5. kolo: Vojvodina-partizan 3:2

Locked
User avatar
Cika Zika
Posts: 93
Joined: Wed Sep 10, 2014 4:11 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Cika Zika »

laki wrote:Isto kao sto Sever poziva ljude da dodju na isti i navijaju, ja pozivam one koji ne odu na sever, da se jednom, ali jednom u zivotu ujedinimo na sredini zapada i zapusimo usta govnima. Moze se navijati i odatle jednu tekmu, ne morate biti u sektoru! Ne treba niko da se tuce ni sa kim, samo da dodjete i da se ujedinimo. I mi sa istoka isto nismo na nasim mestima, nego smo silom prilika na zapadu. Dajte da dodjemo svi na sredinu i da im se najebemo mile mame ( u navijackom smislu ) i da kad onaj bedni istok pozove zapad, da ih izvizdimo kao poslednje p***e i zapevamo nasu pesmu. A kada sever pozove nas za navijanje, sa sredine je jako lepo navijati. Plus odatle se lepse mozemo nacestitati svega potrebnog i nepotrebnog izdajicama naseg Svetog kluba!
+1 ! :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Voja »

the Gari wrote:
Daljac wrote:Prestonička gospoda na jednom od svojih foruma me kunu kao radikali sa skupštinske govornice, prete batinama, šalju kod psihijatra - vidim, stvarno sam dobar uvod napisao :)
Uh, da je najava odlična, to sam znao od početka, al' slabo pratim prestoničke slobodne medije
I ja... gde se to nalazi,dajte neki link,da pogledam sta se tamo pise :mrgreen:
Mada iskreno,mene ne zanimaju nikakve pobede ni za kompom,ni na tribinama,zanimaju me samo 3 boda na terenu.
Kao i svake godine pre pocetka i ove sezone bilo je pitanje Zvezda ili Partizan.Kada je krenula sezona pitanje je preformulisano u Vojvodina ili Partizan.Dajte da im damo konacan odgovor,da tu ustvari i nema nikakvog pitanja.Odgovor je jasan - Vojvodina. Mi smo poglede srpske javnosti na nas iskoristili pobedom u Torinu,tada je cela zemlja bila ponosna na Vojvodinu i njene igrace.I to je to,maksimum prostora koji nam je posvecen. Cak i u slucaju da pobedimo Cehe i udjemo u Ligu evrope,a partizan izgubi od Belorusa,opet ce oni biti numero uno u ovoj drzavi,sutra je prava prilika i momenat da svima pokazemo ko je najbolji tim u zemlji. Uostalom... zamislite da imamo u timu 4 bivsa igraca Partizana.... jel to nas tim???? Jel bi tada navijali za Vojvodinu ili Partizan? :greenbutt: Svi su oni pomalo Vojvodina :lala: :cheers:
Image
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by salefkv »

:klanjanje: :klanjanje: :klanjanje:
Cika Zika wrote:
laki wrote:Isto kao sto Sever poziva ljude da dodju na isti i navijaju, ja pozivam one koji ne odu na sever, da se jednom, ali jednom u zivotu ujedinimo na sredini zapada i zapusimo usta govnima. Moze se navijati i odatle jednu tekmu, ne morate biti u sektoru! Ne treba niko da se tuce ni sa kim, samo da dodjete i da se ujedinimo. I mi sa istoka isto nismo na nasim mestima, nego smo silom prilika na zapadu. Dajte da dodjemo svi na sredinu i da im se najebemo mile mame ( u navijackom smislu ) i da kad onaj bedni istok pozove zapad, da ih izvizdimo kao poslednje p***e i zapevamo nasu pesmu. A kada sever pozove nas za navijanje, sa sredine je jako lepo navijati. Plus odatle se lepse mozemo nacestitati svega potrebnog i nepotrebnog izdajicama naseg Svetog kluba!
+1 ! :cheers:
+1 !!! Da li moze da se ocekuje od sektora VI samo jednu utakmicu da predju na sredinu? Dodjite ranije, okacite onu zastavu na ogradu, i hajde da gledamo fudbal sa najlepse pozicije! Hajde da ne dozvolimo govnima da se osecaju kao na domacoj utakmici, i hajde da ih izuseravamo kad god ih istok zove, a da se pritom uplase svaki put kad nas sever doziva! Uz sve to, lepse i glasnije ce nas cuti i sami igraci! Bilo bi odlicno kada bi se sektor 6 oglasio povodom ovoga, i ocekujem konacno vise nasih na sredini zapada!
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Stexman »

Na prozivanje sa istoka javiti se aplauzom kao da je cela tribina njihova i onda da zagrmi "Novi Sad, to je nad grad". Posle toga im nece pasti na pamet nikakvo prozivanje.
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Salvador »

Podrska predlozima od gore, ja cu definitivno biti tamo, a siguran sam i mnogi ljudi koji su tamo bili na prosle dve tekme.

