Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Salvador
Posts: 1090
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Transferi

Post by Salvador »

I ja se slazem da je Babović mnogo bolji od Paločevića,
ako je Zličić još mlađan i nije mu vreme, onda je Babović sigurno mnogo bolje rešenje.
Kada već skupljamo igrače, hajde bar one koji znaju da igraju.
A realno, on je mnogo više solo igrač nego klasičan grobarko.
Roki
Posts: 73
Joined: Sun Jul 14, 2013 9:04 pm

Re: Transferi

Post by Roki »

Ako postoji mogucnost,treba dovesti obojicu,za kratko vreme ovuda su protutnjali razni anonimusi,proso Lalatovic,Ozegli,kasno je sada za snebivanje,vec kad je napravljen cirkus onda treba popuniti sve pozicije u istom,hodac po zici,gutac vatre...od Babovica boljeg pleja u ovom trenutku necemo naci,Bajkela nije bog zna sta ali je paljevina,moze da ima pozitivan efekat u svlacionici,ume on da izvuce loptu sa gol linije,u Belgiji je igrao sa nekim amaterimau ekipi,kad je mogo branio je i nemoguce lopte,neka se gura sa Pericem za jedinicu,Zakula je tu za penale,i to je to,svaka pozicija u timu treba da ima ostru konkurenciju,samo se tako izvlaci maximum na terenu,na kraju krajeva sa njima dvojicom dobicemo na kakvom takvom marketingu...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8925
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Ja se uvek bojim tih njihovih igraca zato sto najcesce to znaci igrac manje na terenu protiv njih. Kad nam je tim bio pun cigana (Laza, MRdja, Metro Mario & kompanija) gazili smo crne kad smo hteli a protiv crvenih se nisu videli na terenu. Posle smo okrenuli pa poceli da uzimamo bivse igrace crnih, pa su oni grizli protiv ciganije a opet ih nigde nije bilo protiv svojih. Da meni neko moze da garantuje da ce Babovic ili bilo koji tako njihov izvikani bivsi igrac protiv njih odigrati 100% ne bih imao nista protiv da dodju. Sele je onomad protiv zvezde davao utakmice zivota, zato je i legenda!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Djisa
Posts: 1241
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Karlsson wrote:Turija sve si pogodio!

Babović je pre svega profesionalac i on živi od ovog posla. Ako ćemo ga mi hraniti hlebom, onda ima da gine za dres. A za koga je ranije igrao i za koga navija mene apsolutno ne zanima dok god to ne utiče negativno na njegove igre protiv tog kluba. Ni prvi, ni poslednji.

Činjenica je da smo na poziciji na kojoj smo do skora bili najjači sada najslabiji i da nam obavezno fali pravi Mićin naslednik. Paločević je daleko od tog kalibra, Zličić još uvek zelen da nosi ceo taj teret. S druge strane Babović je nešto najsličnije Mirku. Ima solidnu klupsku karijeru, igrao za sve reprezentativne selekcije, ima dosta evropskih mečeva u nogama. Za većinu naših klubova bi bio superstar.

A plus mu je i taj što se sa grobarima ne podnosi.

Činjenica je da ćemo teško u ovom prelaznom roku naći dostojnu zamenu za Ćomija. Osim Babovića ja ne vidim drugog domaćeg igrača koji to može biti, a stranci na toj poziciji nisu nimalo jeftini.

Što se tiče Bajkovića ja verujem da od toga nema ništa, da je u pitanju prazna priča. Kome treba golman poslednjeplasirane ekipe belgijskog prvenstva?

Babovic ne zivi od fudbala, ima on para za 3 generacije.
Kup je nas!
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Transferi

Post by Brick Liman »

Danilo wrote:Cinjenica da je Lalat prodrmao nas novosadski mentalitet.
Prodrmao mi je međunožje kad je došao.

