Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by madda fakka »

Stexman wrote:....Ja sam i dalje za onu ideju o zajednickom navijanju sa severa svih koji su ikad bili u toj prici mada nebi bilo lose da se ceo stadion jednako ukljuci u navijanje. To treba da bude utakmica za nasu dusu!
+1 i da Kuper uzme magnetofon/mikrofon ;)
I Bog je Slaninar...
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina 0:4

Post by severozapad »

Da li neko zna koja je grupa potencijalnih protivnika dalje?
Pet govola nećemo primiti od Sampdorije na Karadjordju, mozda od nekog Javora/Spartaka. :)
Mi smo Voša, logiku ostavljamo na Vujadinu, gde joj je i mesto a dalje krajnje neizvesno :)
Uživajte ljudi.
rumljanin
Posts: 45
Joined: Sun Feb 10, 2013 3:15 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina 0:4

Post by rumljanin »

Budim se i ne verujem, moram se i ja ustinuti.
Vosa ume cesto da nas jako skenja i iznervira ali kad ubode uvek imam osecaj kao da sam ja licno to ostvario i da je pobeda bas moja licno.

Idem se kurciti :dance2:
Torq
Posts: 1
Joined: Fri Jul 31, 2015 8:01 am
Location: Gdańsk, Poland

Congratulations from Poland

Post by Torq »

Hello Friends,

I wish to congratulate you on your magnificent 4-0 victory over Sampdoria yesterday, especially after Massimo Ferrero's nonsense spouting before the game :D Well done, and all the best in Europa League this season.

Best regards
srbobran
Posts: 41
Joined: Thu Jun 25, 2015 9:48 am

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina 0:4

Post by srbobran »

Kada se odigra ovako dobro, disciplinovano i borbeno, a uz to i ostvari ovako povoljan rezultat, jednostavno ne može se reći da je u našem timu bilo slabe karike.

Moji utisci sa ove utakmice jesu da se još jednom dokazalo, iz godine u godinu, da mnogo bolje igramo kada smo u takoreći "podređenom" položaju, tj. kada nismo favoriti i kada uglavnom pretimo preko kontra napada.
Na terenu je sinoć najveći deo "posla" funkcionisao odlično.

Tek malo slabiji utisak ostavili su naši bekovi. Vasilić je (po meni) igrao malo daleko od protivnika, a Nastić nikako da se "nađe". Dosta grešaka u predaji lopte.
Maksimović i Sekulić su odradili veliki posao na sredini terena, a lično pogotovo mi se dopada kako Maksa igra i radujem se što se tako brzo uklopio u novu sredinu.
Ćomi je po ko zna koji put pokazao da je stvarno igrač za velika dela, igrač od poteza, nepredvidivog poteza.
Puška sasvim korektno odradio posao.
Stanisavljević još jednom pokazao da ima topove u nogama, pravo pojačanje.
Drago mi je zbog Ožegovića, drago mi je da su ga krenuli pogotci koji mu sigurno mnogo znače da se na neki način "opere" kod navijača. Vidi se koliko želje ima, mnogo se trudi na terenu i meni se dopada njegov fudbalski bezobrazluk.
Pankov i Đura, svaka čast, sve prilaze su zatvorili, bili dominantni u skokovima, nisu pravili glupe faulove i igrali su jednostavno.
Iako iskreno mislim da Žak ima mali problem sa kretanjem (izlazak na boksovanje i sl.), sinoć odličan, bez greške.

Paločko ima štofa u nogama, ali mu izgleda treba malo vremena da se privikne na nove saigrače, Urke i Babić igrali malo da bi se dala neka konkretna ocena.

Ali, bez obzira na eventualne sitne nedostatke, Vošo i Vojvodinaši, slavimo veliku pobedu protiv renomiranog protivnika! :cheers:
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina 0:4

Post by trelos gia fcv »

Nemojte mi zameriti što ponovo kvarim euforiju ovom rečenicom, ali jače je od mene i ponavljaću je sve dok je (nadam se) sve i jedan igrač i član stručnog štaba ovde ne pročita i podseti se ako se neko i na sekund opustio i zaboravio:

PAMET U GLAVU! NIŠTA NIJE GOTOVO!

Molim admin-e da ostave slova na large i bold.
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina 0:4

Post by Brick Liman »

Apsolutno najbolje odigrana tekma od kad pratim klub. Kontam da je sever jedina logična tribina u četvrtak.

