Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Transferi

Post by Grouch »

Milan wrote:Bez uvrede Minja, ali taj ne moze biti otkrovenje ni da svaku utakmicu igramo sa tri igraca vise...
Ne znam kakvo dobro moze doneti ovakvo vredjanje sopstvenih igraca?
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by djape_ns »

Grouch wrote:
Milan wrote:Bez uvrede Minja, ali taj ne moze biti otkrovenje ni da svaku utakmicu igramo sa tri igraca vise...
Ne znam kakvo dobro moze doneti ovakvo vredjanje sopstvenih igraca?

Bez ljutnje, ali mislim da se Milan blago izrazio za igre Stojanovica u Vosi. Iskreno mislim da se isti ne bi naigrao ni u drugoj ligi.
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Re: Transferi

Post by Avangarda »

PanonskiFantom wrote:
Avangarda wrote:Pitanje za verne navijace FKV, kad ste postali tako jeftini da vas neki stranac kupi za jednu pesmu i par slika?! Ovamo kritikujete upravu, a niko da spomene blago receno SRAMOTU da je u klub doveden kranje sumnjiv stranac, oskudne biografije sa teskom povredom?! Da je u bilo kom klubu dovedeno "pojacanje" koje ne moze da igra 6 meseci, to bi bilo osudjeno na sva zvona, ali eto kod nas je to dobar potez?! Dovesti sumjivog igraca iz trece tajlandske igre sa teskom povredom kolena.... to je dobar potez?! Kakvi smo, bolji klub i upravu ni ne zasluzujemo!
Rečeno je već par puta da se dotični igrač povredio na Voždovcu. Mišljenja su svakako podeljena, ono što je činjenica, dao je gol na svakoj utakmici koju je odigrao ( izuzev one prve kad je iz aviona obukao dres) i imao je par asistencija.
Davao je i Katai jos vise golova na tim prijatelskim utakmicama koje ne vrede ni pisljiva boba i nisu nikakvo merilo kvaliteta. A da li se povredio na utakmici sa vozdovcem ili je dosao sa nekom povredom koju je samo obnovio na utakmici sa vozdovcem, to verovatno ni CIA ne zna. Sve u svemu ogroman propust uprave koja se nije vodila nikakvim profesionlizmom i interesima kluba, vec je jeftinim trikom htela da se uslihta navijacima.
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

Da, dr Borko Vukosav to verovatno ne bi primetio. On se bas ne razume u svoj posao, pogotovo kada su kolena u pitanju. Dajte ljudi, manite se teorija. Pritom, ne verujem da ce John Meri baca munje iz dupeta, niti da ce biti dobar kao Abubakar. A kada ti stranac dodje prvi put u klub, pritom ga ne mrzi da nauci pesmu, a sa druge strane deca kluba (pojedina hvala Bogu) su spremna da se popisaju na isti, onda cu svakako reci "bravo gari".

Kako god, teren je najbolji sud i tu cemo da ga vidimo. Nadam se da ce uspesno zaleciti povredu, a deluje mi kao temperamentan igrac, sto ce dobro doci nasoj malokrvnoj ekipi.

Nadam se samo od ovog prelaznog roka da necemo gomilati igrace bespotrebno na pozicijama gde vec imamo kakav-takav kvalitet.

Inace, pravo je cudo da se neko interesuje za igrace iz nase lige.
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Transferi

Post by PanonskiFantom »

Avangarda wrote:
PanonskiFantom wrote:
Avangarda wrote:Pitanje za verne navijace FKV, kad ste postali tako jeftini da vas neki stranac kupi za jednu pesmu i par slika?! Ovamo kritikujete upravu, a niko da spomene blago receno SRAMOTU da je u klub doveden kranje sumnjiv stranac, oskudne biografije sa teskom povredom?! Da je u bilo kom klubu dovedeno "pojacanje" koje ne moze da igra 6 meseci, to bi bilo osudjeno na sva zvona, ali eto kod nas je to dobar potez?! Dovesti sumjivog igraca iz trece tajlandske igre sa teskom povredom kolena.... to je dobar potez?! Kakvi smo, bolji klub i upravu ni ne zasluzujemo!
Rečeno je već par puta da se dotični igrač povredio na Voždovcu. Mišljenja su svakako podeljena, ono što je činjenica, dao je gol na svakoj utakmici koju je odigrao ( izuzev one prve kad je iz aviona obukao dres) i imao je par asistencija.
Davao je i Katai jos vise golova na tim prijatelskim utakmicama koje ne vrede ni pisljiva boba i nisu nikakvo merilo kvaliteta. A da li se povredio na utakmici sa vozdovcem ili je dosao sa nekom povredom koju je samo obnovio na utakmici sa vozdovcem, to verovatno ni CIA ne zna. Sve u svemu ogroman propust uprave koja se nije vodila nikakvim profesionlizmom i interesima kluba, vec je jeftinim trikom htela da se uslihta navijacima.
Ako želiš po svaku cenu da napadaš upravu, mislim da imaš mnogo boljih argumenata od Merija.
Vise nista nije isto!
User avatar
Stexman
Posts: 2603
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Meri je za par dana u klubu pokazao postovanje prema istom, dok su neki nasi prvotimci visili na tribinama blizanaca! Naravno da me je kupio tim potezom makar bilo cisto dodvoravanje!

Druga stvar mene kopa, a to je da Gacinovic i Ivanic idu u paketu na cmarakanu!? Nije da bas verujem u tu pricu al me kopa u pm. A opet svasta je moguce od ove nase transparentne uprave. Navodno je Grofu obecano da ce mu se dovesti ta dva igraca.

