Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by Rabba »

PolovinaZ wrote:...
Ne nerviram se, Ivaniću se značajno tupi oštrica i smanjuje učinak izmeštanjem na krilo. Ali značajno. To što je kod Babića igrao na krilu je i razlog što je u prošloj sezoni imao ceo jedan postignut gol, a ove ima 10.

Slažem se da Paločević i Ivanić nisu isti tip igrača ali dajem glavu da je Paločević projektovan kao zamena za Ćomija.

Stanisavljević bi u ovoj sezoni MORAO da bude podrška Asaniju i Stameniću. To je moje mišljenje...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
PolovinaZ
Posts: 148
Joined: Thu May 29, 2014 7:18 pm

Re: Pripreme

Post by PolovinaZ »

Rabba wrote:
PolovinaZ wrote:...
Ne nerviram se, Ivaniću se značajno tupi oštrica i smanjuje učinak izmeštanjem na krilo. Ali značajno. To što je kod Babića igrao na krilu je i razlog što je u prošloj sezoni imao ceo jedan postignut gol, a ove ima 10.

Slažem se da Paločević i Ivanić nisu isti tip igrača ali dajem glavu da je Paločević projektovan kao zamena za Ćomija.

Stanisavljević bi u ovoj sezoni MORAO da bude podrška Asaniju i Stameniću. To je moje mišljenje...
Ivanić je kod Babića dao toliko malo golova jer je bio rezerva i igrao je samo kada Gaćinović nije mogao....Koju god poziciju da igra,njegova igra je slična...Uglavnom se izvlači na levu stranu jer je tamo najopasniji....
Ako je Paločević projektovan kao zamena za Ivanića možemo kako si rekao da ,,zatvaramo prodavnicu''...Paločević je klasičan vezni igrač koji ne učestvuje često u samoj završnici akcija dok je Ivaniću to glavna odlika....
To što govoriš za Stanisavljevića govorim i ja,ali sam prilično siguran da će on dobiti prednost...Mi bi Asanija a naročito Stamenića i Desančića morali ozbiljnije da isforsiramo(barem neka šira rotacija) ako ne želimo da propadnu kao igrači...Zagorčić je trenirao Stanisavljevića u Donjem Sremu i on mu je u tom periodu bio jedan od nosilaca igre...Nažalost došlo je vreme da Vojvodina svaki prelazni rok dovede nekoliko fudbalera koji su mogli samo da sanjaju da će igrati u Vojvodini...
,,Ove boje nikog se ne boje ....''
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Pripreme

Post by zime89 »

http://www.novisadinfo.info/2015/07/vos ... dskog.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Da li neko ima spisak od tih 30 igraca. Vidim da su sve nasi treneri koji su do skoro bili kod nas, izvinjavam se ako gresim. Ko je taj Goran Antic da li neko zna ?
ZIME89
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Pripreme

Post by Chana »

:cheers:

Svaka Ti čast na pitanju o 30 igrača - to je prva stvar o kojoj sam mislio dok sam otvarao vest...

Valjda zato i postoje "B ekipe", valjda zato i drugi deo priprema rade u SCVB :?:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Pripreme

Post by Nikola »

zime89 wrote:http://www.novisadinfo.info/2015/07/vos ... dskog.html

Da li neko ima spisak od tih 30 igraca. Vidim da su sve nasi treneri koji su do skoro bili kod nas, izvinjavam se ako gresim. Ko je taj Goran Antic da li neko zna ?
Mislio sam da ce uvaliti dva diletanta Proleteru Ljubeta i Vranjesa Proleteru. Koji ce nam klinac krasni Proleter, ako je FKV ksenofobsko interesno cg-bg menadzerski klub, ako su probe za strance zabranjene??
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Pripreme

Post by Chana »

http://www.fkvojvodina.rs/2015/07/sutra ... roleterom/" onclick="window.open(this.href);return false;

Današnja vest, fantastično zbunjujuća :!:

Čitaju li ovi sa oficijelnog sajta šta postavljaju, pre nego što postave :?:

Tekst vesti:

"
SUTRA OD 10 SATI, DUEL S PROLETEROM

12.07.2015. - 13:59 | Urednik portala

u rubrikama: Pripreme, Prvi tim, Vesti

Posle slobodnog dana koji su od članova stručnog štaba dobili u subotu, fudbaleri Vojvodine danas su nastavili s treninzima. Atmosfera unutar ekipe je odlična, a na nju je, pored pobede nad ekipom MTK u prvom kolu kvalifikacija za LE, dodatno uticala činjenica da se od povrede lagano oporavlja iskusni štoper Nino Pekarić, koji je počeo s treninzima. Doduše, on radi odvojeno od ekipe, ali lagano hvata ritam.
Igrači koji se nisu našli u zapisniku za utakmicu sa mađarskim MTK-om, kao i oni koji su sedeli na klupi za rezerve – ukupno njih 17, danas u prepodnevnim satima odigraće trening utakmicu u FC “Vujadin Boškov” s ekipom Proletera sa Slane bare. Početak ovog susreta zakazan je za 10 časova.
Uveče će svi prvotimci trenirati od 20 časova, na stadionu “Karađorđe”."

