Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Locked
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by gospodinFKV »

i opet neko kupi dva zuta protiv njih... :mafia:
Mackycool
Posts: 177
Joined: Tue Jan 10, 2012 3:11 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Mackycool »

Opet klasika. Mediji bruje o "fantastičnom" preokretu zvezde, a o našoj utakmici ni reči...
Sostengono gli eroi: "Se il gioco si fa duro, è da giocare"
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by madda fakka »

A koliko je tek ovaj sto je na radiju prenosio vozdovac-czv, na kraju prenosa, pravdao da je utakmica regularana i da ne deluje kao namestaljka (moj sud cuvsi njegove reci). Za zakljucavanje svlacionice nema potrebe jer tvorzic "vise nije" u klubu :mrgreen:
I Bog je Slaninar...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8925
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Radoye »

madda fakka wrote:Za zakljucavanje svlacionice nema potrebe jer tvorzic "vise nije" u klubu :mrgreen:
Svi su oni tvorzici! :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Marcello »

Zvezda non-stop pokazuje da "ima karakter" (omiljena rečenica srpskih trenera, zadnjih godina) :pegla:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by gospodinFKV »

Ponovicu jos jednom - pravi test ove uprave bice protiv zvezde. Ako ih ne pocepamo kao da nema sutra, sto s ovim timom itekako mozemo, mislim da ce biti vreme da se razilazimo. Toliko...

Ovoj zvezdi tako duva u odbrani, a gola ne mogu dati ako im se ne sklone. Potez je na vama, gosn Scepanovicu! Dzaba nama LE, ako to jednog dana nece biti LS, zato sto smo se sklonili da ''sportski prijatelji'' igraju istu... :lala:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9950
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Voja »

gospodinFKV wrote:Potez je na vama, gosn Scepanovicu! Dzaba nama LE, ako to jednog dana nece biti LS, zato sto smo se sklonili da ''sportski prijatelji'' igraju istu... :lala:
na ovom forumu ima forumasa koji su vecito nezadovoljni i uvek zajebavaju nesto :frown:
Image
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by laki »

Nije bitno sta je u pitanju i oko cega je neko nezadovoljan, ali ne mogu da primetim, Vojo, da si ti najvise nezadovoljan na ovom forumu i da ti nista nije po volji vezano za Vosu. Uvek ti nesto smeta. Ni ja se ne slazem sa onim sto si citirao, ali morao sam da prokomentarisem ovo jer mi bas zapalo za oko da si ti rekao kako kao nekom nesto ne odgovara... Malo smesno, zar ne?!
Image
User avatar
Djisa
Posts: 1241
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Djisa »

laki wrote:Nije bitno sta je u pitanju i oko cega je neko nezadovoljan, ali ne mogu da primetim, Vojo, da si ti najvise nezadovoljan na ovom forumu i da ti nista nije po volji vezano za Vosu. Uvek ti nesto smeta. Ni ja se ne slazem sa onim sto si citirao, ali morao sam da prokomentarisem ovo jer mi bas zapalo za oko da si ti rekao kako kao nekom nesto ne odgovara... Malo smesno, zar ne?!
Ironija, satira, crni humor
Kup je nas!
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by vosa do groba »

gospodinFKV wrote:Ponovicu jos jednom - pravi test ove uprave bice protiv zvezde. Ako ih ne pocepamo kao da nema sutra, sto s ovim timom itekako mozemo, mislim da ce biti vreme da se razilazimo. Toliko...

Ovoj zvezdi tako duva u odbrani, a gola ne mogu dati ako im se ne sklone. Potez je na vama, gosn Scepanovicu! Dzaba nama LE, ako to jednog dana nece biti LS, zato sto smo se sklonili da ''sportski prijatelji'' igraju istu... :lala:
Tako je :!: :!: :!: Treba da se ugasimo, propadnemo, svi kolektivno da se samoubijemo ako pustimo crvene, a ne odreagujemo! Pazite sta radite predsednice :!: :!: :!:
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by salefkv »

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 33775.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by gospodinFKV »

Voja wrote:
gospodinFKV wrote:Potez je na vama, gosn Scepanovicu! Dzaba nama LE, ako to jednog dana nece biti LS, zato sto smo se sklonili da ''sportski prijatelji'' igraju istu... :lala:
na ovom forumu ima forumasa koji su vecito nezadovoljni i uvek zajebavaju nesto :frown:
Nisam ja nezadovoljan, daleko od toga, smatram da je uradjeno mnogo toga, samo ne treba korak unapred da bude opravdanje i priprema za dva unazad. Ove sezone, kao retko do sad u poslednjih 15 godina, imamo mnogo jaci tim od njih, koji je na keca samleo jednu Sampdoriju u sred Italije. Videce se ako krenu da igraju bezmudo, pogotovo ako sad odigraju kao lavovi u cetvrtak...kontas?

Ne trazim ja dlaku u jajetu, ovo nikako nije mala stvar, i smatram da jedna ekipa koja izbaci Sampdoriju, i nadam se Plzen, ne moze da izgubi od ove raspale ekipe bez pomoci sudija, a jos manje da na ociglednu sudijsku kradju odgovara sa ''desava se'', dok se protiv grobara poziva na organizovani kriminal...mrzim da se ponavljam, ali taj potez od prosle sezone ne sme da se zaboravi. Ta brljotina je debeli minus, upisan masnim markerom, i treba dooobro da se potrude da bi ga izbrisali.
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9950
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Voja »

http://mondo.rs/a820263/Sport/Fudbal/Na ... ovcem.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Image
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by budababa »

Cigani opet prelaz iz 2 u 1, treći u pet utakmica. Bilo bi četiri od pet da je ono jaje Katai dalo gol iz penala protiv Radničkog iz Niša pretprošlo kolo. Vraćaju se dugovi propalog govnetovog kluba preko kladionica, a mi smo svi ovce, mamu li vam je**m musavu?!
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Locked