Liga Evrope - sezona 2015/16

User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by Neizlecivi »

Kako Zaga rece, za ovaj mec nece moci da racuna jedino na Stanisavljevica zbog kartona.
Cenim nesto ovako
Zakula
Vasilic-Pekaric-Djuric-Nastic
Maksimovic-Sekulic
Ivanic-Palocevic-Babic
Ozegovic.
Jedino promene neke mogu biti u ovoj ofanzivnoj liniji, gde se moze umesati Stamenic, dok Puskarica zaista ne ocekujem ovu tekmu jer sa njim ne dobijamo mnogo u ofanzivi.


@edit
Mozda cak i probati sa Ozegovic-Mrdakovic tandemom, 4-4-2 old skul.
User avatar
Robi_D_Slanna
Posts: 48
Joined: Tue Jan 28, 2014 1:54 am
Location: Grbavica - Minken

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by Robi_D_Slanna »

laki wrote:Nadm se da nece biti previse ljudi, nekih 4, 5 soma. Indijanaca nece biti jer Viktorija nije atraktivan protivnik, a poznato je da Vosa uvek igra bolj pred malo manje publike nego pred punim stadionom. To je n puta pokazao svaki tim u proteklih xy godina.
Elem, sve nam ide u korist za cetvrtak po mom bolesnickom shvatanju. Bice 3 0 , ovi nece znati sta ih je snaslo, nisu oni upoznali ovako nenormalni klub kao sto je Vosa. Tako ludacko, ukleto, bolesno savrsen tim!

Znam da nisam normalan, ali ne mogu da docekam cetvrtak!!!!
:lala: +1
Jedem belog luka i slanine, trebalo ne trebalo, jer tako sam u mogućnosti...
exlimanac
Posts: 110
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by exlimanac »

Licno mislim,a ne znam da li se ostatak slaze sa mnom,da onako katastrofalnu partiju kao sto smo odigrali uCeskoj tesko da mozemo da ponovimo u roku od 7 dana.Cak i bez Stanisavljevica koji ima izrazene prvenstveno ofanzivne karakteristike,mislim da bi morali biti u svakom slucaju ubojitiji i efikasniji nego tamo,jer u slucaju da ne uspemo da ih stisnemo i damo rani gol,nemamo sta da trazimo.Moramo ih u potpunosti takticki iznenaditi, kao sto su oni nas skautovali i snimili nase rupe u prvom mecu.Mozda bi stvarno neki modifikovani sistem sa dva spica dao rezultat,kao sto je vec neko pre mene napisao,gde bi Mrdak bio skroz u centru a Ogi neka zujalica oko njega. :?:
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by recni galeb »

exlimanac wrote:...gde bi Mrdak bio skroz u centru a Ogi neka zujalica oko njega. :?:
ova taktika bi zbunila i Murinja :shock: , jedan sidras a drugi nas ga cuva okolo i sada pazi neka dobiju i flastere, sto bi bila guzva u 2-3metra kvadratna... :lol:
exlimanac
Posts: 110
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by exlimanac »

recni galeb wrote:
exlimanac wrote:...gde bi Mrdak bio skroz u centru a Ogi neka zujalica oko njega. :?:
ova taktika bi zbunila i Murinja :shock: , jedan sidras a drugi nas ga cuva okolo i sada pazi neka dobiju i flastere, sto bi bila guzva u 2-3metra kvadratna... :lol:
Samo tako ih mozemo proci na neku tesku nelogicnost.
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by trelos gia fcv »

Medju prvima sam rekao da 0:3 nije nenadoknadivo i da verujem u cuda.
Ali, bez Stanisavljevica, to ce ici mnogo teze iz vise razloga...
Prvi je taj da mi u ovu najvazniju utakmicu izlazimo na teren bez klasicnog desnog krila.
Drugo, Stanis (skratih mu prezime) je u vise navrata pokazao koliki je vic igrac i upravo to ce nam u ovom duelu nedostajati. Pa njegove lopte imaju bolje oci od Mirkovih. Da ne pominjem slobodnjake...
Mozda nisam u pravu ali ja bih na njegovu poziciju stavio Moglija Lakicevica. Ima odlican c-sut! To ce nam itekako trebati. U njegove odbrambene zadatke smo se vec uverili. Cesto ih obavlja bolje od Vasilica.
Kako bilo, u cetvrtak jos uvek mozemo ispisati istoriju jer:
IZGUBLJENO JE SAMO ONO CEGA SE COVEK ODREKNE!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by Karlsson »

Samo da damo gol u prvom poluvremenu. Bez toga nema ništa.
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by trelos gia fcv »

Karlsson wrote:Samo da damo gol u prvom poluvremenu. Bez toga nema ništa.
Ja bih dodao da prvi gol treba dati do 20 minuta, a drugi do poluvremena.
Jeste djavolski tesko ali iskljucivo tako se mozemo nadati necemu.
I pri tome presing po celom terenu od prvog minuta. Cinculiranja bez!
Nenormalno tesko, ali CUDA SE NE DESAVAJU SAMA OD SEBE. TREBA SE ZA NJIH POMUCITI...I IMATI SRECE.
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Willian
Posts: 40
Joined: Mon Aug 24, 2015 3:53 pm
Location: Bulevar

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by Willian »

Optimista sam sto se tice pobede,ali 3-0 je skoro nedostizan rezultat .Mada ako u prvih deset minuta da nacnemo rivala sve je moguce,Puskaric mora da ostane na klupi jer je totalno van forme,a Palocevic ili Stamenic od starta utakmice.

Inace vec dugo pratim ovaj forum, pa odlucih i ja da napisem koju rec.
User avatar
Alex
Posts: 43
Joined: Mon May 05, 2014 11:59 am

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by Alex »

Slazem se da je od znacaja naceti ih sto ranije jer posle nervoza ulazi u kosti!
Stamenic nije odigrao utakmicu pa ja ne znam koliko dugo i ne znam sta se desilo sa njim?
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by Junior »

Kao što je bilo nemoguće da ponovimo onu partiju iz Torina posle 7 dana, tako je nemoguće da u četvrtak odigramo onako loše kao u Plzenju. Kako god, momci zaslužuju pun stadion i podršku kao nikad do sad, mada znamo da se to neće desiti.
Baš zato, igraj Vošo!! :cheers:
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by Лампард »

Hladne glave,bez prevelike medijske paznje,kao i pred Torino, uz Slaninarski huk sa tribina! :dance2:

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by Karlsson »

Idealno bi bilo da se na pauzu ode sa 2:0 i to po mogućnosti da drugi gol padne u nadoknadi vremena, da se navijaci upale do daske, da igrači odlaze u svlačionicu prepuni samopouzdanja tražeći od nas da vrištimo, da Česi odlaze u svlačionicu drhteći, sa strahom u kostima, neznajući šta ih je snašlo.

I naravno nešto treba menjati. U Češkoj smo pročitani do poslednjeg slova. Zagorčić ništa nije menjao u odnosu na Partizan i ovi su baš na toj utakmici savršeno videli od koga im preti najveća opasnost i neutralisali su nam napade u potpunosti.
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by Протомајстор »

Пратим овај форум од оснивања, али не памтим овакву пандемију оптимизма...

Реално, то је болест.

Уживаћу на северу гледајући пијани исток и запад како урличу к'о носорози насрћући на ограду.

Реално, у њих се највише уздам, као и у Жаксва испуцавања. :)

Шалим се, и. ја сам болестан - развалићемо их!!!
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by Nevernik »

Samo da ne primimo gol.
Ova cetiri cemo vec lako zabiti 8)
Locked