MALO 13. 07. (ponedeljak), MALO 12. 07. (nedelja) :frown:

ZNA LI NEKO - JEL SMO IGRALI, ILI SUTRA IGRAMO :?:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Pripreme

Post by PanonskiFantom »

U ponedeljak u 10, trening uveče u 8.
Vise nista nije isto!
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Pripreme

Post by Chana »

Hvala na informaciji... :cheers:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Pripreme

Post by Chana »

FK Vojvodina - FK Proleter 0-1 (0-1)
Strelac: Desančić

Nastavila se tradicija "nepobedivosti" Slanobaraca na Veterniku.
Igralo se 2 x 30 minuta i nije bilo Bog-zna-šta da se vidi.

Ožegović u prvom delu igrao fora, u drugom neku vrstu desnog krila/polutke. Ima štofa - nema živaca.
Bekovski par Lakićević-Radović bolji od ostalih, u drugom poluvremenu na terenu u isto vreme bili: Š.Kordić, Pavkov i Ožegović (čudna varijanta).

Šaleta igra vrlo solidno, Pavkov mnogo bolji nego protiv Spartaka na Karađorđu...

Sve u svemu, neki put mi nisu jasne te prijateljske u Veterniku :roll:
To je valjda prilika da se isproba nešto što nije probano :?:
Ali teši me što sam navijač - ne član stručnog štaba...
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Pripreme

Post by srkins »

Chana wrote:FK Vojvodina - FK Proleter 0-1 (0-1)
Strelac: Desančić

Nastavila se tradicija "nepobedivosti" Slanobaraca na Veterniku.
Igralo se 2 x 30 minuta i nije bilo Bog-zna-šta da se vidi.

Ožegović u prvom delu igrao fora, u drugom neku vrstu desnog krila/polutke. Ima štofa - nema živaca.
Bekovski par Lakićević-Radović bolji od ostalih, u drugom poluvremenu na terenu u isto vreme bili: Š.Kordić, Pavkov i Ožegović (čudna varijanta).

Šaleta igra vrlo solidno, Pavkov mnogo bolji nego protiv Spartaka na Karađorđu...

Sve u svemu, neki put mi nisu jasne te prijateljske u Veterniku :roll:
To je valjda prilika da se isproba nešto što nije probano :?:
Ali teši me što sam navijač - ne član stručnog štaba...
A kakav je Proleter ? Da li tu ima nesto zanimljivo za nas? Valjda su nam sad b ekipa
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by Rabba »

Chana wrote:...Strelac: Desančić...
To znači da je Desančić ponovo u Proleteru?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Pripreme

Post by Chana »

Da ne zaboravim, podsetila su me ova pitanja

Fimić, za koga sam se i ja interesovao - pa nisam dobio odgovor od forumaša, je igrao za Proleter, kao i Desančić, Stefan Petrović, mislim da sam video i "malog" Mirosavljevića... Verovatno je tu bilo još naših omladinaca, ali nisam se baš "pokazao" u prepoznavanju.

Utakmica se igrala na zadnjem terenu uz zgradu, a na predzadnjem su pripreme radili naši omladinci. a uz teren je krugove pravio John Mary, koji izgleda kao da je isklesan iz jednog poteza. MIŠIĆ na MIŠIĆ :!:

Inače, Desa je drugo poluvreme igrao za naše rezerviste i to u paru sa Milkom Novakovićem :?:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Pripreme

Post by zime89 »

Jeste Fimic je u Proleteru...da li su tamo i ostali nasi omladinci Kremenovic,Vukaljevic i sad ne mogu da se setim i drugih ?
ZIME89
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Pripreme

Post by tulip »

Chana wrote:...

Inače, Desa je drugo poluvreme igrao za naše rezerviste i to u paru sa Milkom Novakovićem :?:
To znači, da je ostao da igra za Proleter, Voša bi na kraju izgubila još ubedljivije.
DAJ GOL!!!
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Pripreme

Post by Daljac »

Sa zvaničnog sajta:
Tokom prvenstvene pauze zbog obaveza reprezentacija, fudbaleri Vojvodine odigraće u subotu, 5. septembra 2015. godine, prijateljsku utakmicu s članom Premijer lige BiH, ekipom Drine iz Zvornika.

Ovaj duel igra se u Fudbalskom centru „Vujadin Boškov“, a početak je zakazan za 17 časova.
Post Reply