Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
lugomir
Posts: 42
Joined: Sun Sep 26, 2010 2:39 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by lugomir »

Kakva je situacija sa Mrdakovicem? Kada ce se oporaviti i krenutu da igra??
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by lala1914 »

Imali su jos dosta lepih prilika...jedan ponisten gol iz ofsajda, 3 stative, 1 precka...to je samo 1. poluvreme...7-ca dobar sut ima...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Voja »

ja sam postavio statistiku prvih 20 minuta meca gde su pokidali goste (65% posed,oko 10 suteva na gol,5 kornera...),ali izgleda zabranjeno strasiti nase igrace,pa je neko nasao za shodno da obrise :mrgreen: Nema veze,ne zameram.

Bice (pre)tesko sa njima
Image
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by budababa »

Nije zabranjeno "strašiti" igrače, zabranjeno je kršiti pravila foruma, između ostalih i ono pod brojem 12.

Ta utakmica pokazuje da imaju nesporan kvalitet, ali i slabih tačaka. Što se mene tiče, mogu i nas tako da "pregaze" u prvoj utakmici, a da bude rezultat 2:2.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Nevernik »

Ma to Slovacko je njihov Vozdovac :)
Ionako su primili najvise golova u ligi do sada.

Sredicemo mi to vec u prvom mecu :lala:
User avatar
Maminho
Posts: 66
Joined: Fri Jul 24, 2015 1:11 am
Location: Zapad

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Maminho »

Malo sam ih ,,skenirao,, od petka kad sam video da smo ih izvukli. Ono sto je cinjenica jeste da okosnicu tima cine uglavnom ISKUSNI igraci. Najmladji iz prve postave je 1990 god, i dugo godina igraju zajedno to im je velika prednost. Evo npr odbrana im izgleda ovako po godistima. Golman 1983, Levi bek 83, oba stopera 84, desni bek 86 godiste. Vidim da su u ovom mecu sto su juce odigrali 2:2 isto odmarali neke igrace, na poziciji stopera je bilo promena, na sredini i spica su menjali i to 3 opcija ovaj Holenda, taj sigurno nece protiv nas igrati. Igrace Duris ili Mahmutovic. I izgleda da nisu startovali sezonu kako su ocekivali, pocev od ispadanja iz Lige Sampiona i loseg starta u prvenstvu protiv slabasnih ekipa Slovacka i Dukle. :D Bas sam ispratio na forumima nezadovoljstvo neko izgleda da su kivni na trenera i traze njegovu smenu. Mislim da im dolazimo u pravi trenutak malo su poljuljani, samo da se ne sredi situacija do naseg meca. :beg:
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by madda fakka »

Minja wrote:
Maminho wrote:Bas sam ispratio na forumima nezadovoljstvo neko izgleda da su kivni na trenera i traze njegovu smenu. Mislim da im dolazimo u pravi trenutak malo su poljuljani, samo da se ne sredi situacija do naseg meca. :beg:
Taman da mu mi zapecatimo sudbinu.
Koliko smo samo trenera zvezde oterali... Vreme je da oteramo i ovog kao i trenera Burse sto smo oterali :cheers:
I Bog je Slaninar...
User avatar
Red Firm Telep
Posts: 44
Joined: Wed Apr 18, 2012 11:44 pm
Location: Telep

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Red Firm Telep »

verovatno je već bilo pitanje ali ajde da ga ja postavim opet :mrgreen: ako uđemo u grupnu fazu LE, hoće li sezonske karte važiti i za utakmice LE ili ćemo morati da kupujemo paket karata?
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by ragazzi di Neoplanta »

Piše lepo na sezonskoj za utakmice lige, kupa i međunarodne, tako da moraju da važe.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Neizlecivi »

Verovatno nisu verovali u ulazak u LE, a možda su i na taj način hteli da se oduže onima koje su izvozali prethodnih godina sa propusnicama :mrgreen:
Mackycool
Posts: 177
Joined: Tue Jan 10, 2012 3:11 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Mackycool »

Jel ima neko informacije oko cene gostovanja? Na Firminom forumu nisam našao ništa
Sostengono gli eroi: "Se il gioco si fa duro, è da giocare"
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Casual 1989 »

Mackycool wrote:Jel ima neko informacije oko cene gostovanja? Na Firminom forumu nisam našao ništa
Rano je jos. Racunaj oko 30e, mozda 10e gore/dole, moja procena.
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by zime89 »

