Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

Pobedili smo Proleter 1:0
Dnevnik:
Лучанци имају убитачну контру
Ажурирано пре 24 минуте 8 секунди

Занимљиву и борбену тренинг-утакмицу одиграли су на новосадској Сланој бари фудбалери прволигаша Пролетера и суперлигаша Војводине.

Enlarge Close Дуел Пушкарића и Швоње на новосадској Сланој бари, Фото: Ј. ГрлићТренер Воше Ненад Лалатовић искористио је прилику да шансу пружи играчима који нису наступили у дуелу с Јавором у Ивањици, као и неколицини младића из омладинског тима, али и да на делу види момке који су позајмљени или на двојну регистрацију играју у пријатељском клубу. Када се све сабере, имао је разлога да буде задовољан, јер је Војводина победила са 1:0 голом Милка Новаковића, приказавши борбену и дисциплиновану игру.

- Заиста сам задовољан приступом и односом играча према утакмици - рекао је Лалатовић. - Видело се да и у Пролетеру има неколико талентованих младића, на које ћемо у будућности морати да обратимо пажњу. Битно је и то што смо победили и најавили улазак у победнички низ, који смо започели у Ивањици. Они којима сам пружио шансу су је искористили, а неки од њих су се и озбиљно наметнули да почну следећу првенствену утакмицу, коју у суботу играмо на нашем стадиону са екипом Младости из Лучана.

Када се реч повела о сусрету с Лучанцима, Лалатовић је додао:
- Без сумње, очекује нас тежак сусрет, јер је Младост позната као тим који игра феноменалне контранападе и до сада је више бодова освојио на страни, него код куће. На то ћемо морати да обратимо посебну пажњу. Довољно је рећи да су у претпрошлом колу Лучанци савладали Нови Пазар у гостима са 3:1, да би се боље схватило о чему говорим. Имају одличне појединце, али убеђен сам да ћемо се добро припремити за тај дуел и да ћемо освојити три нова бода.

Лалатовић се још једном осврнуо на утакмицу с Јавором и својој дебитантској победи на клупи Новосађана.
- Војводина није на позицији која нас задовољава и до краја полусезоне основни циљ нам је да освојимо што је могуће више бодова. Не инсистирам на посебно лепој игри, већ управо на освајању бодова. Најважније је то што су момци у Ивањици имали прави однос према утакмици и што су били максимално мотивисани и борбени. Можда је игра могла да буде и боља, али је за мене битно што су играчи на тактичком плану одрадили оно што смо се договорили и што смо постигли гол, захваљујући којем смо победили. За осетније побољшање у игри потребно је, ипак, време и ништа не може да се уради преко ноћи – рекао је Лалатовић.

Сусрет Војводина - Младост на програму је у суботу на стадиону “Карађорђе”, од 15 часова.

А. Предојевић

Повређени све боље

Имала је Војводина доста проблема с повредама играча пред сусрет у Ивањици. Др Борко Вукосав овако је оценио тренутну здравствену ситуацију у екипи:

- Палочевић и Мрдаковић, који су имали повреде мишића предње ложе, добро реагују на терапије и индивидуални рад и очекујем да ће се веома брзо придружити тренингу с екипом. Наравно, и даље ћемо пажљиво пратити њихово стање, али за сада период опоравка иде веома добро. Слично важи и за голмана Перића, који је због повреде замењен у Ивањици. И он је на терпаијама, али га очекујем у пуном раду већ данас. Нажалост, сезона је завршена за Срђана Жакулу, Нина Пекарића и Сашу Ћурка, за које ћемо током паузе видети шта нам даље ваља чинити с повредама које имају.
Nije zbog ovog gola, već mi se Novaković motao po glavi i ranije, ali nisam pisao o njemu kao stoperu, zbog nedovoljne visine (mislim da danas ne može biti stoper u ozbiljnoj ekipi bez 190cm, kao ni golman).Međutim, kako smo veoma slabi na toj poziciji, možda bi vredelo probati i sa Novakovićem iz nužde - ima iskustvo, a da i poneki gol iz prekida?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post by Beonic »

U sredu provera protiv ekipe koja od pocetka sezone dominira u Srpskoj ligi Vojvodina.

http://www.fkvojvodina.rs/2016/01/vosa- ... fk-odzaci/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Pripreme

Post by N13 »

http://www.fkvojvodina.rs/2016/01/vojvo ... uje-backu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vredelo bi odgledati :)
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Pripreme

Post by MiSmoFKV! »

Pobedili smo 4:0, dva puta Ivanić i Ožegović. Ako je neko bio nek napiše nešto više.
User avatar
NapredBacka
Posts: 60
Joined: Wed May 06, 2015 6:13 pm
Location: Бачка Паланка, Србија

Re: Pripreme

Post by NapredBacka »

Могли сте бити мало нежнији према комшијама :mrgreen:
Региструјте се на форум навијача и симпатизер Бачке http://fkbacka.forumsclub.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Pripreme

Post by zime89 »

Ako ima neko i klipove ili negde gde se mogu videti golovi bilo bi super :). A koliko nasih bivsih igraca u Backoj , bar zbog toga bi mi bilo drago da udju u prvu ligu :)
ZIME89
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

Moram priznati da nisam očekivao ovako ubedljivu pobedu.
Proradio tandem Ivanić-Ožegović.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Pripreme

Post by ragazzi di Neoplanta »

Meri naučio srpski :mrgreen:
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

ragazzi di Neoplanta wrote:Meri naučio srpski :mrgreen:
:hurray: :lala:
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Stexman
Posts: 2603
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Pripreme

Post by Stexman »

Cuo sam da Stepanov ne ide na pripreme sa ekipom pod izgovorom da je povredjen a vode Rosica koji je operisan pre 10 dana! Stepi ima upalu tetive sto prolazi malte ne samo od sebe za 4-5 dana.

Ponovo se pravi mesto za menadzerske igrace a nase legende se teraju iz kluba.
Pitam se dokle vise da od nas prave magarce!

Ovo je FK Vojvodina a ne FK Dedina prćija pa da radite sta vam je volja!!!
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by Junior »

Од најстаријих првотимаца, Милан Степанов, није кренуо са екипом због лакше повреде и он ће у Новом Саду ићи на терепије,а уједно и тренирати по препоруци лекара.
http://www.dnevnik.rs/sport/iz-beleka-u-evropu" onclick="window.open(this.href);return false;

:dance2: :slon:
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Pripreme

Post by Neizlecivi »

fkvojvodina.rs
Sutra od 15 časova po srpskom vremenu, u obližnjem mestu Side, Vojvodina će odigrati prvi prijateljski meč protiv ukrajinske Oleksandrije, a trener crveno-belih najavio je da će na ovoj utakmici nastupiti dve postave po 45 minuta. Navijači Vojvodine imaće priliku uživo da posmatraju ovaj susret preko “live stream”-a, a link za praćenje meča biće objavljen na našem sajtu u toku sutrašnjeg dana.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Pripreme

Post by Radoye »

Joj uvek me strah od pripremnih utakmica protiv ovih ekipa iz bivsek SSSR - to se nijednom nije zavrsilo bez povreda... :beg:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Stexman
Posts: 2603
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Pripreme

Post by Stexman »

Hm, sve mi se cini da mi po prvi put imamo vise "mesara" u ekipi od tih SSSR timova.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9946
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Pripreme

Post by Voja »

Image

Image

Prethodni stream je bio super... nadamo se istom kvalitetu... A pogledajte nas sastav tada 8)

Samo ne znam ko je broj 5 :o
Image
Post Reply