Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by MiSmoFKV! »

User avatar
Stexman
Posts: 2605
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Stexman »

Srecno Mirko u daljoj karijeri!
Danas, kada je izuzetno tesko biti čovek, ti si bio upravo to! Čovek.
Hvala ti na svemu!
User avatar
Milan
Posts: 4289
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Milan »

Mićo, nije možda, već je sasvim sigurno da će svi pravi navijači Vojvodine pamtiti tvoje veliko "NE" celog života!

Pokazao si, za razliku od mnogih, da još uvek ima ljudi koji su spremni da ispoštuju datu reč i sačuvaju obraz. Stao si sam protiv svih i za to je trebalo imati hrabrosti! Ti si tračak svetlosti u ovom nikad mračnijem tunelu! Ti si pravi Slaninar i veliko ti hvala!!!!

Siguran sam da će ti se kroz uspehe u karijeri sve ovo vratiti.


Srećno ti bilo!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by laki »

Comi, hvala ti sto smo se kroz tebe osetili ponosnim u toliko puno trenutaka.

Nadam se da ce ti samo nebo biti granica u tvojoj daljoj karijeri. :cheers:

( I nadam se da cemo te videti jednog dana, sto kasnije, ponovo u Vosinom svetom dresu. )
Image
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by MiSmoFKV! »

Mislim da moze ovde:
Generalni direktor FK Dinamo Tbilisi Miheil Hucišvili izjavio je da mu je period proveden u Vojvodini jedan od najlepših u njegovoj igračkoj karijeri.

Fudbaleri Vojvodine juče su odigrali prijateljski meč protiv ekipe Dinama iz Tbilisija, u kojem su, uprkos porazu od 2:1, pružili dobru partiju i većim delom utakmice bili tim koji je napadao i kontrolisao igru. Međutim, činjenica da su se Vojvodina i Dinamo našli u isto vreme na istom mestu (pa čak i odseli u istom hotelu) nije bila povod samo za odigravanje prijateljske utakmice, već i za razgovor sa jednim bivšim fudbalerom “stare dame”, a sada funkcionerom najpoznatijeg kluba iz Gruzije.

Miheil Hucišvili nosio je dres Vojvodine godinu i po dana, tačnije od januara 2009. do juna 2010. godine, kada je, usled određenih srčanih problema, bio prinuđen da u 31. godini završi igračku karijeru, pa je ostalo zabeleženo da je za Vošu odigrao 11 utakmica i postigao jedan gol. Ipak, to ga nije sprečilo da ostane u fudbalu, pa je danas uspešan funkcioner Dinama iz Tbilisija.

Nakon što smo ga na engleskom jeziku zamolili za kratak intervju za zvaničan sajt FK Vojvodina, usledio je srdačan odgovor: “Možemo i na srpskom, nije problem”.

Pre svega, interesovalo nas je kako se Miheil Hucišvili snalazi na novom poslu.

- Najpre sam četiri godine bio generalni direktor FK Zestafoni, a sada sam već četiri meseca generalni direktor Dinama. Svake godine, naše ambicije su da osvojimo titulu i Kup u Gruziji i ove sezone nam ide dobro po tom pitanju. Takođe, na leto želimo da izborimo plasman u grupnu fazu Lige šampiona ili barem Lige Evrope – kaže Hucišvili.

Tokom svoje igračke karijere, promenili ste čak 12 klubova, pri čemu ste na kraju zaigrali i za Vojvodinu?

- Tu sam proveo godinu i po dana i zaista mi se sviđalo tamo, iako sam na kraju imao nekih problema. Srpski i gruzijski narod su vrlo slični i imam dosta prijatelja u Srbiji, posebno u Novom Sadu, sa kojima uvek želim da pričam na srpskom. Iako za Vojvodinu nisam igrao dugo, period proveden u Novom Sadu mi je jedan od najlepših u karijeri baš zbog drugova koje sam stekao.

Sa kime ste ostali u kontaktu?

- Čujem se sa Kizitom, Lovrićem, Buačom, Maksimovićem, Mrđom, Đurovskim, Tumbasevićem… Održavamo kontakt uglavnom preko Vajbera i Fejsbuka, ali eto, drago mi je što smo i dalje u dobrim odnosima.

