Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
slanina
Posts: 817
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Transferi

Post by slanina »

Karlsson wrote:Još jedan prebeg kod cigana. Zar je moguće da se niko od naših nije setio da ga dovede na pozajmicu?

http://www.mozzartsport.com/vesti/pojac ... ana/138651
Ne treba verovati tim bg smećarskim portalima i mondo to piše,mislim da Poletanović to ne bi nikad uradio. :mafia:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Ako je istina, jos jedna slajmara u facu klubu koji te je stavio na fudbalsku mapu i dao ti kapitensku traku.

Neka, nisi prvi, a svakako ti zelimo isto kao i tvojim prethodnicima. Kletva FKV ce te stici kad tad, a ja ti prvi za pocetak zelim ispadanje u drugom kolu kvalifikacija sa tim djubretom od kluba koji si odabrao.

Na kraju krajeva, povratak u ovu kaljugu ti je dovoljna kazna. Ako nista, makar ce splavovi da profitiraju...ako dinara vidis od tog djavola s kojim tikve sadis...
slanina wrote:el to onaj što je poveo pevanje nama poznate pesme od strane patlidžana?
Bas taj...grobarski sljam najgore vrste...
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Ne verujem za Mareta. Na fejs profilu je objavljeno da nije istina ako je to njegova stranica. "Marko nece u zvezdu" - tako pise.

Ipak je on bio kapiten Vojvodine i taj potez bi ga stavio na listu nepozeljnih lica u sopstvenom gradu.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Mislim da je ta vest puštena samo kao buva, da bi smirila cigane koji ceo dan kukaju zbog boravka Ibanjezovog menagera u Istanbul. Mada, veliko razočaranje u Poletanovića ako je istina.
Edit: Subota je uveče, ne deluje mi baš nešto kao vreme za završavanje transfera.
Danilo
Posts: 1015
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Kao sto sam vise puta rekao fudbal je profesionalizam gde nema emocija,igraci menjaju klubove pre svega zbog svoje egzistencije,mogucnosti vece zarade,kao iz mnogih razloga koji je u vezi njihovog interesa.Tako da je meni sve ovo u redu,i uopste me ne tangira kad neko predje u drugi klub.
ista je situacija i u nasim zivotima.kad dobijamo bolju ponudu ,prelazimo na drugi posao zbog nas i nase egzistencije.
Mani te se tih prica ljubavi i tako nesto.Prosao jjeljudi socijalizam,e sad sto mnogi tako zive...
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Danilo, to nema veze sa socijalizmom, vec sa moralom.
On je bivsi Kapiten Vojvodine i od toliko klubova u svetu, on da ide bas u ta dva.
To je u rangu preljube u prijateljevu zenu, od toliko zena na svetu, bilo koji razlog da je u pitanju.
To je izdaja.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Transferi

Post by Passion »

Turija wrote:Danilo, to nema veze sa socijalizmom, vec sa moralom.
On je bivsi Kapiten Vojvodine i od toliko klubova u svetu, on da ide bas u ta dva.
To je u rangu preljube u prijateljevu zenu, od toliko zena na svetu, bilo koji razlog da je u pitanju.
To je izdaja.
:cheers:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Transferi

Post by ŠoneVoša »

Stexman wrote:Ne verujem za Mareta. Na fejs profilu je objavljeno da nije istina ako je to njegova stranica. "Marko nece u zvezdu" - tako pise.

Ipak je on bio kapiten Vojvodine i taj potez bi ga stavio na listu nepozeljnih lica u sopstvenom gradu.
Nažalost, imam info da će do utorka potpisati sa Zvezdom. Provereno, ne govorim napamet.
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Transferi

Post by Протомајстор »

Danilo wrote:Kao sto sam vise puta rekao fudbal je profesionalizam gde nema emocija,
А зашто ти пријатељу не потражиш неки форум фудбалских професионалаца па да их тамо подучаваш о фудбалу?
Ми смо овде симпатизери, бојим се да немаш адекватног саговорника.

Мене, на пример, у фудбалу занимају само емоције, као и у приватном животу. Сигурно не спадам у људе који би продали рођену мајку, жену, клуб за који навијам, или отаџбину, за новац. Чак ми је и у професији битније шта, зашто и за кога радим, него колико зарађујем.

Прочитај поново шта ти је Турија написао и мењај ставове, молим те. Није лепо да нервираш нас старије људе.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Biti kapiten Vojvodine u danasnje vreme i danasnje Vojvodine,apsolutno nista ne znaci. Za mene Poletanovic nikada nije imao kvalitet za prvih 11 Vojvodine kakvu sam ja zeleo i iz tog razloga se ne strecam na njegov prelazak. Uporedio bih njegov odlazak sa prelaskom recimo Zivkovica iz Partizana u Vosu. Da je dosao onaj drugi Zivkovic,to bi zabolelo sve grobare,a ovako.... ovaj sto je igrao za nas im je nebitan.... Tako ja dozivljavam i ovaj prelazak u Zvezdu :lala:
Image
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Transferi

Post by borrissey »

poletanovicu, od danas si PERSONA NON GRATA
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Ne pogadja me kad za njih potpise neki debil, koji je u nasem klubu bio samo "u prolazu"... Ali decko koji je odrastao u ovom gradu, prosao sve selekcije naseg tima, nosio kapitensku traku...
Iskreno se nadam da ce imati mozga. Iskreno.
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

A i on je lud ako misli da će se u Zvezdi naigrati više nego u Gentu. Ja ne mogu da verujem da se niko od naših nije setio dečka.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Mislim da je to maslo menadzera - fora idi tamo, vise ces igrati kao (mada sumnjam, mislim da ce proci isto kao Kosovic), kvalifikacije za ligu sampiona, solidna ekipa (jedva cekam da im se ovo misljenje obije o glavu u evropi),...

Sto se mene tice, pored Makse, Melega, Zlicica, meni ni ne treba najbezmudiji kapiten u poslednjih 10ak godina. Cinjenica da ce obuci taj dres i da ce se vratiti da igra po kojekakvim Surdulicama je dovoljna kazna, sve preko toga je samo bonus. :dance2:

Realno, ako ode tamo, znaci da nista nije naucio kao kapiten FKV. Vulicevicu sam zeleo sve najgore, jer je znao sta radi i otisao je posle svega sto je doziveo kao igrac FKV. Poletanovica kontam jako boli ku*ac i za FKV i za navijace. Klub je doziveo kao odskocnu dasku, nista sentimentalnije od nekog stranca epizodiste, i mislim da nam takav igrac pored Makse, Melega i Zlicica u vezi ni ne treba.

U cergi se nece naigrati, sledi prelazak u neku Madjarsku/Cesku/Slovacku, a za par godina dolazi u Vozdovac/Spartak. Zelim mu da ga povrede zaobidju, ali ne i kanal u koji ce mu karijera upasti kad predje u zvezdu. :lala:
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Svaki nas kapiten koji predje u blizance treba da se brise iz klupsje istorije! Apsolutno izbrisati svaki podatak, sliku, svaki trag.

Sto rece Protomajstor, jebo profesionalizam. Da sam hteo profesionalno da pratim fudbal najverovatnije ne bih navijao za Vojvodinu, al zato ljubav ne bira gde udara. Ko toga nije svestan nema sta da prica o Vojvodini.

Mare, ako odes tamo.... Ma .... Skontaces sta sam hteo da kazem.
Post Reply