Da se ogradim samo da sam tako cuo.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Stexman wrote:Druga stvar mene kopa, a to je da Gacinovic i Ivanic idu u paketu na cmarakanu!? Nije da bas verujem u tu pricu al me kopa u pm. A opet svasta je moguce od ove nase transparentne uprave. Navodno je Grofu obecano da ce mu se dovesti ta dva igraca.
Cisto sumnjam...

Jasno je da im samo pertlice vire iz Kokezinog i Tvorzicevog cma*a, ali mislim da nisu ciganske slihtare po cenu sopstvenih fotelja, iz kojih bismo ih, slozicete se, istresli naglavacke kad bi to uradili....
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Transferi

Post by lazarr »

gospodinFKV wrote:
Stexman wrote:Druga stvar mene kopa, a to je da Gacinovic i Ivanic idu u paketu na cmarakanu!? Nije da bas verujem u tu pricu al me kopa u pm. A opet svasta je moguce od ove nase transparentne uprave. Navodno je Grofu obecano da ce mu se dovesti ta dva igraca.
Cisto sumnjam...

Jasno je da im samo pertlice vire iz Kokezinog i Tvorzicevog cma*a, ali mislim da nisu ciganske slihtare po cenu sopstvenih fotelja, iz kojih bismo ih, slozicete se, istresli naglavacke kad bi to uradili....
Jedino što je potpuno jasno je da im ni dlaka sa glave ne bi falila kada bi se to eventualno desilo.
Par pljuvačkih postova na ovom forumu i ništa više od toga.
I oni to znaju pa se u skladu sa tim i ponašaju.

To je problem.
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Transferi

Post by trelos gia fcv »

gospodinFKV wrote:...iz kojih bismo ih, slozicete se, istresli naglavacke kad bi to uradili...
Necemo se sloziti iz prostog razloga.
Jako prostog.
Nas na zalost danas ima toliko da nebi mogli istresti ni tri gajbe piva niz grlo a da ne budemo mrtvi pijani.
Eto zato.
Od tolike "rulje", niko ne strahuje.

P.S. A ti izracunaj onda koliko je nas to danas... :oops:
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Transferi

Post by Grouch »

djape_ns wrote:
Grouch wrote:
Milan wrote:Bez uvrede Minja, ali taj ne moze biti otkrovenje ni da svaku utakmicu igramo sa tri igraca vise...
Ne znam kakvo dobro moze doneti ovakvo vredjanje sopstvenih igraca?
Bez ljutnje, ali mislim da se Milan blago izrazio za igre Stojanovica u Vosi. Iskreno mislim da se isti ne bi naigrao ni u drugoj ligi.
Mislim da mesas babe i zabe.Jedno je dal je necija igra na nivou na kom bi trebala da bude a sasvim drugo 100 % trud,zalaganje,borba,zelja itd.Ako neko ne igra na nivou na kom bi trebao a u timu je,onda je za to kriv iskljucivo trener.Igrac moze biti kriv samo ako se 100% ne trudi ili ne gine na terenu 90 min.Da su najveci levaci na svetu ako se maksimalno bore i ginu,igraci moraju imati punu podrsku.Koja je poenta spustati svog igraca izjavom da ne bi nista uradio ni sa 3 igraca vise,cak i da je to tacno?
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Transferi

Post by мализека »

Јел` зна неко о Ђенићу и Мердовићу из Металца, не изгледају лоше... :|
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

Dovesti Zivanovica sad je slobodan, razmisliti za Josimova, Sasu Jovanovica iz Lucana, Gnjatica i Stefana Drazica i neke strance u napadu.

Valjda su dva sd sposobna da Vosi nadju novog Frajdeja!? Ozegovica ni slucajno...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

trelos gia fcv wrote:
gospodinFKV wrote:...iz kojih bismo ih, slozicete se, istresli naglavacke kad bi to uradili...
Necemo se sloziti iz prostog razloga.
Jako prostog.
Nas na zalost danas ima toliko da nebi mogli istresti ni tri gajbe piva niz grlo a da ne budemo mrtvi pijani.
Eto zato.
Od tolike "rulje", niko ne strahuje.

P.S. A ti izracunaj onda koliko je nas to danas... :oops:
Pa vidi, ako su kockar i ekipa bili dovoljni da budu katalizator propasti prosle uprave, kako mislis da ce masa da reaguje na ovakav potez (jer se radi o dva bisera nase skole), pogotovo sto se vec zna u kakvom su odnosu sa crvenim kancerom...
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post by Forza Voša »

http://www.zurnal.rs/fudbal/jelen-super ... na-na-mene" onclick="window.open(this.href);return false;

Gnjaticu istekao ugovor i treba pokusati dovesti ga umesto tumbe kome je takodje istekao ugovor (zimus ga je Dzimi hteo).
Zanimljivi jos Milosevic i Jelic kojima su ugovori takodje istekli
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

TUMBI OBAVEZNO PRODUZITI UGOVOR! ON NAM JE JEDINI OZBILJAN ZADNJI VEZNI, NEMOJ DA SE ZAJEBAVATE DA TO NE URADITE! uZ PEKARA JE CELU SEZONU BIO NAJKONSTANTNIJI IGRAC U TIMU! Bez oscilacija, na prilicno visokom nivou za nasu ligu.

OBAVEZNO PRODUZITI UGOVOR S NJIM!
Image
Post Reply