Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Transferi

Post by lala1914 »

slanina wrote:
ŠoneVoša wrote:Ašćerić blizu Voše

http://www.butasport.rs/fudbal/nikola-a ... vojvodine/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nemam ništa protiv momka,ali ovde što sam gledao protiv Radničkog jako je trom i spor,dobar udarac glavom ali mislim da bi trebali boljeg i bržeg napadača tražiti...
Ovo je vec 2. put ja mislim da on dolazi kod nas. Mislim da nam ovakav igrac trenutno ne treba.
http://www.butasport.rs/fudbal/trujic-r ... -nepravda/" onclick="window.open(this.href);return false; jaooo...kako jedva cekam da se ova njihova garnitura promeni, a posto ce on kod nas biti standardan, ocekujem da nam zune slajmaru prvom prilikom i da se vrati u klub koji voli od malih nogu... :roll: :roll: :roll:
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Super! Napadac jednog od najneefikasnijih timova u ligi. Veoma ambiciozno, nema šta.

Od Kneževića izgleda ništa, jer je izjavio da želi u inostranstvo i da ima tri ponuda za napolje.
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Pise na zvanicnom sajtu Javora,da je Drazic odbio veoma dobru ponudu od Vojvodine i da ostaje do leta u Javor!

Sta se desava sa Sadom Jovanovicem iz Lucana?
Marko93
Posts: 561
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Transferi

Post by Marko93 »

Jel mi pravimo vojvodina B tim kad uzimamo ovoliko igraca???
Kupili smo vise igraca nego svi engleski timovi zajedno :rage:
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Transferi

Post by madda fakka »

Marko93 wrote:Jel mi pravimo vojvodina B tim kad uzimamo ovoliko igraca???
Kupili smo vise igraca nego svi engleski timovi zajedno :rage:
Mesetarenje i burazersko poslovanje + nestrucna uprava. B tim nezvanicno imamo to je Proleter sa slane bare i tamo mogu od nasih igraca mozda cak 2 tima da naprave.
I Bog je Slaninar...
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

...jer smo tako u mogucnosti! :mrgreen:

a ovamo zli jezici kazu da se raspadamo, jok more pokupujemo sve igrace iz svih preostalih klubova i da vidim ko ce onda jos imati da igra prtiv nas!?
...i kup je eventualno nas! :mafia:
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Transferi

Post by zime89 »

http://www.novisadinfo.info/2016/02/voj ... govor.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ode Zocevic,a da ga nismo ni posteno videli kako igra :)

Znaci da je jos ostao Milko od igraca na koje lalat ne racuna ? Posto su sa svima na koje se racuna raskinuti ugovori ne bi me cudilo da tako bude i sa Milkom...
ZIME89
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Transferi

Post by lala1914 »

http://fudbal.hotsport.rs/2016/02/01/go ... io-sezonu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Cao Comi legendo, hvala ti na svemu i srecno u daljoj karijeri...ispao si pravi gospodin prema ovoj nasoj napacenoj "staroj dami" i njenim navijacima :lala: :lala: :lala:
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Transferi

Post by zime89 »

Dobar izbor igrace ja se nadam, mada ce i tamo imatu dobru konkurenciju. Hvala na svemu, ali za tebe je najbolje da odes iz ove zemlje sto dalje i da sledece sezone opet negde u Evropi pobedjujes gamad iz Beograda.
ZIME89
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Nekako mislim da ce ovo biti najbolji prelazni rok u poslednjih nekoliko godina. Ne zato sto tu neko nesto zna, nego sto prosto mora i tako nesto da se desi :D

Zapravo, nekako mi izgleda da se ipak nesto i trener pita, sto ne secam se kad je bio slucaj.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Srecno Comi, hvala ti na svemu!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Jos samo Babovic da doleti i to je to :mrgreen:
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Mracis Vojo :D , ali potpuno razumem tvoje strepnje. Tesko je i pomisliti da nama moze nesto lepo da se desi :D
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Transferi

Post by lala1914 »

pu pu...zar nije babovic vec otisao negde...nemoj da imam nocne more sad zbog babovicaaa...kaze nas vrsni "transfer koordinator" da imamo ponude za Ožegovića, Paločevića, Rosića i Maksimovića
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Transferi

Post by zime89 »

Samo sto Rosic nece sigurno otici do kraja sezone, jer bi mu to bio treci klub. Sad smo dobili milion ako to bude jos i tacno, ne mora da znaci da sad treba odmah da prodajemo sve. Iskreno se nadam da ce Zlicic dobijati vise prostora kad ode Ivanic.
ZIME89
Post Reply