ubaciti i forsirati ovih sest meseci, kasnije ce biti kasno.
srkins
Posts: 1464
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Pozajmice: Luka Grgic-CSK ,Kocovic isto verovatno CSK, Desancic i Stamenic - Proleter
Post Reply