Jos jedna stvar, apelovao bih na upravu da zaista ostanu dosledni svojim izjavama i u saradnji sa policijom i bezbednoscu stadiona obezbede da se ne dozvoli ulazak eksponiranih navijaca beogradskog kluba na zapad, posebno olosa sa kapuljacama.
Ovo pre svega da bi se garantovala bezbednost ljudima koji na stadion dovode decu.
Upravo, vi ste kao organizatori susreta potpuno odgovorni za ovo i drzimo vas za rec.
stadion
Posts: 12
Joined: Mon Aug 03, 2015 7:05 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by stadion »

СВИ НА СЕВЕР
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Daljac »

Partizan.net forum:
Текст је са легла болештине, fkv.com

Какви ли само комплекси и болест разарају овог дегенерика који је писао...

......

hahah Hvala ti boze sto sam Grobar i sto imam mozga!
A da nije Vosa malo pederski!
Jbt, na pola teksta mi je postalo zao autora teksta ali do kraja se vec okrenulo u nevericu!
Zasto da zalim nekog ko ima u sebi ovoliko mrznje i to zbog ciste nemoci?
Sta je sa mozgom ljudi moji, pa ja ne mogu da verujem da zaista postoji neko ko moze da ovako razmislja?
Cuj molim te raspala rumunska zvezda pfff, filijale nam se sklonile, gol u 97.minutu spartaku (prava ljigava politicka taktika: lazi i preuvelicavaj sto vise, niko ne proverava istinost...pa je 94 min. i 10 sec. pretvoreno u 97!).
Dok je uspeh epohalnih razmera sto izbacis uvek nezainteresovani italijane za eufa kup.

Jebem li ti zivot, koji je to nivo frustracija... kakva lazna slika, laganje samog sebe i umisljenost!

......

Izgleda da se virus fašizma u sportu iz Topčiderske rupe proširio na Srpsku Atinu! Istorija se ponavlja, Partizan u borbi protiv fašizma.

........

Taj dođoš bolesni koji je napisao ovaj tekst, treba da se hospitalizuje

Ej bre, ko si ti da vređaš Sašu Ilića ili Božinova?
Pritom neko ko glumi neku gospodu se tako izražava i toliko mrzi

Pošto vidim da čitaju ovaj forum, želim da pozdravim sve normalne navijače Vojvodine s kojima sam delio grad 10 godina, a ti autore teksta, počni da se lečiš ako nije kasno! Vidimo se na ZAPADU

........

A tom gore sto je pisao tekst zelim od srca da mu deca i svi u porodicu hodaju u rikverc

Koji kreteni, cuj njihov uspeh veci protiv Italijana a da je utakmice u usranom gradu trajala pola sata duze popusili bi i vise od onih 4:0 sto su imali prednosti.

Kurva ostaje kurva i uvek ce biti mali klub sa jos manjim "navijacima" na usranom stadionu.

..........
Заварава себе (или их не познаје довољно) онај ко мисли да је ово само плод једног искомпексираног малоумника
Ово је чак блажа верзија става и размишљања који су доминантни међу свим тим несретницима који ће сутра бити на северу и делу запада
Количина мржње којом су клинци без идентитета задојени се испољава током целе године, нарочито у појединим деловима града, витешким насртајима 10 на 1, на сваког ко није локал патриота
На страну то што су тек у пубертету свог несретног и испразног живота открили љубав према локалном клубу, а идентитет изградили на мржњи према нама и циганима
Лично познајем неке који су у пубертету доживели просветљење, и са Југа прешли на новосадски север, притом без икаквих повластица, што би донекле и било разумљиво, не и оправдано
Дакле, реч је о чистој љубави која се јавила у моменту потребе поистовећивања са неком групом, неким стадом...
Јако лабилне личности, типичан одраз проблема у друштву, повратка деведесетих
Шака су јада, али количина идиотлука са којом располажу је импресивна, чак и за београдске цигане

.......
Povodom onog teksta odozgo sa nekog foruma navijača vojvodine: hahahahaha.

