Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Cika Zika
Posts: 93
Joined: Wed Sep 10, 2014 4:11 pm

Re: Marketing kluba

Post by Cika Zika »

fkvislife wrote:Da li neko zna do kada mogu da se kupe sezonske i koliko dugo se čeka da se izrade? Hvala u napred
Dobijes kartu u roku od odmah. Treba im minut da odstampaju tvoje ime i prezime i to je to. Dotle ti uzmu neke licne podatke.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Marketing kluba

Post by gospodinFKV »

Matador wrote:Na zvanicnom sajtu pise da stizu cestitke sa svih strana, da li je to klub napravio mail adresu??
Vec neko vreme, u odeljku 'kontakt'. Ja pitao za sezonsku, odgovorili precizno,odmah ujutru i to u subotu, i vise nego sto sam trazio. Vec sam pisao o tome u temi 'Uprava'.
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Marketing kluba

Post by newnowapv »

Hocemo nove dresove i nove polo majice! Otvarajte shop i saljite u Sport Vision!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Marketing kluba

Post by Marcello »

Neee...To posle Dorie! Ko je lud da prodaje rekvizite kad se skupi gomila ljudi i kad ima šanse da se steknu novi navijači! Dakle, posle Dorie....veruj mi, tako je najbolje, znaju u klubu šta rade... :mafia:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Marketing kluba

Post by Box »

Ne znam gde da napisem ovo pa ako sam omasio temu molim admine da prebace u odgovarajucu.

Vosa nema generalnog sponzora ljudi! Da li je moguce da neki sklj klubovi imaju a mi ne? Ne treba to da bude Porse Novi Sad jer je bio kvazi sponzor , nego neka kompanije koja ce da finansijsku injekciju a dobiti dobru reklamu (cak i u Evropi). Ne znam samo na osnovu cega govnojedi crveni zasluzuju Gazprom pre nas (znam , ali previse je sada vec).

Da li je moguce da nema ni jedne kompanije koja je spremna da ulozi lovu u klub sa ovolikom tradicijom i ovakvim rezultatima u Evropi?
Kakve bi tek rezultate pravili da imamo samo desetinu budzeta od Sampdorije ili Burse?
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Marketing kluba

Post by N13 »

Minja wrote:https://soundcloud.com/nebule/vojvodina

Stvar je brutalna. Nadam se da ce naci svoje mesto na utakmicama voljenog kluba.
Sjajna stvar!!! Od danas definitivno novo zvono za telefon!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Marketing kluba

Post by gospodinFKV »

Box wrote:Kakve bi tek rezultate pravili da imamo samo desetinu budzeta od Sampdorije ili Burse?
Budzet Sampdorie je 100 miliona. Ja bih bio prezadovoljan i sa dvadesetinom budzeta :lala: S time bi i titulu ovde osvojili, ne bi nam mogli nista ni sa sudijama, jer bismo tada mogli da platimo neke igrace, a bogami i da priustimo sebi da zadrzimo Gacinovice, Babice, Ivanice koju sezonu duze...
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Marketing kluba

Post by Ultra slanina »

@Box

Ne zalećimo se, otresli smo Sampdoriju i Bursu pre par godina. Nije da baš imamo ne znam ni ja kakve rezultate u Evropi.

I koju tradiciju mi imamo? Da nismo pobedili sad 0:4 pitanje je na fudbalskoj mapi Evrope koliko bi ljudi znalo za nas.
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Marketing kluba

Post by Box »

@ Ultra slanina
Ne zalecem se ja nigde. Otresli smo mi jos dosta njih a Rapid, Serif i ta ekipa su se provukli ni sami ne znaju kako. Kakvu tradiciju imamo? Ako mi nemamo tradiciju ko je onda ima u nasoj zemlji? Koliko samo legendi , koliko prvoklasnih igraca, koliko ultra talentovanih klinaca?

Problem je sto ovde ne mozemo zbog nekih drugih stvari da dominiramo.Druga je prica kada nema politickih uplitanja i kvazi sudija.
U krajnjem slucaju i da sve nije ovako kako sam napisao, mi smo vec 100 godina u vrhu ovog naseg bednog fudbala pa opet neki drugoligaski klubovi imaju jace sponzore nego mi.
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Marketing kluba

Post by Ultra slanina »

Rapid smo pobedili, nismo baš otresli (rezultatski gledano).

To je onda problem do nas samih što nemamo sponzora, a neki manji od nas imaju.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Marketing kluba

Post by Nevernik »

Ako cemo realno Vosa nema nikakvu evropsku tradiciju. Izvan teritorije Jugoslavije mi smo potpuno nepoznat tim.
Poneka utakmica pre cetrdeset-pedeset godina, Intertoto kup...malo je to za ozbiljnu tradiciju i prepoznavanje na visem nivou.

Inace, koji to drugoligaski klubovi imaju jace sponzore od nas?

Sponzora nema niti ce ih biti jer smo ekstra siromasna zemlja. Plus niko normalan ne bi davao svoj novac nekom fudbalskom klubu u Srbiji.
Jedini ozbiljni sponzori koji rezimski klubovi imaju su drzavne firme (srpske i ruske) koje to rade po naredbi ne po ekonomskoj logici.

Mi jedino da radimo na tome da skupimo nekoliko manjih sponzora koji bi ukupno dali koliko jedan veliki jer generalnog sponzora necemo naci.
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Marketing kluba

Post by ДушанСП »

Ево ЧСК из Челарева има спонзора,а Војводина нема,Спартак има спонзора,јесте да су то мизерна улагања,али опет имају неког ко их финансира.
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Marketing kluba

Post by tulip »

Ako ce mo realno da gledamo, Gasprom bi pre trebao da bude nas sponzor, nego sto je sponzor crvenim :shit: Sediste firme je u nasem gradu! Njima bi bolje bilo da su ulozili novac u nas klub, u zdravu sredinu, gde bi kroz sponzorstvo doslo do obostrane koristi. Ovako, sami su se slizali sa nasim propalim politicarima i pokusavaju da popune rupu koja nema dna.
Nasoj upravi ne preostaje nista dugo nego da proba sa preosatilim jakim i stabilnim firmama poput Telenora, Vip-a ili sa recimo nekim od banaka, da popuni finansijsku rupu u budzetu. Sada je velika sansa za to.
DAJ GOL!!!
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Marketing kluba

Post by Box »

Upravo tako! VIP , banka , ili sto da ne i neki Balkan ili Meridian Bet? Vidimo da je toga sve vise u svetu... A i nasa liga je "regularnija" od ostalih pa i ima logike da nam kladionica bude sponzor :mafia:
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Marketing kluba

Post by recni galeb »

Licno je bi najvise voleo da nam bude sponzor "Neoplanta", malo simbolike i dvosmisla nikada nije na odmet... :D
Post Reply