5. kolo: Vojvodina-partizan 3:2

Locked
User avatar
Maminho
Posts: 66
Joined: Fri Jul 24, 2015 1:11 am
Location: Zapad

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Maminho »

http://butasport.rs/fudbal/kako-ce-novo ... abubakara/" onclick="window.open(this.href);return false; :?:
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Rivelinjo »

Cika Zika wrote:Turija, slazem se, ali i taj Kamerunac je vrlo dobro shvatio kako stvari stoje ovde i znao je da smo ga gotovo smatrali legendom Kluba. Makar zbog ovog deteta mora i on da bude ispljuvan najstrasnije. Zna on vrlo dobro sta je uradio, a da nije imao izbora...ne verujem bas. Vojvodina mu je otvorila sva vrata fudbala, a on je tako vratio. Njihov desni bek jeste :shit: br. 1, ali po mom misljenju odmah iza je levo krilo, a veoma blizu i trener, a i onaj kome je "Bata bio kao otac".
Čoveku je fudbal hleb, živi od toga. Nije srao po novinama, nije se eksponirao, barem koliko sam ispratio. Ćuti i igra. Da je imao gde bolje da ide, sigurno ne bi igrao u smrdljivoj "super" ligi. Abubakar je dostojan poštovanja.
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8925
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Radoye »

FAJMAR wrote:Pozdrav ljudi... :lala:
Postujem sve sto je napisano u vezi nasih bivsih igraca i trenera...Ali ajde da idemo malo sa psihicke/psiholoske strane. Kada bi ceo stadion pozdravio ISTE aplauzom-to bi oznacilo nasu velicinu i pokazalo kakvi smo ljudi, a njih dotuklo... SIGURAN SAM U TO! :deal:
A da spremimo hleb i so, mozda i buket cveca za svakoga? Orden za zasluge? :rage:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Stexman
Posts: 2605
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Stexman »

Jednostavno cela severna i zapadna tribina treba da okrene ledja na spomen prvog igraca sa te crne liste. Pri svakom kontaktu sa loptom-zvizduci!
Ne smeju osetiti dobrodoslicu ni jednog trenutka.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by gospodinFKV »

Svi do jednog su bili svedoci tog maja 2011. godine...

Nemam apsolutno nikakvu zelju da sad ''ispadnem covek i karakter'' prema :shit: , pogotovo prema :shit: numero uno, koji od sudija trazi vece postovanje prema partizanu. Ma mrs bre, govedo licemerno.

Inace se slazem s Vojom - ako pobedimo crna :shit: u cetvrtak, grupna faza nije daleko. :cheers:
User avatar
Cika Zika
Posts: 93
Joined: Wed Sep 10, 2014 4:11 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Cika Zika »

gospodinFKV wrote:Svi do jednog su bili svedoci tog maja 2011. godine...
Nemam apsolutno nikakvu zelju da sad ''ispadnem covek i karakter'' prema :shit: , pogotovo prema :shit: numero uno, koji od sudija trazi vece postovanje prema partizanu. Ma mrs bre, govedo licemerno.
Upravo to. Znaju oni ko im je 11. maja 2011. oduzeo trofej, premije za osvojen kup i zaustavio rast njihove vrednosti na trzistu (ako cemo vec da gledamo kroz novac). I pored toga oni su im se pridruzili. Koliko samo moras da ne postujes sebe i da pojedes razna :shit: da bi otisao kod njih. Svu cetvoricu treba vredjati bez prestanka, bolje nisu ni zasluzili.
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Salvador »

To sto je neko dozvolio sebi da igra ili trenira klub koji ga je jednom onako bezobzirno pokrao, najvise govori o njemu samom.
Mene licno zabole za sva g...a te vrste, neka im zvizdi ko hoce, ali ja mislim da je bolje da se mi svi zajedno sa igracima i trenerima usredsredimo na to kako da ih pobedimo.
Uostalom, setimo se onog lozenja oko brojeva mob sa proslog gostovanja na jna, nikakvog nam dobra nije donelo, naprotiv. Treba da gledamo sebe i nadrastemo bavljenje govnima.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by laki »

Pa da se podsetimo malo i potpalimo atmosferu:

https://www.youtube.com/watch?v=g--eu_gqIi0

:dance2:
Image
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Jole »

Aman ljudi, odvojilo se zito od kukolja. Ne gubimo glavu na kukolj, samo podrska nasem dragom zitu, da mu damo i sunca i vode da nastavi da raste, raste, raste... Tim otrovima koje bacate na taj kukolj ugrozavate i nase zito, nasu mladost...

Pustimo zalizanog beogradjanina, grobara iz Leposavica i onog Kamerunca. Jednostavno, nisu vredni paznje. Bavimo se nasim momcima, dajmo im podrsku. Nasim momcima treba podrska, a ne vredjanje nekog tamo, zato sto je otisao negde tamo. Mrznjom prema protivniku necemo dati nikome nasem snagu, nasima cemo dati snagu ako ih podrzimo i navijamo za njih i pocepamo nasa grla da shvate koliko nas puno ima na tribinama koji smo iza njih i koji podrzavamo sav njihov trud koji ostavljaju na terenu. Da se nasa pesma cuje jace od grobarske, a ne da se nasi jauci i uvrede cuju dok ide njihova pesma.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Neizlecivi »

Voleo bih da se po prvi put na zapadu glasno cuju nase pesme, a ne da se poput nekih kompleksasa celu tekmu peva da *ebemo, da *ebemo, doso je i taj dan i slicno. Vojvodina iznad svih. Sutra ce nam doci viktorija, surdulica, javor ili ko god, a mi cemo opet biti tu. Uzivam u ovoj Vojvodini bez tih pajsera mnogo vise, nego sa njima. Ni na grobare ne treba trositi ni reci, ni vreme. Mi sve znamo ko su, znaju i oni. Ajmo i četvrtak zajedno za nas, za naš klub...
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Ken mahniti »

https://www.youtube.com/watch?v=0z63pvblUtU" onclick="window.open(this.href);return false;
E zbog ovoga mora Sever biti pun i zbog ovoga i Zapad mora grmeti.
the firm liman
Posts: 13
Joined: Fri Nov 08, 2013 7:55 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by the firm liman »

Vlasnici sezonskih karata za istok i zapad mogu sa tim propusnicama ulaziti na sever tokom cele sezone!

Svi ste dobrodošli na severu!


Moram samo da se osvrnem na neka zlonamerna pisanja na ovom forumu pre meča sa Sampdorijom. Firma na severu ne zlostavlja, ne šamara, i ne maltretira nikog! Nemojte plašiti ljude i širiti zlu krv među navijačima Vojvodine. Sever je tribina gde se stoji i navija, ali ne zbog straha, već zbog punog srca i osećaja privrženosti klubu za koga svi navijamo.

Mi smo jedno, to je naša snaga!
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by vosa do groba »

Pricate o zvizdanju Abuu, a da vas pitam, sto onda gospodo ne zvizdite Ninu koji je Srbin i sigurno navija za neki klub iz Srbije a igrao je za zvezdu nakon sto je prvobitno bio kod nas? Sta cemo sa tim? Dajte bre, Abu covek profesionalac, da su ga nasi kontaktirali, sigurno bi pre kod nas dosao, a sta treba, da ne igra nigde, okaci kopacke o klin eto da se mi ne bi uvredili??? I mozete reci pa nek nadje drugi klub, jeste, igracima je bas lako da nadju klub, pogotovo kada u trenutnom skoro i ne igraju. Da vas pitam, jel biste mu zvizdali da je u Cuku presao???? Aplaudiramo Adjuruu i on se odazove, igrom slucaja Javor nema neke navijace, a sta bi se desilo da se nas igrac, npr Ozegovic, odazove ciganima??? Gluposti...
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Dejan »

Abu je klasicno go#no!
User avatar
Stexman
Posts: 2605
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Stexman »

Ja bih ceo tim pozdravio laganim cinicnim aplauzom uz transparent "Šta to beše obraz!?" i šetalicom sa sve natrćenom guzicom!
Locked