Mlada reprezentacija Srbije

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Djisa
Posts: 1241
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Djisa »

student wrote:
budababa wrote:Jel' moguće da za Ivanića nema mesta u prvih 11 (+3 izmene)? Ne pratim baš mnogo tu U-21 generaciju, pa me živo zanima da li na njegovoj poziciji igra neko bolji ili je nešto drugo u pitanju.
Djuricic... Ali mislim da bi trebao da dobije sansu sa klupe...
I Srnic
Kup je nas!
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by vdn slaninar »

Mogao je umesto Jojica da udje,pored Brasanca i Djuričića tesko.Ima tu jos igraca koji ne igraju nista narocito al dolaze iz boljih klubova i malo su izvikani pa kad bi se malo izrotirali bilo bi mesta za Ivanica,Nastica,ovako ocekujem da bar dobije sansu.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Radoye »

BRAVO DECO! :klanjanje: :cup:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Voja »

Ljudi Jelen super liga... :thankyou: :thankyou: :thankyou: NAJBOLJI NA SVETU!!!!! :cup:
Image
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Stexman »

Jebote zivot, ne verujem!
Svaka cast momci!
Svaka cast upravo sto ste prodali dva svetska prvaka za tepsiju ribe!
User avatar
fkvislife
Posts: 167
Joined: Mon Jul 23, 2012 2:19 pm
Location: Novi Sad

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by fkvislife »

Stexman wrote:Svaka cast upravo sto ste prodali dva svetska prvaka za tepsiju ribe!
A da se oni polako pakuju?
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by PanonskiFantom »

Čestitke momcima!!
Vise nista nije isto!
User avatar
FREAKS1994
Posts: 131
Joined: Sun Feb 24, 2008 11:29 am

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by FREAKS1994 »

Браво јунаци :cheers:
Тако се бори за своју земљу!
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by 1892 »

1892 wrote:Ne bih da zvucim nerealno ali ja od ove generacije ocekujem finale sa Brazilom :mrgreen:
Da citiram sebe,i da dodam I POBEDU :dance2: :cheers:
Come on you Reds!
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by ssnigd »

Covece prvaci sveta u fudbalu za nevericu. Bravo momci. Dubok naklon za sve :thankyou:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
exlimanac
Posts: 110
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by exlimanac »

Skontajte samo koliko bi na danasnji dan vredeli Babic i Gacinovic da su ostali u klubu,pa jedno dve tri cigle...
Kakvi diletanti sede u nasem klubu.
User avatar
fkvislife
Posts: 167
Joined: Mon Jul 23, 2012 2:19 pm
Location: Novi Sad

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by fkvislife »

Da li ne ko možda zna zašto himna nije svirana..ili sam ja to propustio?
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Voja »

Voja wrote:Djumi,da li mogu dobiti info o dva igraca (ukoliko znas sta o njima)!? U pitanju su Miljan Govedarica iz Donjeg Srema i Stefan Ilic koji je koliko znam pripreme odradio sa Spartakom!? Ima li u tim igracima potencijala za Vosu!? Miljan je ako se ne varam dosao iz Bosne,a Stefan je Partizanova skola!?
Pitanje postavljeno pre vise od godinu ipo... I ovih par minuta sto je Stefan proveo u finalu mi daje za pravo da kazem da izrasta u dobrog igraca.
Inace,od vecine igraca sam ocekivao bas ono sto su pruzili,jedino me je Mandic veoma,veoma iznenadio.Bio je nepoznanica za mene.Ustvari znam da je debitovao u onom mecu Cuke i Zvezde kada je cak i dao gol,kada sam govorio da je namerno ubacen da igra on,a ne stavi vuk Mirosavljevic,medjutim... decko je neverovatan kapacitet.Takva defanziva spic igraca na ovim prostorima odavno nije vidjena.Kazem,za mene najprijatnije iznenadjenje.Ostali manje vise standardni,Antonov-Zdjelar-Gajic vrhunski. Veljkovic - Babic fantasticni. Rajkovic bez mane rekao bih. Sergej dobar,ali... ocekivao sam za nijansu vise od njega,ima kliker,brzo razmislja,ali... fali tu jos nesto. Maksimovic poput Mandica,iznenadjenje. Saponjic - mislim da nije ni blizu kapacitet kakvim ga predstavljaju,ok je upariti ga sa jos jednim spicem jer on je igrac peterca,van njega i nema neku upotrebnu vrednost. Mijat - ko ne navija za Vosu rekao bi da je bio najsabiji i da je podbacio,ali u sustini,to je nas Mijat (pre)slabasan za duel igru dostojnu ovog finala. Zivkovic - rekao bih glavni motor tima,i smatram da je ucinjena velika nepravda prema njemu sto nije medju prva dva najbolja igraca na prvenstvu.
O Paunovicu sam cuo mnogo lepih reci,ali nikada nisam imao bas ovakvu priliku da posmatram kako vodi tim. Zaista je milina gledati kako "igra" svaki mec,s koliko rezona razmislja i reaguje,koliko ne robuje sablonu.Svaka cast!!!!

p.s.verovatno je napravio najvecu gresku u karijeri sto nije potpisao za nas onomad :mrgreen: :cheers:
Image
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Neizlecivi »

Hvala vam momci! :cheers:

Za mene najvece iznenadjenje i najveci utisak na mene su ostavili Zdjelar i Maksimovic. Pogotovo Maksimovic sa jako dobrim osecajem za ubacivanje iz drugog plana. Takodje Antonov i Gajic su me iznenadili... Pre svega sam iznenadjen igrama ovih klinaca jer mi nisu ovako izgledali na nasim oranicama. Od Sergeja,Mijata,Babica sam ocekivao mnogo i dobio toliko. Babic me je odusevio jer je igrao jako mirno i veoma dobro tokom celog prvenstva. Dok se za Mijata ne bih slozio da je podbacio. Namestio je nekoliko lepih prilika, izborio par faulova (iz jednog je Sergej dao gol)... Nije dominirao,ali je bio sasvim korektan.
Nama sada ostaje samo da slavimo ovaj veliki uspeh! :)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Voja »

Neizlecivi wrote:izborio par faulova (iz jednog je Sergej dao gol)...
bez neke namere za svadjom,raspravom,ali bas u toj akciji je Mijat pokazao veliku sebicnost i nezrelost jer je desno imao slobodnog igraca,a odlucio se na dribling.Sreca pa je Sergej uradio pravu stvar iz slobodnjaka... ali sve je to sada apsolutno nebitno. Zanimljivo je da sam se uvek pitao kako bih se osecao kada bih gledao da postajemo prvaci sveta!? Sta znam,pre sam uvek zamisljao da bih izgubio svu samokontrolu,ali ovo danas... dok je Maksimovic ulazio u 16 tako sam nekako bio smiren i siguran u gol,kao da je u pitanju obican trening mec :mrgreen: Zaista momci ulivaju neverovatno poverenje!!! :cheers:
Image
Post Reply