Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Kod Vislavskog je rekao da će se držati svoje reči i da je neće ni po koju cenu pogaziti. Videćemo. Mene interesuje da li je Bulić u Vojvodini ili ne? Tj. Da li smo postali punokrvni mafijaški klub ili ne ?
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Mnogi ljudi koji su u fudbalu upadaju u zamke pri donošenju odluka. One zamke koje najviše utiču na kvalitet i kreativnost odluka su:

Neprepoznavanje prioriteta,
Konsultovanje sa ljudima koji su preuzeli tudje zasluge,
Nekorišcenje iskustva prethodnika,
Nepriznavanje greške,
Obećavanje nemogućeg,

Problem je zapravo u tome da su ljudi skloniji verovati stvarima koje su u skladu s njihovim verovanjima i životnim stavovima nego razmatrati činjenice.
Postupak odlučivanja i donošenja odluka mora imati sledeće faze:

1. identifikacija problema
2. definisanje ciljeva
3. donošenje preliminarne odluke
4. moguća rešenja
5. odabir rešenja
6. sprovođenje odluke u praksi
7. praćenje izvršenja odluke

Brzo donošenje odluke nije odraz efikasnosti!

I sta sada reci.......?

Ovom timu je potrebna doselekcija a ne menjanje fizionomije tima.Bato ovo ne mora da zna ali mora dobiti informacije od saradnika ili su mozda saradnici preuzeli tudje zasluge za selekciju tima pa sada "malterisu" kako znaju i umeju.
I samo jedna mala digresija:Ako su Kacar,Popovic,Vukobratovic,Milutinovic dobri igraci, Nadj nije potreban.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Samo još nešto:
Selekcija podrazumeva odabiranje igrača koji će činiti sledeću generaciju. Izdvajanjem određenih igrača to podrazumeva da se oni favorizuju (potpomažu) pri čemu se menja struktura igračkog kadra a samim tim i ekipe.Cena toga je plaćena!
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Ljudi,dajte ne nasedajte na otrovne strelice iz Partizana...
Pa to je samo odgovor na Batinu zelju za njihovim igracima...
Nino nije potpisao jer prelazni rok nije ni poceo. Opustite se malo,velicali smo Batu ovde cele godine i sad "novinarska patka" i odmah po njemu...Polako...

Davidov nije potpisao za Zalaegerseg i iz pouzdanih izvora znam da nece ni potpisati.Verovali ili ne,ostao bi u Vojvodini,ali...neke stvari ne zavise od njega.
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Post by lesa »

[quote="Stara Garda"]Ljudi,dajte ne nasedajte na otrovne strelice iz Partizana...
Pa to je samo odgovor na Batinu zelju za njihovim igracima...
Nino nije potpisao jer prelazni rok nije ni poceo. Opustite se malo,velicali smo Batu ovde cele godine i sad "novinarska patka" i odmah po njemu...Polako...

Davidov nije potpisao za Zalaegerseg i iz pouzdanih izvora znam da nece ni potpisati.Verovali ili ne,ostao bi u Vojvodini,ali...neke stvari ne zavise od njega.[/quote]

nadam se da si u pravu... ocekujem saopstenje kluba ili konferenciju jos danas pa da nam se malo spusti pritisak

kad sam vec tu da se dotaknem i teme
mislim da nam treba desni bek (trenutno nemama nikog na umu a cuo sam da u napretku ima jedan saolidan i mlad a mozda i risto lakic)), stoper (ako pekara ode; a po meni u nasoj ligi nema bas igraca njegovih ili slicnih kvaliteta), centralni vezni (tumbasevic-zeta, ako je moguce ninkovic-dinamo kijev),krilni (radivojevic
i spic jer despot ne moze sve sam (sjepanovic i vukovic-zeta)

ps. neko je spominjao menadzera... pa ima u njemu gomila talentovanih belorusa (afanasijev,kosli,kontsevoj,kovel,kislyak... i nisu skupi), mozda bi ih trebalo stvarno proveriti :lol: :lol:
...ti si nasa prva ljubav...
User avatar
Turija
Posts: 10836
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Posle ovih najnovijih događanja, čini mi se da smo u šaltovanju pomešali brzine.Da nam se menjač zaglavio u rikvercu i da mi sada, okrenuti napred, vozimo u nazad.Valjda će na vreme neko da povuče ručnu :?:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Upravo sam se čuo s Pekarićem, sad je došao dečko s mora, nema pojma, niti ga je ko zvao, niti ga je šta ko pitao, a još manje je bilo šta potpisao. Ima još godinu dana ugovor to je to. Sve su to gluposti, opipavanje pulsa, klasične novinarske šeme.
You'll never walk alone!
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Sportska Centrala:
Ništa od napuštanja "crveno-belih"
13.06.2007 17:30

Bivši mladi reprezentativac Srbije neće ovog leta preći u drugi klub, iako je njegov transfer najavljen kao završen posao.


Ostale vesti iz kategorije Fudbal
Ostatak vesti ne znam jel mi religija ne dozvoljava da placam bilo sta na internetu :wink: posebno ne kreditnom karticom
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

E da,
sanse da je vesto o Basti su lapo/lapo :lol:
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

List Danas:
PEKARIĆ: Inostranstvo pre Partizana

Dan pošto su ga neki mediji proglasili sigurnim pojačanjem "parnog valjka" za novu sezonu, štoper i kapiten Vojvodine Nino Pekarić demantovao je za Danas vest o transferu.
- Ni na šta nisam pristao, a kamoli potpisao. Jeste Partizan kontaktirao Vojvodinu i mene, ali to nisu bili konkretni pregovori. Male su šanse da obučem crno-beli dres, pošto mi je prioritet odlazak u inostranstvo. Moj menadžer čini sve da mi nađe takav angažman - objašnjava nekadašnji mladi reprezentativac i jedan od najboljih igrača u redovima "lala" prošle sezone.
User avatar
slanina
Posts: 817
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Post by slanina »

Brane wrote:Sportska Centrala:
Ništa od napuštanja "crveno-belih"
13.06.2007 17:30

Bivši mladi reprezentativac Srbije neće ovog leta preći u drugi klub, iako je njegov transfer najavljen kao završen posao.


Ostale vesti iz kategorije Fudbal
Ostatak vesti ne znam jel mi religija ne dozvoljava da placam bilo sta na internetu :wink: posebno ne kreditnom karticom
Ništa od napuštanja "crveno-belih"
13.06.2007 17:30

Bivši mladi reprezentativac Srbije neće ovog leta preći u drugi klub, iako je njegov transfer najavljen kao završen posao.

Miloš Marić neće pojačati kiparsku Omoniju koju je pre nekoliko nedelje preuzeo srpski stručnjak Dragomir Okuka. U agencijiskim izveštajima se ne navodi poseban razlog zbog kojeg je propala mogućnost selidbe Marića na ostrvo, ali se pretpostavlja da stručni štab Olimpijakosa nije spreman da se odrekne talentovanog veziste zbog praznog prostora, stvorenog odlaskom Rivalda u AEK.

Marić je trebao da ode na jednogodišnju pozajmicu kako bi dobio veću minutažu na Kipru i šansu da napreduje posle tri godine sedenja na klupi grčkog šampiona.

Malo Big Lale fazoni pa se otvori!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

slanina wrote:
Malo Big Lale fazoni pa se otvori!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
:shock: :o 8)
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

13. jun 2007. | Izvor: B92, Novosti | VI
Pekarić: " Ostajem u Vojvodini"
Kapiten Vojvodine Nino Pekarić po svemu sudeći ostaje u Vojvodini i naredne sezone.

Štoper novosadskog kluba izjavio je da je bilo kontakata sa predstavnicima kluba iz Humske, ali ističe da mu je prioritet - inostranstvo.

"Ponuda kluba, kao što je Partizan, svakako mi godi, ali moje su namere da karijeru nastavim u nekom od inostranih klubova. Imam još jednu godinu ugovora s Vojvodinom, klubom u kojem imam i fantastične uslove i fenomenalne odnose sa svima, tako da, kako trenutno stvari stoje, nema ništa od prelaska u Partizan.

Ponuda iz inostranstva?

"Ima nešto, ali znam samo da mi je najvažnije da se u ponedeljak 18. juna javim na prozivku treneru Milovanu Rajevcu - kategoričan je Pekarić.

Ratko Butorović, predsednik Novosađana, potvrđuje da je po pitanju prelaska Pekarića bilo kontakata s predstavnicima Partizana, ali i da je od kapitena ekipe očekivao takav odgovor.

"Sportski prijatelji iz Humske pitali su za razgovor sa Pekarićem, što je odobreno, s obzirom na to da naši igrači imaju slobodu odlučivanja. Namerom da ostane u Novom Sadu, Pekarić je pokazao ozbiljnost, sopstvenu veličinu i kako se voli klub i po ko zna koji put potvrdio da je pozitivna ličnost i da s pravom nosi kapitensku traku", kaže Butorović.
limanfkv
Posts: 2862
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Ajd sad svi koji su sumnjali u kapitena nek se stide :lol:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8925
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Nije kapiten nikad bio sumnjiv, ali neko drugi jeste...
Post Reply