Liga Evrope - sezona 2016/17

Locked
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 2. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Connah's Quay, 14. jul u 20

Post by kafe bagdad »

Као што сам и претпоставио реч је о полупрофесионалном клубу, као што су уосталом и сви из те лиге.
Ово би требало да је још слабији клуб од Бокеља, мада боље их не потценити.

Са њихове интернет презентације:

Thursday night will see The Nomads take on FK Vojvodina Novi Sad of Serbia in the Second Qualifying Round of the UEFA Europa League.

The Nomads progressed to the Second Qualifying Round following a 1-0 aggregate victory over Norwegian side Stabaek, which was sealed with a Callum Morris strike in Fredrikstad last Thursday. The game marked the first time in 24 years and 214 games where a Welsh side involved in European football had kept a clean sheet over two legs, and no doubt The Nomads will be looking to continue this record in Novi Sad on Thursday night.

The last competitive goal that The Nomads conceded was a Lee Hunt penalty for Bala back in April, meaning that The Nomads have now gone for more than 400 competitive minutes without conceding a goal.

Our Serbian opponents progressed to the second round with a 6-1 aggregate victory over Montenegrin side FK Bokelj, having been held 1-1 in Montenegro, but putting five past the same side a week later. They finished fourth in the Serbian SuperLiga behind Red Star Belgrade, Partizan and Čukarički.

The game will be played at the Karađorđe Stadium in Novi Sad, a 14,458 seater stadium which opened in 1924 and last week hosted the second leg of the First Qualifying Round.

The Nomads will be without the suspended John Disney following his second yellow card and subsequent dismissal in the match against Stabaek last week.

Ahead of the game, manager Andy Morrison said “We have had very little time to catch our breath since that incredible night in Norway last week. No sooner had the final whistle blown, we were preparing for the next game. The players and management will quite rightly take the plaudits for such a famous win, but I can’t tell you the work that has gone on behind the scenes – at times it’s felt like training and playing the games has been the easy part.

So many people have given their own time to make sure that everything falls into place and they all know who they are. When I hear of players getting home on Saturday morning at 3:30am from Norway and then getting up for work at 7:30am to make up time they have had off, then work again Sunday and Monday – players had to miss training on Monday night to work so that they could fly out on Wednesday morning – it tells you just how difficult it is to compete in Europe as a part time club, but their commitment to The Nomads and the Welsh Premier League is to be applauded.”

Morrison continued; “We will do exactly the same against Vojvodina as we did against Stabaek over the two legs – work hard, be disciplined and stay in the game as long as we can. If we can get a ball into their penalty area, we will cause problems. The heat will no doubt be an issue as I’m told it could be up to 37c on Thursday and fatigue from all the travelling will be something that we will have to monitor and I’ll have to use the full squad when needed.”

The game kicks off at 8:00pm local time in Serbia and full match coverage will be provided as always by our official Twitter account.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 2. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Connah's Quay, 14. jul u 20

Post by Dragojlo »

То сам и ја приметио,каже тренер да су се из Норвешке вратили у 3:30,а неки од играча су већ у пола осам морали на посао... :whistler:
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: 2. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Connah's Quay, 14. jul u 20

Post by Ultra slanina »

Jel ima neko kartu viska za istok? Ili ko sebi ide po kartu da uzme i za mene. Nisam u mogucnosti do tekme da se nacrtam na stadionu pa da ne izvisim za kartu.
User avatar
Turija
Posts: 10837
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 2. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Connah's Quay, 14. jul u 20

Post by Turija »

Stexman wrote:Nije problem cena od 500 din za zapad ali ne dok je istok besplatan.
Ovako se salje poruka da svako ko kupi kartu nije bas svoj!?
Sto, bas i nije lepa poruka!
Slazem se.
Dobro je sto je Istok dzabe, ali previse su ,,zacepili,, Zapad.
Bice malo ljudi tamo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: 2. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Connah's Quay, 14. jul u 20

Post by Ultra slanina »

Ultra slanina wrote:Jel ima neko kartu viska za istok? Ili ko sebi ide po kartu da uzme i za mene. Nisam u mogucnosti do tekme da se nacrtam na stadionu pa da ne izvisim za kartu.
Dobio sam kartu, hvala forumašima koji su se javili da pomognu.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 2. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Connah's Quay, 14. jul u 20