E ljudi konacno da se i ja javim :).
Moram reci da se nisam obradovao kad smo dobili Plzen. Obozavam ovaj tim i to zbog naravno najbolje igrice na svetu FM :D. Poceo sam sa njima da igram tamo jos od 2008, na kraju se to pretvorilo da ih redovno pratim, pratim i na svim drustvenim mrezama i uvek gledam live stream kad ima ( oni pored BATE i HJK cine moje sveto trojstvo na manageru i to su mi omiljeni klubov :) ) da igraju protiv sljama iz BG isao bi da navijam za njih :)

Moram da kazem da imamo srece sto smo ih sada dobili pre par sezona imali su mnogo bolji tim...Nema tu vise iskusnog asa Sparte koji je igrao posle sa Plzen i zavrsio karijeru u Plzenu sa 39 godina Pavela Hortvata, nema vise Jiraceka,Chramoste,Fillo, Bakosa, Bystrona, Lejcaksa, Tecl i ostalih. Trenutni igracki kadar im cine sledeci igraci

GK iskusni Kozacik..pre je branio u Slaviji i Sparti, bio na Kipru u Famagusti i prosle sezone se vratio u Plzen.

DR Radim Reznik mladi desni bek koji je dosao iz Banika i odlican igrac, tu moze igrati i iskusni Prochaska jos..

DL tu je odlican iskusan David Lymbersky koji je prosao skolu Sparte, a moze i mladi Kovarik da igra tu..

DC Hubnik je najiskusniji igrao je i za Zenit dobar centralni bek, tu je i Hejda jos koji je isto dosao iz Sparte, Baranek koji mi nepoznanica i iskusni Slovak Cisovsky, moze i Jan Kopic da igra na tom mestu mada sad vidim da ga vise forsiraju na DM

MC,DM Daniel Kolar po meni verovatno najbolji igrac ove ekipe njega treba iskljuciti iz igre, tu si i Horava koji igra nesto blize golu i Hrosovsky koji se u poslednje vreme namece tu je i Egon Vuch koji moze da igra i jos blize golu kao i Ondrej Vanek.

AMR i AML tu imaju Milana Petrezela moze da igra na obe strane sjajan igrac ikona kluba bio je kratko u Bundes ligi ali se vratio. Vaclav Pillar zajedno sa Vladom Daridom bili su velike nade ceskog fudbala..Pillar je imao neuspesan izlet u Wolsburgu, ali se nije snasao proslu sezonu je igrao na pozajmici i sad se vratio ponovo u Plzen. Fratisek Rajtoral igra po desnoj strani isto je odlican igrac. Jan Kovarik je mlada nada igra po levoj strani, mada moze po potrebi da igra i levog beka

ST-Jan Holenda iskusan napadac, Michal Duris vec ima dug staz u ekipi Plzena sa Bakosem je bio ubojit tandem...i Aidin Mahmutovic koji je ove sezone dosao iz Teplica i vec je dobro poznato ime u ceskoj ligi..kao sto sam gore napisao Tecl nije vise u ekipi a on je isto bio odlican napadac...

Sad ako sam nekoga zaboravio izvinjavam se :), ali to je to manje vise :). Ove sezone su nesto losije poceli i ranijih sezona su igrali atraktivnije i iznenadilo me njihovo ispadanje od Macabija jer sam bio uveren da prolaze..dobro je sto se nisam kladio u revansu :). Mislim da ce i ove sezone oni i Sparta voditi borbu za titulu. Po meni to je odlican tim, poznata imena, jesu favoriti i ako bi davao procente bilo bi 60:40 u njihovu korist, ali moze se igrati i mislim da mozemo da nekako pobedimo...
ZIME89
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Rabba »

zime89 wrote:... i iskusni Slovak Cisovsky...
Prijatelju, da si ti meni ziv i zdrav, Marian Cisovski nece vise nikad zaigrati fudbal, a pitanje je i koliko ce jos biti ziv, obzirom da mu je pre 6 meseci diagnostifikovana amiotroficna lateralna skleroza. Proslava titule je bila u potpuosti u znaku Cisovskog.

EDIT: Upravo proverih, cak i celih godinu dana je proslo od dijagnoze.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by zime89 »

e bedak :( :( :( ..cudno da mi to promaklo, sa obzirom koliko ih pratim, mada ovaj pocetak nisam stigao bas detaljno da ih ispratim ( da gledam svaku tekmu i na fb nisam pogledao bas sve na njihovom fan page ) zbog obaveza na poslu kao prosle sezone..sad uglavnom pogledam izvestaje da bi i dalje ostao u toku, kad imam vremena onda i vise pogledam..
Mada sad kad si napisao to za proslavu secam se da je pisalo nesto za Cisovskog, ali ne znam ceski pa nisam uspeo da ispratim tacno sta...
ZIME89
Locked