Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8925
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

:frown: cutacu, da ne opsujem...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Stexman
Posts: 2605
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Znaci ostao je samo Nastic(mozda jos jedan) od slaninara u klubu!? Bravo upravo.
Ajd sad mars napolje iz kluba! :evil:
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

Ma jeb'te se... Meni i ovako ovih dana srce nesto preskace, ne mogu i ne smem da se nerviram!

A i nije red da napisem ovde pojedincima sto troluju bas sta im zelim, nece preneti to buta i mocart verodostojno.
vdn slaninar
Posts: 1044
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Ne mogu da verujem da se ovde pise da Dinga nista nije pokazao,da nece biti vrhunski,da nema gradju.Decko je reprezentativac,iz nase skole,klub je obavezno morao da ga afirmise i da zaradi na njemu,ovo je protiv interesa kluba.
Karlsson
Posts: 2210
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Razumem Dingu donekle, ali ako su neki ovde u pravu da je ugovor raskinut jer je odbio da pređe u Proleter, to ne mogu da razumem i prihvatim.

Jedan Andrija Živković sa suzama u očima, ali bez pogovora prihvata da bude premešten u Teleoptik, a ovaj klinac ima 17 godina i već mu ispod časti da igra za Proleter.

Ako je zbog toga otišao, putuj igumane. Nijedan igrač nije veći od Voše, bez obzira koliki talenat bio.
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Transferi

Post by Протомајстор »

Зар није тај деран капитен репрезентације до 17 година?

Или му је и то средио менаџер? :roll:
User avatar
Turija
Posts: 10837
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Karlsone, ako uporedis svoja dva posta na ovoj stranici nacices pravi odgovor /amatersko rukovodjenje jednim profesionalnim klubom zavidne stogodisnje tradicije/.
Ova ista uprava je pre samo 6 meseci sebi dozvolila da ostane bez ijednog stopera, prodavsi i Djurica, koji se nametnuo sjajnim igrama letos u Evropi, a na tim istim utakmicama ubacila je 17ogodisnjeg decaka u vatru evropskih meceva.Posle 6 meseci dovodi 5 stopera i decka, omladinskog reprezentativca, izbacuje u sesti plan ili u nizi stepen takmicenja.Naravno da je po...eo, po...eo sam i ja kao navijac.
Kritikovati Dingu za nastupe u Evropi je neshvatljivo.
Prvo, decko se nasao na veoma odgovornom mestu u timu potpuno neocekivano i psihicki, pa i fizicki, neprirpemljen /igrati sa 17 godina sa iskusnim nabildovanim c-forovima je pretesko breme za bilo kog decaka /.Po meni je Dinga odigrao iznad ocekivanja za svoje godine i okolnosti.Nista slabije od ostalih u odbrani.Na mene ostavio dobar utisak i ocekivao sam brz njegov razvoj i napredovanje.Ima visinu, tehniku, osecaj i falilo je samo kilograma i seniorskog iskustva.
Umesto toga usledjuje hladan tus sa dovodjenjem 5 stopera, od kojih mozda mozemo imati finansijske koristi samo od Rosica.Nazalost, Stepanov je teze povredjen /ako je tako?/ od koga je mladi Dinga mogao mnogo nauciti.
Tim nam postaje legija domacih stranaca, sto je potpuno van stogodisnje tradicije Kluba. Cast domacina ostaje da brani jedino Nastic i uslovno Babic i Peric.A sve ovo ce, vrlo verovatno, da traje dok se ne potrose novci dobijeni za Ivanica.Posle toga ce deca iz Proletera vaditi kestenje iz vatre.Mada taj scenario mozda i nije los?
Na kraju, za koji sat videcemo kako ce tim izgledati u vojvodjanskom derbiju >uslovno receno ko je stariji brat?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
limanfkv
Posts: 2863
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

Ako se ne varam dingi je osmajic menadzer, a ako je tako onda to i nije lose.
User avatar
Turija
Posts: 10837
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

limanfkv wrote:Ako se ne varam dingi je osmajic menadzer, a ako je tako onda to i nije lose.
Može li pojašnjenje?
Razumeo bih da je u pitanju neki (polu)isluženi ili neperspektivni igrač, ali za reprezentativca U17 mi se ne čini to dobrim po Vošu, tj da ode iz matičnog kluba sa 17 leta?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Transferi

Post by Sasa1969 »

A i meni ovo oko Dinge nije jasno ?
Prvo ga ubacis u vatru kad je bilo najteze istrpis njegove greske kojih je bilo da bi jednog dana dobili pouzdanog igraca.
Onda se desi ovaj preokret i Dinga sa svojih 17-18 godina ispade visak a do pre godinu dana su se kleli u njega i bio je svetlo na kraju tunela ?
Ako je decko pod ugovorom a oni su ga se ovako lako odrekli onda je to cist kriminal....
Image
limanfkv
Posts: 2863
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

O Osmajicu (nisam 100% siguran da mu je on menadzer)

http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudb ... ra/jk0tgwc

http://www.kurir.rs/tuca-zoran-osmajic- ... nak-796815

Dinga moze da bude dobar igrac, ali upropastio je ovaj i mnogo bolje od njega. Daleko mu lepa kuca.
User avatar
Salvador
Posts: 1090
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Transferi

Post by Salvador »

Tako nešto je već postalo pravilo kod nas.
Recimo par skorašnjih primera - Makarić je prerano ubačen u vatru tako da prvih nekoliko utakmica od treme nije mogao normalno da igra, a taman kada se opustio i postao solidan, postao je višak.
Slično i sa Sekulićem, po meni je on tek na kraju prošle polusezone postao vrlo dobar, sada ga odjednom nema, a čini mi se mnogo korisnijim od Mićića.
Dinga mi deluje veliki potencijal, a sa svojim godinama je odlično i odigrao prošlog avgusta, naravno treba mu još par kila i iskustva, ali idealan da sa klupe povremeno ulazi u ovoj sezoni.
Stamenić ništa nije slabiji od Babića, dapače.
Itd..

Bottom line - nepotrebno dovedeni balvani, a veoma perspektivni klinci poslati u drugu ligu.
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Transferi

Post by zime89 »

Ajde da se vratim na Dingu, rekao mi jedan njegov bivsi Osmajicev igrac klinac jos uvek Osmajic mu manager, Dinga se tu nista ne pita sta ti tu nije jasno. Osmajic ga doveo i iz Kule...
ZIME89
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Klinci koji su poslati u Proleter,moze samo da im pomogne,hel bi igrali svaku tekmu 90 minuta,a da su ostali,igrali bi po 10-15 minuta....
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Koliko samo odlucujucih golova je Stanisavljevic dao. Koliko smo samo bili opasni iz prekida kad je on u igri. A za koliko je on otisao u Asteras? Koja sramota... Mozda najkoriniji igrac u kljucnim momentima u dosta tekmi u prvom delu sezone... Zo mi je sto ga vise ne cu gledati u Vodinom dresu.
Image
Post Reply