Post by gospodinFKV »

Mislim da su predvideli ovaj razvoj dogadjaja za danas, glede vremenskih (ne)prilika. :mrgreen:

Salu na stranu, mislim da na zapad ne idu ljudi koji idu da bi eto isli. Ti koji tako idu, uglavnom idu samo kad je besplatno na istoku ili severu, ili kad je protivnik atraktivan (tipa Sampdoria). Zapad ce biti standardno ok popunjen ljudima koji bi tu svakako bili, bio istok besplatan ili ne. :cheers:
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Connah's Quay, 14. jul u 20

Post by Jan »

gospodinFKV wrote:Mislim da su predvideli ovaj razvoj dogadjaja za danas, glede vremenskih (ne)prilika. :mrgreen:

Salu na stranu, mislim da na zapad ne idu ljudi koji idu da bi eto isli. Ti koji tako idu, uglavnom idu samo kad je besplatno na istoku ili severu, ili kad je protivnik atraktivan (tipa Sampdoria). Zapad ce biti standardno ok popunjen ljudima koji bi tu svakako bili, bio istok besplatan ili ne. :cheers:
Upravo tako.
Imam svoj ''plac'' na zapadu od '89te... do tada sam visio na malom jugu pa na istoku...
redovan uvek, i kad je peklo i kad je kišilo i kad je tuge i suza bilo i radosti. UVEK.
Vidimo se večaras.
VOŠA ZAUVEK !!!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 2. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Connah's Quay, 14. jul u 20

Post by Marcello »

"Pozivamo navijače sa istoka da pređu na zapadnu tribinu" :mrgreen:

Ova rečenica je obeležila moje odrastanje uz Vošu.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 2. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Connah's Quay, 14. jul u 20

Post by gospodinFKV »

Ipak, ako padne kisa, ne ocekujem neku popunjenost. Jeste free, ali isto tako ce neki navijac musavih baciti tu kartu, ako ga bude mrzelo da dodje po kisi. Takodje, prosle sezone su crni igrali utorkom/sredom, a zvezda ispala u sezoni kupanja, pa su svi dolazili da gledaju Vosu. Ove godine crveni smradovi igraju LS, a partizan kod kuce u isto vreme kad i mi, tako da ne ocekujem puno marve.
Karlsson
Posts: 2210
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 2. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Connah's Quay, 14. jul u 20

Post by Karlsson »

Ja ne mogu da verujem da je Kordić gurnuo Perića u drugi plan. Čovek nas toliko prošle sezone izvlačio i bodove nam spasavao, dok Kordić nekada deluje baš nesigurno i pravi kikseve koji su neobjašnjivi za profesionalne igrače.
Marko93
Posts: 562
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 2. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Connah's Quay, 14. jul u 20

Post by Marko93 »

do kad radi onaj gigtraafaasfa da kupim sezonsku veceras?
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: 2. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Connah's Quay, 14. jul u 20

Post by salefkv »

Marko93 wrote:do kad radi onaj gigtraafaasfa da kupim sezonsku veceras?
Sa njihovog sajta:

Radno vreme:
radnim danima od 9h do 19.30h
subotom od 10h do 15h
(http://gigstix.com/kontaktirajte-nas)
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8925
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 2. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Connah's Quay, 14. jul u 20

Post by Radoye »

Na poslu sam pa ne mogu da gledam, ako neko moze da povremeno napise svoje utiske bicu mu zahvalan! :)

Mi bismo trebali barem na papiru biti kvalitetnija ekipa ali ocekujem da ce Velsani puno da trce, pa me to pomalo brine posto je za nas ovo jos uvek prakticno faza priprema. Trebalo bi ovo dobiti sa 2-3 razlike da se revans ne dovodi u pitanje, a onda u 3. kolu da vidimo jesmo li za sta ove godine.

Igraj Voso!!! :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: 2. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Connah's Quay, 14. jul u 20

Post by severozapad »

Je l ima neko streaming da radi?
User avatar
Turija
Posts: 10837
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 2. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Connah's Quay, 14. jul u 20

Post by Turija »

Radoje, nista ne propustas - bezidejna uspavanka. Da nije Vosa u pitanju, promenio bih kanal.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked