Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by recni galeb »

e ovu ce sever da uvezba za cas... :P
i da ide u kompletu posle one propalo ljubavne gde nas je devojka ostavila a zena prevarila... :beg:
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by laki »

Matador wrote:https://www.youtube.com/watch?v=nzMhDpGudJE
4:32
Pesma posvecena Ozegovicu :) :) :)
hahaha :rolll: :rolll: VRH!

PS: Samo me muci jedna misao: Kako si, za ime Bozije, dosao do ovog klipa, a da ne pomisljam jos da te pitam kako si izdrzao do 4:32?! 8)
Image
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Neizlecivi »

Mirko Ivanic je jucerasnju utakmicu proveo iza gola blize juznom delu stadiona i celu utakmicu je bodrio tim, derao se i pruzao im podrsku.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Matador »

E moj laki, kad budes imao dece gledaces i gore stvari. U poredjenju sa stanjem u klubu i igrom, ovo je jos i dobro :)
Marko93
Posts: 561
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Marko93 »

http://www.transfermarkt.co.uk/nino-pek ... eler/28694" onclick="window.open(this.href);return false;

najjaci je dres naseg kapitena :rolll:
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

Pošto se, možda, slabije čita topik ,,SD Vojvodina", preneću i ovde.
Svaka čast našim momcima.Tako se predstavlja Naš Klub. :thankyou:
salefkv wrote: http://www.sportske.net/vest/rukomet/he" onclick="window.open(this.href);return false; ... 46151.html
Bravo heroji :!:
Jako je bilo lepo videti danas njih dvojicu (pomoćni trener Mirković i Rus Rastvorčev) kod Predsednika u majicama sa Vošinim grbom :lala:
:thankyou:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Neizlecivi »

Evo sa zvanicnog sajta, po meni jedan novogodisnji poklon!

http://www.fkvojvodina.rs/2015/12/belic ... nad-svega/" onclick="window.open(this.href);return false;

:)
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by 1892 »

Neizlecivi wrote:Evo sa zvanicnog sajta, po meni jedan novogodisnji poklon!

http://www.fkvojvodina.rs/2015/12/belic ... nad-svega/" onclick="window.open(this.href);return false;

:)
Ti Beli što daješ gol podigni ruke. Firma te pozdravlja i opet peva. Beli Beli Beli gol, Beli gol !
Legenda kluba i moj omiljeni igrač. Poslednji igrač uz ser Saleta Todića kome su slaninari spevali pesmu, i to sa razlogom. Svakom od nas koji pamtimo te godine će ostati urezan meč sa Zemunom i njegova reakcija, a da ne pričam da je (za razliku od nekih drugih današnjih funkcionera) odbio da štrajkuje i bio uz klub u jednom od najtežih trenutaka od 89' na ovamo.
Beli Gol!
Come on you Reds!
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Junior »

Dnevnik wrote: У једном тренутку, негде пре две године, имао сам позиве и из Звезде и из Партизана. Нисам, међутим, желео да прихватим њихове понуде, јер никада не бих играо за неки београдски тим. Једноставно, Војводина је мој клуб и драго ми је што ми се, после пуне деценије, указала прилика да се вратим. Сећам се како су ме навијачи Воше испратили када сам одлазио, познајем их добро и они су били један од највећих разлога што сам поново обукао црвено-бели дрес - каже Степанов. - Очекујем да ће ме прихватити и сада и, најискреније, због њих никада нисам пожелео да пређем у једну од две београдске екипе.
Image

Naklon do poda! :lala:
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by madda fakka »

Junior wrote:
Dnevnik wrote: .....:
Svaka cast za fotku :lala:
I Bog je Slaninar...
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Jan »

Junior wrote:
Dnevnik wrote: У једном тренутку, негде пре две године, имао сам позиве и из Звезде и из Партизана. Нисам, међутим, желео да прихватим њихове понуде, јер никада не бих играо за неки београдски тим. Једноставно, Војводина је мој клуб и драго ми је што ми се, после пуне деценије, указала прилика да се вратим. Сећам се како су ме навијачи Воше испратили када сам одлазио, познајем их добро и они су били један од највећих разлога што сам поново обукао црвено-бели дрес - каже Степанов. - Очекујем да ће ме прихватити и сада и, најискреније, због њих никада нисам пожелео да пређем у једну од две београдске екипе.
Image

Naklon do poda! :lala:
Jedan je Milan,
MILAN STEPANOV !!!
VOŠA ZAUVEK !!!
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by PelezinhoFkv »

slika :cheers:

Da li se mogu kupiti ovi duksevi i gde/ cena ?
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

Jan wrote:
Junior wrote:
Dnevnik wrote: У једном тренутку, негде пре две године, имао сам позиве и из Звезде и из Партизана. Нисам, међутим, желео да прихватим њихове понуде, јер никада не бих играо за неки београдски тим. Једноставно, Војводина је мој клуб и драго ми је што ми се, после пуне деценије, указала прилика да се вратим. Сећам се како су ме навијачи Воше испратили када сам одлазио, познајем их добро и они су били један од највећих разлога што сам поново обукао црвено-бели дрес - каже Степанов. - Очекујем да ће ме прихватити и сада и, најискреније, због њих никада нисам пожелео да пређем у једну од две београдске екипе.
Image

Naklon do poda! :lala:
Jedan je Milan,
MILAN STEPANOV !!!
Veličanstvena slika dva naša Kapitena. :lala:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Marcello »

PelezinhoFkv wrote:slika :cheers:

Da li se mogu kupiti ovi duksevi i gde/ cena ?
Naravno, u klupskom šopu! :mrgreen:

P.S. Povremeno se pojave na onim sajtovima, tipa kupujem/prodajem (da ih ne reklamiram ovde), i to, kad ih neki komša/kum/prijatelj fudbalera ogrebe, pastavi u promet.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Junior »

http://www.dnevnik.rs/sport/bojan-nasti ... brojke-100" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply