Mlada reprezentacija Srbije

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Forza Voša »

Ja sam veoma zadovoljan prikazanim iako mislim da smo usli u utakmicu veoma povuceno. Sergej, Zivkovic i Antonov odlicni; vise sam ocekivao od kapitena Maksimovica (nije se video).
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Voja »

Realno,OFKovci su svi dobri bili.A zanimljivo je da komentator rece da su ovu sezonu imali mozda najmladji tim u celom svetu,a mi uvek nasim vedetama pravimo alibi hvatajuci se za njihove godine
Image
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by madda fakka »

https://www.youtube.com/watch?v=v1KZ8jjD07Q" onclick="window.open(this.href);return false; za sve one koji nisu odgledali mec :)
I Bog je Slaninar...
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by madda fakka »

Bravo Sergej!!! 1:0

http://live.realstreamunited.com/static ... 85800.html" onclick="window.open(this.href);return false;
I Bog je Slaninar...
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Ken mahniti »

Davno nisam gledao bolji reprezentativni nastup bilo koje selekcije Srbije :cheers:
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by PanonskiFantom »

Ken mahniti wrote:Davno nisam gledao bolji reprezentativni nastup bilo koje selekcije Srbije :cheers:
Slažem se!
Vise nista nije isto!
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by madda fakka »

Ostalo 2:0 delovali smo mnogo zrelije nego igraci Malija stavise prvo poluvreme nisu imali valjanu akciju jer smo ih sekli po bokovima nisu mogli da disu. Kada su krenuli po sredini nisu znali sta ce sa loptom, bilo je (polu)pretnji na nas gol a to je bilo iz prekrsaja ne iz akcije. Po meni igrac utakmice Zivkovic koji je bio svuda na terenu, jeste da je bio sebican mogao je dodati mijatu i da zakucamo treci gol no dobro. Ovim rezultatom smo trenutno prvi na tabeli i dovoljno nam je nereseno sa Meksikom (subota 6 ujutro) da bismo zauzeli sigurno drugo mesto ako se posreci i prvo :) Zadovoljaan sam igrom, Sergej je kao tenk bio dobio skoro svaki vazdusni duel kada je isla lopta na njega. Mijat se popravio nije izigravao zvezdicu kao protiv urugvaja lepo je saradjivao sa ostalim igracima. Babic isto dobijao sve vazdusne duele.

https://www.youtube.com/watch?v=5SopyMzoe-U" onclick="window.open(this.href);return false;
I Bog je Slaninar...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Voja »

Lepo je ovo delovalo u oba meca.Prvi mec nismo dobro prosli rezultatski,ali igra je bila ok. Svidja mi s sto Paunovic vuce skroz rezonske poteze pre i u samom toku meca.Svi smo videli da je Jovanovic bio katastrofalan u prvom mecu i molim lepo,danas klupa.Nema to veze sto si igrac Zvezde.Mijat prosli mec prvi zamenjen zbog lose igre.Danas je bio bolji i ostao je u igri.Dakle,nema sematskih izmena kao kod Dzimija recimo.Takodje,danas Sergej malo ofanzivniji... odlicno zatvaranje meca sa izmenama,ali realno vise bih voleo da smo isli i po treci.Dobro,sada to nije toliko ni bitno,jer sacuvali smo igrace od kartona.Sergej ponovo odlican,prava je steta sto Mijat nije umeo kupiti ona spustanja grudima. Mec sam gledao na Eurosportu i gost komentator je pre prvog gola tacno rekao kako ce sergej sutirati i tako i bilo :lala: Mijat bolji nego u prvom mecu,ali slabo je to jos uvek.Recimo nije mi se dopala zavrsnica akcije u kojoj je iznudio slobodnjak za nase koji je prethodio golu.Veoma sebicno,u poziciji kada je desno imao slobodnog igraca,on ulazi u bespotreban dribling.Sreca,pa je sve ispalo kako valja. Onaj Antonov bi mogao biti novi Kolarov.A i Gajic dobro igra.Ipak na mene je ova prva dva meca najjaci utisak ostavio selektor,jer se tacno tokom meca vidi njegov "rukopis".Samo napred momci!!!! :cheers:
Image
User avatar
FREAKS1994
Posts: 131
Joined: Sun Feb 24, 2008 11:29 am

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by FREAKS1994 »

Свака част клинцима, покидали за државни дрес.