Treba da dovedemo Džajića za precednika i Tumbakovića za sporckog direktora!
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
ssnigd
Posts: 3440
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Ja predlazem kada dodje Babovic da svi odemo na Vujadina Boskova, da se uhvatimo za ruke i za dobrodoslicu da otpevamo " Uz partizan odrast'o sam ja...." cisto da se oseti nasim.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

Jai bre, kud udjoh na forum?
U principu sam protiv njihovih otpadaka, mislim da cemo samo upropastiti fantasticnu finasijsku situaciju koju imamo, jer cemo na kraju imati tuzbe od ko zna kojih sve blebuna sa obe strane brda. No ako je to krajnji cin najslaninarskije uprave, e onda imaju moju bezrezrvnu podrsku!
Nikada necemo izroniti ako ne saznamo gde se nalazi dno! :lala:
ultra komsa
Posts: 425
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Transferi

Post by ultra komsa »

Jako mi bude krivo kada mi neko napise da Babovic zna da igra. Samo mi navedite sta je on tako uradio? Cale ga gura ceo zivot, ima para da kupi Vosu i itekako dobro da peva. Ma dajte ljudi pa neko od vas ima i po 30 godina vise od mene. Bolje mali Zlicic da igra, kako god bude igrao nase je dete. A PRITOM vi bi kup? Koji ce nam kup? Liga Evrope i nista vise. Jednog dana i Liga Sampiona :cheers:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3904
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

recni galeb wrote: Nikada necemo izroniti ako ne saznamo gde se nalazi dno! :lala:
Ovako i ja sve više razmišljam. Ciganštura trener, tatin sin plej a fali tu i imbecil Bajko. Od Bajkovića dno više ne bi bilo pomično, već bi bilo konačno dotaknuto.
Za one zaboravne zašto je on, sem toga što je prosek golman za našu ligu (jedino je od Kordića bolji) nula od čoveka...

http://arhiva.alo.rs/resources/img/16-0 ... 690-20.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Io odio Belgrado
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Odlicno je ako dovedemo babovica! Pre svega, siguran sam da ce mu plata biti simbolicna, ne veca od 10 000 evra, a kao drugo i mnogo vaznije, mlad je i perspektivan i u buducnosti cemo imati priliku da ga prodamo za lepe pare i popunimo klupski budzet.

e, da, u malo da zaboravim! Verujem da je ono oko bajkovica totalna glupost, ali ako nije, neka se upozna sa situacijom i tretmanom kakav je imao njegov kolega golman alkoholicar i kockar. E pa kad se upozna sa tim tretmanom, neka bude siguran u to da ako stane medju statice da cuva gol Stare Dame, imace 10000000000X gori tretman od malopre pomenutog mu kolege alkoholicara i kockara.

I jos samo jedno: Dovedite jos nekoliko stopera, a Maksimovic, najjaci i jedini pravi zadnji vezni u proteklih nekoliko godina, neka ode iz Vose, najverovatnije za neku sumu od 100 000.
Image
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Mereba bi bio pravo rešenje rekao je onomad da kad se promeni uprava da bi se vratio,uprava se promenila e sada za koliko bi to para bilo ?
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Transferi

Post by the Gari »

Brick Liman wrote: Treba da dovedemo Džajića za precednika i Tumbakovića za sporckog direktora!
Živiš u prošlosti. "Okrenimo se budućnosti". Ja sam recimo za varijantu Andrej Vučić i Ivica Ilijev.

Inače, dižem obe ruke da Bajković dođe u Vošu. Ne mogu da se setim fudbalera koji bi se lakše uklopio u tim koji se gradi. Možda Lola Smiljanić?
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Stexman
Posts: 2605
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Promasujete poentu. Nije stvar u fudbalskim kvalitetima( koje ja ne vidim kod ove dvojice). Stvar je u principu. I to principu da mi ne damo nase igrace njima, pa samim tim i njihovi nisu dobrodosli ovde. Jer vec je bilo prica kako nismo gadljivi kad njihov igrac predje kod nas... E pa ja jesam gadljiv.
I stvar je u tome koliko ima igraca od jednog menadzera u timu!!!
A sad o kvalitetima... Mali Zlicic je veci talenat od Babovica nego sto je ovaj ikad bio.
Zasto da oteramo jos jedno dete ovakvim pristupom i stavovima!?
Koliko nam je dece otislo samo zato sto se prave mesta nekim poluigracima i menadzerskim kombinacijama?
Nama treba stranac profesionalac, a ne igrac pred penziju kojem je dusa u nosu kad vidi pesacki prelaz a ne teren.
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: Transferi

Post by Vasa »

Zavrseno,pao dogovor...
srkins
Posts: 1464
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Vasa wrote:Zavrseno,pao dogovor...
sa kim?
Post Reply