Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Marketing kluba

Post by Daljac »

Утакмица са Чукаричким је на програму сутра, 19.7, а не 18. Обзиром да ћемо 30.7. играти у Торину против Сампдорије (још увек ми нестварно звучи), вероватно ћемо и наредни меч померити са 1.8. на 2.8.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Daljac wrote:Утакмица са Чукаричким је на програму сутра, 19.7, а не 18. Обзиром да ћемо 30.7. играти у Торину против Сампдорије (још увек ми нестварно звучи), вероватно ћемо и наредни меч померити са 1.8. на 2.8.
Požurili i pogrešili.
Nedostatak iskustva i studioznosti u poslu.Ignorisali staro pravilo: dvaput meri, a jedanput seci.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
100le
Posts: 6
Joined: Mon Jul 06, 2015 11:10 am

Re: Marketing kluba

Post by 100le »

Turija wrote:
Daljac wrote:Утакмица са Чукаричким је на програму сутра, 19.7, а не 18. Обзиром да ћемо 30.7. играти у Торину против Сампдорије (још увек ми нестварно звучи), вероватно ћемо и наредни меч померити са 1.8. на 2.8.
Požurili i pogrešili.
Nedostatak iskustva i studioznosti u poslu.Ignorisali staro pravilo: dvaput meri, a jedanput seci.
o cemu vi pricate!? :mrgreen:
http://www.dodaj.rs/f/2b/IS/z1iFcK2/ima ... 91cb73.jpg
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Stole, mi o ovome:
http://i.imgur.com/VzLh8NJ.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Marketing kluba

Post by borrissey »

Image

Uprkos svemu ovom odvratnom što se dešava u i oko Kluba, kao i onom debaklu oko naziva piva, rešio sam da ga ipak napravim. "Ponos nizije - Voša Red Ale" je spreman i čeka etiketu. Nadam se da ćemo proslaviti prolaz protiv Sampdorije ovim crveno-belim čudom :) Ako ništa drugo, makar ćemo u njemu utopiti tugu.

Živeli! :cheers:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Marketing kluba

Post by Radoye »

Bravo! :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Marketing kluba

Post by ragazzi di Neoplanta »

:cheers: Jeste rešili etiketu? Ako jeste, postavi da vidimo :)
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Marketing kluba

Post by borrissey »

ragazzi di Neoplanta wrote::cheers: Jeste rešili etiketu? Ako jeste, postavi da vidimo :)
U toku je rešavanje. Meni je najbolja ideja bila da mi forumaši smislimo i ime i etiketu, ali to nekako nije išlo. Iz nekog razloga, teško se udružujemo oko nečeg dobrog, ali se zato vrlo lako ras*ičkavamo i međusobno pljujemo oko gluposti.
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Marketing kluba

Post by trelos gia fcv »

Izgleda da nismo ni svesni koliko su ovi ustvari ispred nas u svemu, pa i u ceni sezonskih :oops:
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1020330" onclick="window.open(this.href);return false;
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

trelos gia fcv wrote:Izgleda da nismo ni svesni koliko su ovi ustvari ispred nas u svemu, pa i u ceni sezonskih :oops:
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1020330" onclick="window.open(this.href);return false;
Jako su ispred (samo u ceni).
Kad sam video radno vreme, sve mi je jasno.
Birokratija se ne oslobađa socijalističkih navika (da se radi od 6-14 ili sada od 8-16, kad 90% ljudi rade u tom periodu).
Pa, zar ne može jedan birokrata da radi posle podne (od 12-20), barem u kampanji.
Može im se, jer plata i dalje ne zavisi od prihoda i doprinosa svakog pojedinca.
Mislim da naši još ne znaju šta će sa sezonskim kartama i da se čeka da prođe utakmica sa Sampdorijom.
Zatim, mislim da ne znaju šta sa istočnom tribinom, pardon, sa tribinom ,,Todor Veselinović-Toza".Nije fer najvernijim uzimati pare, a posle puštati dokoličare džabe, što će se verovatno desiti, ako ne odemo u LE.
Lično mislim da godišnje karte treba izdavati samo za tribinu ,,Vujadin Boškov" i ložu ,,Dr. Kosta Hadži".Za tribinu ,,Todor Veselinović-Toza" izdavati propusnice po simboličnoj ceni.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Marketing kluba

Post by laki »

Turija, da se ukratko nadovezem: Stvarno nisam imao nista protiv sto je pusten ulaz na istok za dz a ja kupio kartu, jer sam kontao da je tako bolje za Vosu, da bude vise ljudi, dza bu, da ne duzim... Ali ako je vec tako bilo, i ako od ove sezone odluce da naplacuju, neka nam bar daju upola cene da kupimo propusnice za istok, mi koji smo imali propusnice za proslu godinu.
I da to ne urade jbg, ali stvarno mislim da bi bilo ok. Jer sam kupio propusnicu onomad i kad je Bata pustao na stadion za dz, i prosle godine kad je bilo za dz... i svake godine imam sezonsku. Ponosan sam na to sto imam sezonsku, ali neka nam malo olaksaju, barem jer smo kupili propusnice prosle godine koje smo iskoristili mozda 10% sve ukupno.
Image
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Marketing kluba

Post by N13 »

Pisao sam sport visionu za dresove i dobio ovaj odgovor:
'Bice dostupan u Novom Sadu i Subotici, cena je gornji 3490 din i donji deo 2990 dinara'

Nisu precizirali kad će tačno biti, iako je to bilo moje pitanje. Mislim da je šorc preskup. Planirao sam da ga uzmem za more, ali dati 3000 din samo za šorc je ipak previše.
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by PelezinhoFkv »

pocetak prodaje sezonskih karata :cheers: http://www.fkvojvodina.rs/2015/07/danas ... ih-karata/" onclick="window.open(this.href);return false;
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Re: Marketing kluba

Post by lesa »

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=55B8C31F" onclick="window.open(this.href);return false;
...ti si nasa prva ljubav...
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Marketing kluba

Post by borrissey »

PelezinhoFkv wrote:pocetak prodaje sezonskih karata :cheers: http://www.fkvojvodina.rs/2015/07/danas ... ih-karata/" onclick="window.open(this.href);return false;

Bravo! I cene su više nego fer. :cheers:
Post Reply