Pa mukice, ja njih nikada nisam ozbiljno shvatao, pa ih, sledstveno tome, nikada nisam ni mrzeo. Nekako bezveze mi je da mrzim vojvodinu, šta tu ima da se mrzi ? Pa kada sam pre 25-30 godina išao u njihov gradić na naša gostovanja, imali smo svi osećaj da smo kod kuće. Nema njihovih navijača ni na ulicama, ni na stadionu, nigde nikog, sve sestre i braća, dame i gospoda Grobari oko mene. Taj osećaj mi izgleda ostao do danas, pa i dalje ne mogu da osetim mržnju ni kada pročitam ovakav tekst. Previše je smešno... oni će gromkim navijanjem i uvredama nekoga da uplaše... hahaha... ne kenjaj...
I tako se to nastavlja, nismo im bitni, nije ih pogodilo uopšte...
the Gari wrote:I da, još se ja pitam zašto je na naslovnoj strani žurnala naslov "Crno-bele lale" i sad to potpuno ima smisla: udaraju na tebe lično! :devil:
Mučka đubrad. :D
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Rabba »

Kako istina zna da ih zaboli...

Daljac, naklon do poda.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Red Marquis »

Pa kada sam pre 25-30 godina išao u njihov gradić na naša gostovanja, imali smo svi osećaj da smo kod kuće. Nema njihovih navijača ni na ulicama, ni na stadionu, nigde nikog, sve sestre i braća, dame i gospoda Grobari oko mene.
Ovo njemu jadniku nedostaje...i to ih muči.
Jel čitate gns kvislinzi te "gradić", "usrani grad" i slične epitete našem i vašem gradu? S kim vi čobani delite tribinu...
Io odio Belgrado
Istocno stajanje
Posts: 556
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Istocno stajanje »

Red Marquis wrote:
Pa kada sam pre 25-30 godina išao u njihov gradić na naša gostovanja, imali smo svi osećaj da smo kod kuće. Nema njihovih navijača ni na ulicama, ni na stadionu, nigde nikog, sve sestre i braća, dame i gospoda Grobari oko mene.
Ovo njemu jadniku nedostaje...i to ih muči.
Jel čitate gns kvislinzi te "gradić", "usrani grad" i slične epitete našem i vašem gradu? S kim vi čobani delite tribinu...
:!: Nikada nisam razumeo te lokalne izdajnike koji dele tribinu sa takvima koji im pljuju po gradu, a i o njihovog grupi imaju lose misljenje( znam da nscz niko ne sljivi na severu a ove gns jos manje na jugu). Poslusacu Lakija, dolazim na sredinu zapada!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Radoye »

Red Marquis wrote: Jel čitate gns kvislinzi te "gradić", "usrani grad" i slične epitete našem i vašem gradu? S kim vi čobani delite tribinu...
Kompleksi, brate, kompleksi. Oni se ustvari slazu sa tim konstatacijama, njih je sramota sto su Novosadjani i potajno sanjaju o danu kada ce se preseliti u njihov velegrad. Jebiga ne kapiraju da takvi kakvi su nikome ne trebaju, ni u Novom Sadu koga patoloski mrze ni u Beogradu za kojim toliko zude.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Passion »

Извинњавам се унапред, знам да је политика забрањена, али морам ово да напишем...партизан у борби против фашизма!!! Хахахаха, мајку ти...
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by naseljekolumbija »

Samo kad sam procitao njihove komentare sve je postalo jasno ko koga vise mrzi. Mada je bilo jasno i posle one pesme koju je spevao neki pomraceni um. Ne vredi komentarisati te nesrecnike. Igraj Voso!
Last edited by naseljekolumbija on Wed Aug 12, 2015 5:24 pm, edited 1 time in total.
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by kafe bagdad »

I porucnikom Bobekom u stroju
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by novosadjanin »

Svi na Sever! Svi na centralni Zapad!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Locked