RK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
User avatar
Turija
Posts: 10836
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: RK Vojvodina

Post by Turija »

Da ne prođe nezabeleženo:
pobedili smo Borac iz Banja Luke 27:24.

Spremimo se za nedelju: VOJVODINA -PORTO 20 časova i 15 minuta - treće kolo C grupe Lige Evrope.
Srećno!
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: RK Vojvodina

Post by borrissey »

http://www.021.rs/Novi-Sad/Sport/Debakl ... -bari.html" onclick="window.open(this.href);return false; Devojke objašnjavaju, kad su već fucoši jajare... :dance2:
User avatar
Turija
Posts: 10836
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: RK Vojvodina

Post by Turija »

Izgubili smo sa 5 razlike poslednju utakmicu u Ligi Evrope i relativno časno se oprostili od takmičenja.
Dug je put do evropskog kvaliteta, a treba i novaca.
Polako stičemo međunarodno iskustvo i to je jedina realna nada da ne uđemo i dogodine u evropsko takmičenje kao autsajderi.
Srećno momcima u daljem radu i rastu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: RK Vojvodina

Post by budababa »

Rukometaši Vojvodine plasirali su se na završni turnir Kupa Srbije pošto su u revanš meču na Slanoj Bari savladali Slogu sa 25:21.

U prvom meču, odigranom u Požegi, rezultat je bio nerešen, 25:25.
Vojvodina se okreće plej ofu Superlige Srbije kada će u prvom kolu 4.aprila ugostiti Partizan.
http://www.021.rs/Novi-Sad/Sport/Vojvod ... -u-F4.html
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
slanina
Posts: 817
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: RK Vojvodina

Post by slanina »

Prenos Voša - Partizan ako nekog zanima.


http://www.sportuzivo.tv/v2/stream/inde ... ortuzivo16" onclick="window.open(this.href);return false;
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: RK Vojvodina

Post by zime89 »

Mislim da smo za klasu bolji od svih ostalih. Strahinja Stankovic sjajno igra ove sezone, mislim da ce tesko ostati u vosi i sledece sezone. Ocekujem duplu krunu...
ZIME89
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: RK Vojvodina

Post by borrissey »

http://www.zurnal.rs/rukomet/super-liga ... novom-sadu" onclick="window.open(this.href);return false;
Завршни турнир Купа Србије за рукометашице одржаће се у Крагујевцу, док ће Нови Сад угостити рукометаше, одлучено је на састанку Такмичарске комисије
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: RK Vojvodina

Post by the Gari »

http://www.rkv.rs/?p=5419" onclick="window.open(this.href);return false;
:dance2:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Re: RK Vojvodina

Post by uporan »

Pobeđen i Spartak u gostima. Čini mi se 2 razlike.
UH!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: RK Vojvodina

Post by Grof Žekula »

uporan wrote:Pobeđen i Spartak u gostima. Čini mi se 2 razlike.
021 wrote:Vojvodina slavila posle drame u Subotici

Rukometaši Vojvodine sigurno koračaju ka novoj tituli.

U derbiju 5. kola mini lige za prvaka oni su u Subotici savladali Spartak 26:24.

Oko 1.200 ljubitelja rukometa gledalo je izuzetno kvalitetan i uzbudljiv meč. Uglavnom je vodila Vojvodina sa golom do tri gola prednosti, ali su domaći uspeli da meč uvedu u neizvesnu završnicu. Pri rezultatu 24:24 Đekić pogađa stativu, a gosti to kažnjavaju preko Živkovića, a potom i Orbovića za konačnih 26:24.

U domaćem timu najefikasniji su bili Lojančić sa 7 i Čupić sa 5 golova, kod crveno-belih Todorović je postigao 7, a Orbović i Živković po 5 pogodaka.
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: RK Vojvodina

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: RK Vojvodina

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: RK Vojvodina

Post by ДушанСП »

Победа 23:20, мало мучења у првом полувремену али све у свему рутински
User avatar
Turija
Posts: 10836
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: RK Vojvodina

Post by Turija »

ДушанСП wrote:Победа 23:20, мало мучења у првом полувремену али све у свему рутински
Ostaje velik žal, pa i sramota, zašto nema publike.Što Kapiten Ćurković kaže - osvojili su Titulu i na Spensu, pa je bila gotovo ista situacija.
Po meni su najviše krivi mediji, a delom i velika lenjost i inertnost Novosađana.
Teško je očekivati da neko sa strane dolazi redovno na utakmice u Novi Sad, jer to danas predstavlja značajan izdatak, u vremenu velike nezaposlenosti, a sa druge strane i radnog vremena za one koji rade u terminima utakmica van vikenda.Dok vikendom neko opravdanje postoji u nezavršenim ličnim poslovima u kući ili dodatnim za vikend, za one izvan Novog Sada.Sramota je ne napuniti halu na Klisi, kada se Vojvodina bori za Titulu.
Novi Sad, pre svega, mora medije regulisati, ako misli sebi dobro.Mediji su ključna stvar za javno mnjenje, odnosno sportsko, a tu smo izopšteni.
RTV pokušava da osveži taj lokalni medijski prostor, ali još uvek je to jako malo i stidljivo.S druge strane to nije kratak i lak proces.Međutim, kao i u svemu, sve počinje od prvog koraka.Ako se on ne napravi, nikad se ništa neće desiti samo od sebe.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: RK Vojvodina

Post by ДушанСП »

Пре неколико година било је 1000 фирмаша на рукометној утакмици против партизана у великом спенсу.Па око 500 на утакмици против звезде у малој сали спенса,кад је Бутулији пукла петарда поред ува :mrgreen:Какву би само атмосферу направило 500 навијача на сланој бари.шта се дешава незнам,да ли сена генерације или индолентност незнам шта је,али не може нико да ме убеди да особе од пре неколико година више не навијају за Војводину.
Post Reply