Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
Danilo
Posts: 1017
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Danilo »

Ako ( pamet u glavu i maksimalna koncentracija ) prodjemo Sampdoriju kakav je nas status u kasnijem zrebu.
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by prijatelj fudbala »

Svakome treba da bude jasno da Vojvodinaškog šmeka u četvrtak na tribinama (osim Severa) biti neće. To je naš mentalitet, to smo mi i to se neće promeniti verovatno nikad. I zato oko toga ne treba gubiti živce. Hajde da svi probamo da budemo složni oko onoga što nam je zajednički interes, a to je Evropa i posle četvrtka... U oktobru će biti mesta na stadionu koliko hoćeš, to svi znamo ali hajde da probamo, svi koliko nas je, da i druga polovina oktobra bude kao i početak avgusta jer kad do toga dođemo oktobar i novembar, i nadam se maj, će nam postati jako važni meseci u godini.
Kad je pet soma ljudi na tribinama nema tog sudije koji će da lopinja!
User avatar
Stexman
Posts: 2604
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Stexman »

Danilo wrote:...kakav je nas status u kasnijem zrebu.
Nikakav :) ali ja sam ubedjen da cemo dobiti najlakseg moguceg protivnika! Ali ajd prvo da prezivimo Doriju. Jaka je to ekipa em su se obrukali pa ce svim silama pokusati da se operu! Nebih se iznenadio i tipicnom talijanskom ciganisanju i provokacijama!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by gospodinFKV »

Stexman wrote:
Danilo wrote:...kakav je nas status u kasnijem zrebu.
Nikakav :) ali ja sam ubedjen da cemo dobiti najlakseg moguceg protivnika! Ali ajd prvo da prezivimo Doriju. Jaka je to ekipa em su se obrukali pa ce svim silama pokusati da se operu! Nebih se iznenadio i tipicnom talijanskom ciganisanju i provokacijama!
Naneli smo im nevidjen fatality, momci na terenu treba da ocekuju raznorazne zabarsko/latino baljezgarije. Zato je bitno zadrzati pamet i hladne glave uci u mec. Ako ne primimo gol u prvih lapo sata, to je manje vise onda gotova stvar. Nisu oni zvezda, pa da za 45min smeste 6 komada :greenbutt:
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Box »

Mislim da oni ne mogu biti veci seljaci od ovih "nasih" (domacih) seljaka.Eto neke koristi i od tih seljackih klubova u nasoj lig.

Nisu oni ni svesni cega se sve mi nagledamo u ovoj "nasoj" ligi...
User avatar
Stexman
Posts: 2604
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Stexman »

Boga mi, na sve te baljezgarije sto mi gledamo po nasoj ligi oni drze patente! :evil:
srbobran
Posts: 41
Joined: Thu Jun 25, 2015 9:48 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by srbobran »

Svuda u svetu postoji sistem prodaje sezonskih, ali i redovnih karata.
Zna se ko ima prioritet kupovanja, a on se postavlja na osnovu određenih "loyalty" poena. Odnosno, svaka sezonska donosi određeni broj bodova, svaka redovna karta takođe. E sad, da li je naš klub spreman da uradi tako nešto?
Sigurno da to nije lak posao, potrebno je napraviti bazu kupaca...
nssale
Posts: 179
Joined: Wed Jan 07, 2009 12:02 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by nssale »

Naravno da treba i on-line i IT i rezervacije i garancije i loyality i bodovi i itd. Ali za to je potrebno uvođenje određenih sistema a to opet košta i potrebno je vreme da bi se uvelo. Ova prosta podela na prvi dan prodaje karata kada karte kupuju samo oni sa sezonskim ulaznicama i ostale dane kada karte može kupiti bilo ko, ne zahteva nikakvu tehniku već samo jasnu instrukciju onima koji rade na šalteru kako se radi i primenljivo je već od sledeće evropske utakmice koja nam se smeši za dve nedelje. Takođe u prvenstvu se isto može primeniti u utakmicama sa blizancima, kod ostalih utakmica očigledno nema potrebe.
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by playmaker »

FSS je za reprezentaciju hiljadu puta prodavao karte preko sajtova "ticketklub" i slicno.
Ne verujem da bi bio problem da se na ovakvim vecim utakmicama klub organizuje da prodaje preko tog nekog servisa.
Last edited by playmaker on Tue Aug 04, 2015 9:19 am, edited 1 time in total.
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Stefke »

Ако неко има вишка исток нек пусти поруку.
Управо се вратио из париског, кажу, нема и неће ни бити...
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
Denis
Posts: 12
Joined: Sun Oct 24, 2010 3:52 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Denis »

Uefa cuva timove i vlasnike koji ulazu po 100 i vise miliona u tim i kladim se da cemo dobiti crveni karton a mozda i penal za Sampu u prvih 20 minuta. Nadam se da ce nasa uprava i tim pricati o tome pa i da prime gol ranije ili ostanemo sa igracem manje, nastaviti igrati pametno i nepaniciti. Jednostavno moramo biti pametni posto ovo vise nije nasa liga i mora se biti spreman za svaku utakmicu kao sto smo bili spremni u Torinu.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9948
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Voja »

jutros cim sam se probudio,prvo sto sam pomislio u sebi "kako uopste odigrati mec?" :) Nekako mi se cini da samo ne smemo da umrtvimo utakmicu kako to rade svi nasi klubovi. Ako prvi krenemo sa centra,pa lopta ide 6 dodavanja unazad,sve ce mi biti jasno. Ne treba tako,treba udariti presing onaj domacinski,onih prvih 15 minuta,a posle ce se mnogo toga vec znati
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by gospodinFKV »

Denis wrote:Uefa cuva timove i vlasnike koji ulazu po 100 i vise miliona u tim i kladim se da cemo dobiti crveni karton a mozda i penal za Sampu u prvih 20 minuta. Nadam se da ce nasa uprava i tim pricati o tome pa i da prime gol ranije ili ostanemo sa igracem manje, nastaviti igrati pametno i nepaniciti. Jednostavno moramo biti pametni posto ovo vise nije nasa liga i mora se biti spreman za svaku utakmicu kao sto smo bili spremni u Torinu.
Ova deca poseduju toliku dozu sportskog bezobrazluka da je prosto milina gledati kako ne je*u Sampdoriu 2%. Prolazimo laganini, nece biti problema :cheers:
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by torrente »

Ljudi ajde malo bez crnjaka i mračenja svake teme i stvari o fk Vojvodini igračima,navijačima,simpatizerima ili kako god ko ovde smatra ljude koji navijaju za Vojvodinu,i gle čuda hoće da gledaju svoj tim na jednoj utakmici velikoj...Alo ljudi mi nismo svesni trenutka niti činjenice da se igra sa Sampdorijom timom u kojem je naš Vujke ostavio neizbrisiv trag.
Ajde molim sve da ne mrače i da pišemo malo vedrije i pozitivnije!
Pozdrav svim pravim navijačima :thankyou:
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Neizlecivi »

Karata nema, prodaju se sezonske. Alkos ispred nudi istok za 300+vinjak. Neki likovi kazu kupovali zapad za 1000...
Sever ce se prodavati od 12, a jos se ne zna da li ce se na sever moci sa propusnicama za istok/zapad. Moraju ljudi videti koliko karata ce biti prodato pre nego sto odluce.
Neka mi napunimo stadion, odigramo lepo, pridobijemo jos navijaca i najvaznije, prodjemo dalje.
Locked