Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Marketing kluba

Post by budababa »

Bio danas da kaparišem svoju dozu godišnje frustracije. Kartica deluje sasvim lepo, svaka čast za dizajn. I opet, dobro je da su izbačene pre prve utakmice sa Sampom, da se ne čeka ziheraški rezultat prve utakmice pa na osnovu nje diktiraju cene (a i da se ne lažemo, bilo je i krajnje vreme).
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Marketing kluba

Post by severozapad »

Ima li informacije kada se dres pojavljuje u prodavnicama?
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Marketing kluba

Post by Ultra slanina »

Dobronamerna kritika/savet za upravu koja ovo čita: kada budete radili sajt, obavezno napravite da bude responsive!! U današnje vreme je nezamisliva druga opcija.

Pohvale za popust za stare imaoce sezonskih, kuđenje što se opet kasni sa prodajom istih.
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by Jan »

I ja sam svoju sezonsku ''uzeo''.
Aj'te ljudi šta čekate...
VOŠA ZAUVEK !!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Marketing kluba

Post by gospodinFKV »

Jan wrote:I ja sam svoju sezonsku ''uzeo''.
Aj'te ljudi šta čekate...
Platu u ponedeljak :mrgreen:
User avatar
Stexman
Posts: 2605
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by Stexman »

Ja cu valjda skupiti i za sezonsku i za put za cetvrtak. Nego ja jos uvek cekam onaj poklon za rodjendan sto su obecali uz sezonsku pre par sezona :mrgreen: :greenbutt:
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Marketing kluba

Post by salefkv »

Minja wrote:U dzepu sezonska, iznad radnog stola u firmi klupski kalendar, a na monitori, sada vec godinama, nalepnica.
A u kolekciji, milioni programa i starih casopisa :lala: :D

Cena sezonske je smesna, samo na utakmicama sa Sampdorijom, partizanom i zvezdom ce se vec isplatiti, a ispada dzabe 15 ligaskih + X kup utakmica.

Kod mene je melo drugaciji raspored, iznad "radnog" stola u sobi:
http://www.dodaj.rs/f/16/QL/627rwk5/img ... 150228.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
a zidovi i vrata:
http://www.dodaj.rs/f/1b/v9/4wIEybmZ/im ... 145506.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.dodaj.rs/f/3J/ot/2Mjoj4PT/vosa.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
:dance2:
Danilo
Posts: 1017
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Marketing kluba

Post by Danilo »

Ovo je zajebancija sa sezonskim.popust 300 dinara zapad istok 150.Promovisemo novu opremu,mogli smo vlasnicima proslogodisnjih obezbefiti dres i svima dobro.Ovako nas uvek zajebu
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Marketing kluba

Post by Ultra slanina »

Nije 300 i 150 dinara nego 10%
User avatar
Stexman
Posts: 2605
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by Stexman »

Danilo wrote:Ovo je zajebancija sa sezonskim.popust 300 dinara zapad istok 150.Promovisemo novu opremu,mogli smo vlasnicima proslogodisnjih obezbefiti dres i svima dobro.Ovako nas uvek zajebu
Ćuti, mogao si igrati loto pre neki dan :D da vidis sta je zajeb...
1892
Posts: 1095
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by 1892 »

Danilo wrote:Ovo je zajebancija sa sezonskim.popust 300 dinara zapad istok 150.Promovisemo novu opremu,mogli smo vlasnicima proslogodisnjih obezbefiti dres i svima dobro.Ovako nas uvek zajebu
Ma jebeš dres što ne bi dali sezonsku i još svakom uplatili letovanje u Grčkoj npr....
Suština je da sezonske karte služe (u ozbiljnim prvenstvima) klubovima da se napuni budzet pred početak sezone a navijačima da prođu jeftinije neko da kupuju karte iz utakmice u utakmicu a i da osiguraju da neće ostati bez iste kada je pun stadion. Kod nas ništa od toga nije slučaj tako da bi sezonske trebalo ukinuti a uplaćivati samo simbolično članarinu koja bi ti dala prvenstvo preuzimanja karte u retkim slučajevima kad je stadion pun ili kad dolaze blizančići
Come on you Reds!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3904
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Marketing kluba

Post by Red Marquis »

Nova pesma Proleća posvećena Voši...
https://soundcloud.com/nebule/vojvodina" onclick="window.open(this.href);return false;
Io odio Belgrado
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Marketing kluba

Post by Matador »

Na zvanicnom sajtu pise da stizu cestitke sa svih strana, da li je to klub napravio mail adresu??
1892
Posts: 1095
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by 1892 »

Matador wrote:Na zvanicnom sajtu pise da stizu cestitke sa svih strana, da li je to klub napravio mail adresu??


Au matador ne mrači i danas.
Come on you Reds!
User avatar
fkvislife
Posts: 167
Joined: Mon Jul 23, 2012 2:19 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by fkvislife »

Da li neko zna do kada mogu da se kupe sezonske i koliko dugo se čeka da se izrade? Hvala u napred
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
Post Reply