Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
limanfkv
Posts: 2862
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by limanfkv »

Ukoliko FSS ne laze (cuj mene :mrgreen: ) utakmica se igra u 11h:
10.05.2015 11:00 Ветерник Војводина - Рад
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by PanonskiFantom »

?

http://www.sportklub.rs/nestrpljivo-isc ... samo-na-sk" onclick="window.open(this.href);return false;
Vise nista nije isto!
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by PanonskiFantom »

Izgubismo od Rada 1-0
Vise nista nije isto!
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by ernesto »

Jbg,jel bilo makar dobra atmosfera? Bilo dosta navijaca?
User avatar
fraxmanutd
Posts: 204
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by fraxmanutd »

Штета за омладинце...
Рад играо дисциплиновано од самог почетка па се може рећи и да су били бољи за нијансу,таман за тај гол. Види се да нам је фалио класичан нападач данас. Страхиња повређен,Ћурко прекомандован у први тим... Канда се Стаменић повредио већ на почетку меча па је ипак стиснуо зубе и изгурао колико може. Нема везе,идемо даље! Свака част момцима у сваком случају,боре се као лавови читаву сезону! Борбено до краја па шта буде!
Иначе,ВБ је био пун али атмосфера и није била таква,превише културна за фудбал :)
Банат цео, црвено бео!
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by PanonskiFantom »

Ja baš kontra utisak od tebe :mrgreen:

Meni je delovalo da smo mi bili bolji, mada jesi u pravu za klasičnog napadača. Tribine su bile popunjene 2/3.

Samo borbeno :cheers:
Vise nista nije isto!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Turija »

Nije se smela izgubiti ova utakmica na ,,Vujadinu", nikako.
Izgleda da se kompleks gubljenja najvažnijih utakmica u Voši stiče još od malih nogu i nastavlja u prvom timu?Morala se stvoriti atmosfera imperativa pobede, po svaku cenu.Nije sad valjda i rad u omladincima, isto što blizanci u seniorima?
Čini mi se da se pobeda u Sremu previše slavila i zaboravilo na važnost ove utakmice, a radi se plasmanu u Kup šampiona.
Čini mi se da i uprava, kao i naši igrači nemaju kapacitet da vežu uspeh u ozbiljnijem kontinuitetu.Dok to ne rešimo, stalno će biti toplo-hladno, a mnogo češće hladno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Stexman
Posts: 2604
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Stexman »

Bojim se samo da nisu neke kalkulacije u pitanju. Da nismo dobili u Pecincima mozda bi dobili Rad.
Nekako ne verujem da ovoj upravi odgovara da igra i ligu evrope i ligu sampiona!? Treba para za te egzibicije.
User avatar
fraxmanutd
Posts: 204
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by fraxmanutd »

Stexman wrote:Bojim se samo da nisu neke kalkulacije u pitanju. Da nismo dobili u Pecincima mozda bi dobili Rad.
Nekako ne verujem da ovoj upravi odgovara da igra i ligu evrope i ligu sampiona!? Treba para za te egzibicije.
Ааа, значи ипак је то. Управа је значи одрадила да ми изгубимо од Рада јер нећемо да играмо ЛШ :rolll:
Ја се исто бојим, али да ћу се ус...и од оваквих теорија...
Банат цео, црвено бео!
srkins
Posts: 1464
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by srkins »

Inace kadeti su pobedili 2-0 rad i trenutno su cetvrti
srkins
Posts: 1464
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by srkins »

Pozvana 4 nasa igraca na SP U-20 mada kad malo razmislim od njih je samo Pankov i dalje nas
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by the Gari »

srkins wrote:od njih je samo Pankov i dalje nas
Koja ironija...
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
srkins
Posts: 1464
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by srkins »

Omladinci pobedili NP 2-1 ,a kadeti Teleoptik 2-0
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Neizlecivi »

Drugi po redu "Turnir prijateljstva" u Bijeljini, od utorka do nedelje, okupiće 16 ekipa sa prostora bivše SFR Jugoslavije, na čelu sa prošlogodišnjim šampionom, zagrebačkim Dinamom.