Иначе не бих се сложио са Војом око селекторовог умећа. Главни кривац за пораз против Уругваја по мени је управо Пауновић и оно тумбање тима. Чим се вратио на данашњој утакмици стандардној формацији није ни резултат изостао. Мислим да смо морали имати две победе до сада, а по ономе што је Мексико до сада приказао ми смо по квалитету далеко испред осталих у нашој групи.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Voja »

Prvi mec smo odigrali mozda i bolje nego ovaj danas,i nesrecno smo izgubili.Inace slozio bih se da su protivnici u grupi smesni... ne znam zasto je to grupa smrti.Ja nisam na dva meca video vise od jedne lepe i izradjene akcije s njihove strane
Image
User avatar
Stexman
Posts: 2603
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Stexman »

Klinci igraju fudbal! Svaka cast.
Sergej kao da im je otac, koliko je dominantniji od svih. Steta sto propusta osminu finala. On ce nam bas faliti. Zivkovic isto sjajan.
Impresionira broj oduzetih lopti protivniku bez faula, to odavno nisam video. Jedino sto bi im zamerio je malo vise sebicnosti u zavrsnici.

Sve cestitke i nadam se prolasku u cetvrt finale! :cheers:
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Chana »

Odigrali su ubedljivo najbolje - protiv najboljih u grupi, koji nisu prosli dalje !?
Sergio je klasa za sebe, mali Andrija Zivkovic je klasan igrac - a golcinu sto dade...

Ceo tim je stojao fantasticno na terenu, svi su igrali sve. Mijat se (opet) istakao obaveznom igrom, kao i super saradnjom sa Serdjom. Onaj Zdjelar bukvalno ne prestaje da trci, ali mora da pazi na pas igru, posto bolji timovi nece oprostiti tolike pogresne paralelne pasove na nasoj 1/2.

Babic je bio od vece pomoci Veljkovicu, mali Antonov - razbija !!!
Da ne poredim Rajkovica sa Nojerom, bice on i od njega bolji...
Ma svima kapa dole, selektoru ponajpre. Mastam o selektorskom triju na celu A-tima: Drulovic-Paunovic-Kosanovic !
I bar 4-5 momaka iz ovog tima u prvih 16 !

A da sam pazljivo gledao mec, dokaz je da sam primetio 1 (jedan) pogresan pas Sergeja, od danas "iz miloste", SMS-a!
Za kraj, samo da nastave ovako slozno, timski i borbeno - ne bojim se da ce daleko dogurati...
Prvo 1/8, pa 1/4, 1/2 finale i nadam se - DO KRAJA :!:


SRETNO MOMCI, SAMO NAPRED !!!
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Voja »

Sta znam,ja sam utakmicom protiv Meksika najmanje zadovoljan.Jeste pobedili smo,borili su se momci,odbrana fenomenalna,ali mislim da je to sve sto smo pokazali.Od sredine pa navise,cini mi se kao da nas nije bilo.igrali smo rastrzano i nepovezano,nesto kao Urugvaj protiv nas. Mislim da ako pucamo na vise od osmine,moramo dobrano poraditi na realizaciji spic igraca,i jos cescim napadima po bokovima. Igraci sredine terena nece davati golove doveka,niti ce odbrana uvek biti na visini zadatka kao danas.Bez golova spiceva,ne moze se u sam vrh ni na jednom takmicenju. Ponovo lepo zatvaranje meca od strane Paunovica,mada licno nisam pristalica takvih izmena,al ajd.... opravdano.Gajic,Antonov i Zdjelar za mene bas iznenadjenje,mislim znao sam da su dobri,ali su mi rezultati OFKe probudili crv sumnje u te igrace.Al... dopis UEFE objasnjava neke stvari :) Rajkovic golman kakvog bih pozeleo izmedju nasih stativa... golman zbog kojeg spokojno gledas napade protivnika,bez ikakvog uzrujavanja. Voleo bih Fidzi,i zbog njih i zbog nas :mrgreen:

Inace,pohvala i za komentatora RTSa koji ceo mec drzi naglasak na kartonima,a ne seti se za 90minuta da kaze prenose li se kartoni dalje :whistler:
Image
User avatar
Stexman
Posts: 2603
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Stexman »

Sergej kad je dobio karton pisalo je "Misess next match", pa eto ti odgovora da li se prenose ;)
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by limanfkv »

Sad gledam reprizu rece komentator da je Mandic bio kod nas u mladjim kategorijama. Jel zna neko kada?
Post Reply