Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Voja »

Ljudi moji da sam nisam bio u prilici da se uverim,ne bih verovao. Neverovatno je koliko navijace Zvezde i Partizana bole ove izjave Comija i Sergia. Kamo srece da je vise takvih :cheers:
Image
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by recni galeb »

Vojo, gde se ti to kreces kada dodjes do tih uverenja? :shock:
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by borrissey »

Ranije su mediji preneli kako sam rekao da ni za 5.000.000 evra ne bih obukao dres nekog od beogradskih klubova. Možda to nekoga vređa, ali ja, kao dete Vojvodine zaista to mislim. Ako sam igrao za jedan veliki klub, glupo je da u istoj ligi igram za neki drugi veliki klub. Poštujem Zvezdu i Partizan kao rivale, ali za mene u Srbiji postoji samo Vojvodina".
Gde su sad ovi što pišu kako je to sve novac, kako nema onih koji iskreno vole svoj klub i da mi koji mislimo tako živimo u nekoj dembeliji. Skidam kapu do poda za ovakve izjave. S tim u vezi i znam da sam dosadan, jedva čekam da abubakar oumaru istrči na teren Karađorđa da mu objasnim šta mislim o njegovom dolasku na groblje. Zabole me dupe što nekima izgledam kao infantilni paćenik.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by laki »

borrissey wrote:
Ranije su mediji preneli kako sam rekao da ni za 5.000.000 evra ne bih obukao dres nekog od beogradskih klubova. Možda to nekoga vređa, ali ja, kao dete Vojvodine zaista to mislim. Ako sam igrao za jedan veliki klub, glupo je da u istoj ligi igram za neki drugi veliki klub. Poštujem Zvezdu i Partizan kao rivale, ali za mene u Srbiji postoji samo Vojvodina".
Gde su sad ovi što pišu kako je to sve novac, kako nema onih koji iskreno vole svoj klub i da mi koji mislimo tako živimo u nekoj dembeliji. Skidam kapu do poda za ovakve izjave. S tim u vezi i znam da sam dosadan, jedva čekam da abubakar oumaru istrči na teren Karađorđa da mu objasnim šta mislim o njegovom dolasku na groblje. Zabole me dupe što nekima izgledam kao infantilni paćenik.
Ja sam sam sebi ispadao kao infantiolni pacenik kad sam prozivao milinkovica, krivo mi je sto mu nismo svi dobacivali. Bilo je bas pogodno za to, covek, pardon go**o, je stajalo na 20m od nas. Sve me je cuo i onako cinicno klimao glavom, supoak smrdljivi. Nadam se da cemo to da nadoknadimo sledeci put na Karadjordju. Ja se svakako necu promeniti, vredjacu ga kao i prosli put! Smradina neopevana!

Ako sam preterao nek mi admini obrisu post, bilo je jace od mene, izvinjavam se na recniku, stvarno sam jako ljut kad mislim o tom coveku.
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

recni galeb wrote:Vojo, gde se ti to kreces kada dodjes do tih uverenja? :shock:
E, gde?Palanka je blizanačka više neg' Beograd, a naš Voja nam je tamo retka svetla tačka, uz Bački Odred :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by the Gari »

borrissey wrote: Zabole me dupe što nekima izgledam kao infantilni paćenik.
A kako drugacije navijati za Vojvodinu? :cheers:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Voja »

Prica Djumi sinoc na SOSu u Total Socceru o Partizanu u Evropi i u jednom trenutku kaze "Mi",a zatim dodaje "kada kazem Mi,mislim na sve nase timove u evropi,a nikako na to da se deklarisem kao Partizanovac". Posle kada je pricao o Vosi,rekao je da je navijac Vojvodine i prilikom nabrajanja timova redao ih je ovim redom: Vojvodina,Cukaricki,Zvezda i Partizan. Slucajno ili ne!? :thankyou: :cheers:
Image
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Milan »

:cheers:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

Voja wrote:Prica Djumi sinoc na SOSu u Total Socceru o Partizanu u Evropi i u jednom trenutku kaze "Mi",a zatim dodaje "kada kazem Mi,mislim na sve nase timove u evropi,a nikako na to da se deklarisem kao Partizanovac". Posle kada je pricao o Vosi,rekao je da je navijac Vojvodine i prilikom nabrajanja timova redao ih je ovim redom: Vojvodina,Cukaricki,Zvezda i Partizan. Slucajno ili ne!? :thankyou: :cheers:
Djumi, :thankyou: :lala:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Stexman
Posts: 2603
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Stexman »

User avatar
Cika Zika
Posts: 93
Joined: Wed Sep 10, 2014 4:11 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Cika Zika »

Image
Svidja mi se se ovo jako, ali bih posebno istakao i stadion u donjem desnom uglu :cheers: Lepo :)
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by trelos gia fcv »

Stravičan pomak po pitanju marketinga ove godine, koliko vidimo.
Čestitam!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

Bravo, mladi Kapitenu Vojvodine :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by budababa »

Jedna simpatična priča, nema puno veze sa prvim timom, ali je greh da je ne postavim... Mogli bi neki i naučiti nešto iz nje :)

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 32802.html
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by gospodinFKV »

Image

:lala:
Post Reply