Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

ernesto wrote:"gospodinFKV",da li je moguce da nisi skontao da se covek sprdao???? Reci molim te da se salis?
I on se isto sprda :D
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

Ja sam duboko uvredjen.
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Mnogo se izvinjavam onda!
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: Transferi

Post by :) »

http://fudbal.hotsport.rs/2015/05/24/gr ... lije-foto/" onclick="window.open(this.href);return false;

Nas bi vise postovao :frown:

Izgleda da ovaj polusvet zaista posmatra blizance kao drzavnu firmu (ko i vecina, ne vazi samo za fudbalercice), tj po principu, sto je sigurno sigurno je, platice neko.
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Transferi

Post by ДушанСП »

Знам само из поузданих извора да је Босанчић за годину дана играња у звезди добио 7 хиљада евра,а у уговору му пише 8 хиљада месечно :D дакле ниједну целу плату није добио.Уосталом цигани и доводе такве паћенике са коефицијентом интелигенције испод нуле.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

Pise se i prica da Borac u svojim redovima ima veoma talentovanog igraca...

Ajdin Redzic
http://www.transfermarkt.co.uk/ajdin-re ... ler/362186" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Transferi

Post by ŠoneVoša »

Anderleht želi Mirka Ivanića!

Kako saznaje BUTASPORT.RS vezni fudbaler Vojvodine Mirko Ivanić na meti je kluba iz Brisela. Anderleht je poslao upit za uslove otkupa ugovora Mirka Ivanića. Vrednost 21-godišnjeg fudbalera procenjena je na 700.000 evra.

Mirko Ivanić dres Novosađana nosio je 42 puta, postigao je 12 golova i zabeležio je 7 asistencija.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Prodati micu sto pre kao sto smo to uradili sa ostalim fudbalerima, i boli nas patka. Uzecemo nekog kadeta da ga zameni. Ova uprava je pokazala da ni za sta drugo nije sposobna osim da prodaje najtelentovanije mlade igrace budzasto.
Image
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Transferi

Post by pedjans »

Zaista, kakva smo sprdnja od kluba postali... Da li postoji iko ko sumnja da ćemo prodati u najkraćem roku i poslednjeg igrača koga imamo za prodaju? Biće ovo baš trijumfalan završetak jedne blistave sezone: prodaja celog tima, za sve manje i manje novca, tako da sezonu završavamo sa ekipom za koju bi i sredina tabele u našoj skrnavoj ligi bila veliki uspeh. A pritom smo i dalje dužni neku ogromnu svotu. Sada zaista više i nema potrebe da igramo Evropu (ne bi me čudilo da smo i to prodali). I šta sad sledeće sezone? Zapravo se i nemoguće pojačati u jednom prelaznom roku koliko nama treba, jer nam sada treba toliko pojačanja da ih ni ozbiljan klub ne bi mogao dovesti, a kamoli mi koji ne planiramo da plaćamo igrače - sve koji su imali bilo kakvu platu smo oterali. Bojim se da će sledeća sezona biti apsolutna katastrofa, a ne bi me začudilo ni to da npr. kraj sledeće sezone dočekamo sa recimo nekih novih 5 miliona evra duga ili sl.
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Transferi

Post by pedjans »

OFK prodaje igrače za milione i milione uzima Terzić. To je bilo samo u smislu kolike se cene postižu za igrače koje smo mi prodali za manje od milion - kome će pare otići to je i kod nas veliko pitanje. Suština je da smo ostali bez tima, i to ne dobrog, nego bilo kakvog. Ne znam ko normalan je mogao da kaže da Ivanić ne vredi mnogo, od početka sezone je očito da ima itekakvu vrednost, zahvaljujući njemu, Pekari, Lazi i Enveru smo i imali rezultate na početku sezone. Ali ovde je očigledno u pitanju koncepcija, želja da klub stalno funkcioniše ovako kako funkcioniše ove sezone što mislim da eliminiše mogućnost postizanja rezultata na duži period, jer će uprava stalno saopštavati kako smo dužni i moramo da prodamo svakoga ko išta vredi, i to brzo i upola cene. Deluje mi i da se upravi baš ne žuri u Evropu, jer će tamo zaista postati jasno koliko smo igrački jadni - prvi meč u kvalifikacijama je 2. jula, do tada ima još samo pet nedelja a naš sadašnji tim imao bi problema čak i sa ekipama sa Malte i sličnim, a kamoli sa boljima iz bivših sovjetskih republika i sl.
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: Transferi

Post by Koral »

Možda za promenu možemo nekoga i da dovedemo, a da je u skladu sa situacijom u kojoj se nalazimo. Ovaj momak se dobro raspucao u Azerbejdžanu, gde je sezonu završio kao najbolji strelac.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=5KLrUXecz6A[/video]
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Transferi

Post by ŠoneVoša »

ŠoneVoša wrote:Anderleht želi Mirka Ivanića!

Kako saznaje BUTASPORT.RS vezni fudbaler Vojvodine Mirko Ivanić na meti je kluba iz Brisela. Anderleht je poslao upit za uslove otkupa ugovora Mirka Ivanića. Vrednost 21-godišnjeg fudbalera procenjena je na 700.000 evra.

Mirko Ivanić dres Novosađana nosio je 42 puta, postigao je 12 golova i zabeležio je 7 asistencija.
Belgijanci preneli vest: http://www.voetbalnieuws.be/news/181391 ... ddenvelder" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Transferi

Post by ŠoneVoša »

Vojvodina želi Ožegovića i Paločevića!

Kako saznaje BUTASPORT.RS crveno-beli iz Novog Sada zainteresovani su da dovedu napadača Borca Ognjena Ožegovića (20) i veznog fudbalera OFK Beograda Aleksandra Paločevića (21).

Ožegović je ove sezone odigrao 19 utakmica za Borac postigao je 6 pogotka i upisao je jednu asistenciju. Važeći ugovor sa "zebrama" iz Čačka ima do 30.06.2016. godine.

- Vojvodina želi da me dovede. Mislim da ugovor ne pravi nikakav problem, imam kontakte sa još par klubova iz Srbije kao i iz inostranstva. Sledećih dana ću doneti pravu odluku za mene, ali svakako mi prija interes Vojvodine - rekao je Ognjen Ožegović za BUTASPORT.RS.

Paločević je ove sezone u dresu "romantičara" upisao 25 nastupa, postigao je 2 pogotka i zabeležio 1 asistenciju. Olakšavajuća okolnost po Novosađane je ta što talentovanom veznjaku ističe ugovor ovog leta.

- Ne znam ništa o tome, ugovor mi ističe na leto - kratko je prokomentarisao Aleksandar Paločević za BUTASPORT.RS.

Image
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

http://fudbal.hotsport.rs/2015/05/24/gr ... lije-foto/" onclick="window.open(this.href);return false; taman zelimo i jednog i drugog sa ove slike :frown: pa mi tu u dobitku biti ne mozemo..ako se dobro pokazu grebace i rukama i nogama da dodju kod crvenih,a ako budu losi bacene pare, inace nisam neki fan Krunica mislim da je zestoko izvikan igrac a Ozegovic nit smrdi nit mirise uz malo srece moze biti igrac za JSL
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Transferi

Post by PanonskiFantom »

Hteo bih samo da napomenem forumašima, da na Butasport ne obraćaju toliko pažnju, svedoci smo da većinu stvari prepisuju sa ovog foruma, a činjenica je takođe da su se u par navrata pošteno israli ( recimo da nas kupuje Ahmetov itd..)
Vise nista nije isto!
Post Reply