P.S.
J****m ja svoje ljude s kojima nisam mogao da skrpim kombi.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina 0:4

Post by madda fakka »

srbobran wrote:...Nastić nikako da se "nađe". Dosta grešaka u predaji lopte....
Nastic je poslao loptu preko celog terena Ozegovicu koji je lobovao za 3:0, Nastic je poslao loptu preko pola terena Maksimovicu koji je bio sam a onda ovaj dodao Ozegovicu za 4:0 :cheers: Jeste da je bio "stari dobri" Nastic u prvom poluvremenu ali u drugom poluvremenu apsolutni preokret kao i ceo tim pasevi iz prve bez greske. Hvala vam momci za osecaj kao sto ima dete pred novu godinu :cheers: :cheers:
I Bog je Slaninar...
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina 0:4

Post by ogi »

Mislim da je Sekulic poslao loptu Ozegovicu za 3:0.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina 0:4

Post by Mare »

Ja još uvek ne mogu da verujem šta se sinoć dogodilo. Ovo mi je totalno nestvarno, sve je kao san. Telefon od sinoć samo zvoni, poruke, pozivi, čestitke sa svih strana. Igrali smo kao Nemci, posle gola nismo stali, nismo se povukli i igrali totalni bunker što je u stilu ekipa sa ovih prostora, već je bilo samo gazi, gazi, gazi. Momci su ga umočili i nisu ga vadili do kraja. Uživajmo slaninari, uživajmo i ono što je jako bitno, treba što više da nas dođe u nedelju protiv Javora da se oda priznanje i zahvalnost momcima za ono od sinoć.
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina 0:4

Post by trelos gia fcv »

Dali se i vam činilo da je jučerašnja utakmica na tv-u izgledala nestvarno dobro. Tu pre svega mislim na našu ekipu. Brzi pasovi, istrčavanja, primanja, pregled terena.
Ako grešim ispravite me, ali neverovatno je koliko znači dynamic camera na prenosima utakmica!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Congratulations from Poland

Post by budababa »

Torq wrote:Hello Friends,

I wish to congratulate you on your magnificent 4-0 victory over Sampdoria yesterday, especially after Massimo Ferrero's nonsense spouting before the game :D Well done, and all the best in Europa League this season.

Best regards
Thanks, mate!


Podržavam ideju reuniona starih faca na Severu, ali pod uslovom da ne bude protraćena prilika da se zakopaju "ratne sekire" između ljudi koji su živeli iskrenu navijačku priču i razišli se zbog različitih viđenja pojedinih stvari. Ko je u pravu, u to neću da ulazim. Ako se to ne desi, sve će biti kratkog daha i vraćamo se na staro već za par nedelja, jer neće ovaj rezultatski vetar u jedra doveka trajati (jbg, znamo kakav smo mentolski klub). Iskoristite momenat, odbacite svi po komad sujete i sedite za isti sto zarad grupe i kluba. Milan je povukao prvi potez, idemo dalje...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina 0:4

Post by madda fakka »

ogi wrote:Mislim da je Sekulic poslao loptu Ozegovicu za 3:0.
http://www.rts.rs/page/sport/ci/story/3 ... 1%83!.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Od 2:08 Sekulic utrcava u duel 'talijan gubi loptu, Nastic preuzima loptu i salje napred. Koji sekund ranije, cuje se i Lazo koji kaze "Nastic ispred Kasanija" a taj isti igrac koji je bio ispred Kasanija ispratio je pas, preuzima izgubljenu loptu i salje je napred :cheers: :cheers:

Ne zelim da teram pravdu i da se prepucavam, opet cu reci, Nastic kao i kompletna ekipa su imali preporod u svalcionici na poluremenu. Sekulic koji se zaletao u prvom poluvremenu smirio se i pribrao u drugom. Nastic koji je imao neprecizne pasove u prvom, 2 savrsene duge lopte u drugom. Stanisavljevic "desankom" pogodi precku, u drugom poluvremenu "desankom" da gol, Maksimovic koji je igrao (malte ne) samo na nasoj polovini mnoooogo ofanzivniji je bio u drugom poluvremenu. Ozegovic koji je sluzio "samo" za vazdusne duele u prvom, daje dva gola u drugom poluvremenu... Na kraju krajeva poslednjih 15 minuta prvog poluvremena kada smo stalii povukli se i prvih 15 minuta drugog poluvremena su nebo i zemlja. Hvala vam momci ovo se pamti celog zivota i prepricava :!:
I Bog je Slaninar...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina 0:4

Post by laki »

Jbt kako je dobru taktiku postavio Zaga, seoski trener, kako ste ga mnogi nazivali ovde! :lala:

Danas imam dosta posla oko neke zajebancije, ali zbog onog sinoc, nista mi nece biti tesko i smorcina da radim. Ne danas, vec cele nedelje cu biti tako raspolozen.

PS: Jedva cekam Javor!!! :cheers:
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina 0:4

Post by churguzijanac »

Trebalo nam je celo poluvreme da shvatimo da mi itekako mozemo da igramo sa njima, a onda rapsodija. Odigrali smo odlicno i ako ponovimo takvu igru u revansu dobijamo ih ponovo. Nema nikakve potrebe za strahom u revansu, ali ni opustanja. Ovo je praznik za nas i fudbalere. Ne igra se svaki dan sa Sampdorijom i tako treba da se pristupi i u revansu.

Hvala vam deco sto ste me ucinili tako ponosnim! Hvala ti Vujke za pogled sa neba! :lala:
Locked