Dinamo će u A grupi igrati sa poraženim finalistom, OFK Beogradom, Sutjeskom (Nikšić) i Slobodom (Tuzla), u B grupi su Crvena zvezda, Budućnost (Podgorica), Osijek i Velež (Mostar), grupu C čine Partizan, Željezničar (Sarajevo), Vardar (Skoplje) i Zagreb, a D grupu Vojvodina, Napredak, Sarajevo i Rijeka.

Zanimljivo je da od članova nekadašnje "velike četvorke" i ove godine nema samo splitskog Hajduka.

Prva tri dana turnira igraće se po osam utakmica (četiri direktna prenosa dnevno na TV Sport klub). Pobednici grupa plasiraće se u polufinale, koje je na programu u subotu, nakon slobodnog dana.

Kao i prošle godine, događaj će svojim prisustvom uveličati brojni treneri i bivši asovi.

Specijalni gosti prvog dana turnira biće Ilija Petković, Predrag Mijatović, Refik Šabanadžović, Ivan Gudelj, Dragan Ćirić, Ljubiša Dunđerski, selektor Srbije Radovan Ćurčić i mnogi drugi.

Svi učesnici smešteni su u etno selu Stanišić, gde se nalazi i jedan od stadiona na kojima će ex-YU talenti prikazivati svoje umeće. Preostali domaćini su Velika Obarska, Janja i Johovac, mesta u okolini Bijeljine.

U utorak će se sastati: Dinamo - Sloboda, OFK Beograd - Sutjeska (A), Zvezda - Velež, Osijek - Budućnost (B), Partizan - Vardar, Željezničar - Zagreb (C), Rijeka - Vojvodina i Sarajevo - Napredak (D).
SK nek mi se sagne sa prenosenjem kada u 8 sigurnih prenosa u utorak i sredu nisu obezbedili nijedan prenos nasih klinaca. Ne morate ni da pogadjate koje ekipe prenose oba dana makar po jednom... Srecno klinci!
limanfkv
Posts: 2862
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by limanfkv »

Neizlecivi wrote: SK nek mi se sagne sa prenosenjem kada u 8 sigurnih prenosa u utorak i sredu nisu obezbedili nijedan prenos nasih klinaca. Ne morate ni da pogadjate koje ekipe prenose oba dana makar po jednom... Srecno klinci!
Ni sutra nas ne prenose.

Inace sa Rijekom smo igrali 0:0, i imali igraca manje od 50. minuta.
Rijeka: 1 Majkić, 2 Ivančević, 3 Modrić, 4 Lučić, 5 Srok, 6 Lepinjica Iv, 7 Jurak, 8 Šantek, 9 Kristijan, 10 Mulac, 11 Kovač-Birkaš.

Rezerve: 12 Mohorovičić, 13 Kovačević, 14 Pajić, 15 Dukađin, 16 Lepinjica Ig, 17 Dunić, 18 Stojković.

Vojvodina: 27 Vojvodić, 2 Kostić, 3 Devetak, 4 Kačavenda, 5 Veselinović, 7 Dunđerski, 8 Vidaković, 9 Živković, 10 Zličić, 13 Mitrović, 15 Leđenac.

Rezerve: 6 Subašić, 11 Janković, 12 Grujčić, 14 Stanojević, 16 Kovačević, 17 Stojaković, 18 Beljanski.

Izmene

Rijeka: Pajić umesto Lučić, Dukađin umesto Jurak, Stojković umesto Vidaković, Kovačević umesto Kristijan, Dunić umesto Kovač-Birkaš.

Vojvodina: Stanojević umesto Kačavenda, Janković umesto Jurak, Stojaković umesto Živković, Beljanski umesto Mitrović.

Žuti kartoni; Srok (Rijeka), Veselinović (Vojvodina)

Crveni karton: Zličić (Vojvodina), 50. minut
Post Reply