U poređenju sa srpskim, kakav je kvalitet gruzijskog fudbala?

- Šampionat Gruzije trenutno nije tako jak. Doduše, imamo dosta igrača koji su tehnički obučeni, ali pare su veliki problem. Isto tako je i u Srbiji, s tim da mislim da je srpska liga trenutno bolja nego gruzijska. Ove sezone, u kvalifikacijama za Ligu šampiona igrali su Dila gori i Partizan, a dalje je prošla ekipa iz Srbije.

Poznajete li nekoga iz sadašnje ekipe Vojvodine?

- Iskreno, u sadašnjem sastavu Vojvodine ne poznajem nijednog igrača. Sećam se jedino Sekulića, koji je tad bio mali, imao je 18-19 godina. Poznajem dobro jedino doktora i masere iz stručnog štaba, dok su svi ostali ljudi za mene novi – rekao je Hucišvili.
Sa kojim Maksimovicem je on igrao, ne mogu trenutno da se setim?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by gospodinFKV »

Famozni Lilika Maksimovic :mrgreen:
User avatar
Stexman
Posts: 2605
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Stexman »

Vuk dlaku menja al ćud, nikada!
Image
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by the Gari »

Stexman wrote:Vuk dlaku menja...
Misliš na ovo što je DČ lajkovao "Korupcija Novi Beograd" :mrgreen:
Last edited by the Gari on Mon Feb 15, 2016 6:38 pm, edited 1 time in total.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3904
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Red Marquis »

the Gari wrote:
Stexman wrote:Vuk dlaku menja...
Misliš na ovo što je DČ lajkovao"Korupcija Novi Beograd" :mrgreen:
:rolll:
Čapelja deluje lokalno, ali poštuje globalno :wink:
Io odio Belgrado
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by madda fakka »

Ako sam dobro cuo, u emisiji "Razglednice" Lazo Bakmaz najavio Bojana Nastica kao kapitena u predstojecem delu sezone.
I Bog je Slaninar...
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Протомајстор »

Тако је рекао.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by laki »

Maksimovicu traka BRE! Kakav Nasta. Volim ga, ali kakav kapiten!?

Necu da sad ovo preraste u neku hajku, ali, Ozegovicu...Pa, gari, jel si ti idiot kad ostavljas ovakve komentare?! Tacnije koliki idiot mozes da budes?
Voleo bih da o ovome nisam ni rec rekao, ali jednostavno lik je imbecil, a ja verovatno jos veci kad me komentari imbecila pogadjaju.
Image
User avatar
Djisa
Posts: 1241
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Djisa »

laki wrote:Maksimovicu traka BRE! Kakav Nasta. Volim ga, ali kakav kapiten!?

Necu da sad ovo preraste u neku hajku, ali, Ozegovicu...Pa, gari, jel si ti idiot kad ostavljas ovakve komentare?! Tacnije koliki idiot mozes da budes?
Voleo bih da o ovome nisam ni rec rekao, ali jednostavno lik je imbecil, a ja verovatno jos veci kad me komentari imbecila pogadjaju.

Maksimovic kapiten?????????? Sta ja moram da slusam I da trosim svoje vreme da odgovaram. Covek je u Vojvodini 6 meseci I da bude kapiten????????

Nastic je nase dete, tu je vec dugo I 100 puta je logicniji izbor, uostalom I nema neki bolji izbor, kad svake godine menjamo 20 igraca.
Kup je nas!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Neizlecivi »

Slazem se sa Djisom.
Takodje, Nasta ce u narednih dve tri utakmice dostici brojku 100...
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Протомајстор »

Stexman wrote:Vuk dlaku menja al ćud, nikada!
Image
Искрено, чуди ме овакво понашање. Био сам уверен да некадашњи играчи институција српске културе (Ц. Звезде и Партизана) долазећи у Војводину остављају емоције за собом и овде играју као професионалци, налик онима из најразвијенијих лига света. Сматраћу овај испад случајним инцидентом и приписаћу га нервози и позитивној треми коју је млађани Ожеговић несумњиво имао пред наставак фудбалског првенства.
Post Reply