Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by naseljekolumbija »

Ma ne mogu da spavam od silne brige gde ce Lalat. Ako zeli sa konja na magarca neka izvoli i - neka ne zaboravi svoje pulene.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3901
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Uvek sam se zalagao da trener bude onaj ko bira ekipu. Bio sam za Batu na klupi, sada sam za Zbiljića. Sve sem toga je laž i prevara...ko i sam naš klub poslednjih godina :oops:
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Neverovatno je koliko cesto uhvatim sebe da razmisljam kao Red Marquis
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Red Marquis wrote:Uvek sam se zalagao da trener bude onaj ko bira ekipu. Bio sam za Batu na klupi, sada sam za Zbiljića. Sve sem toga je laž i prevara...ko i sam naš klub poslednjih godina :oops:
Pa to. Jer, ovako kako se kod nas radi u praksi stvarno i Limeni moze da bude trener, zvanje trenera u nasem fudbalu je sasvim obesmisljeno. Niti ima odlucujuci glas u dovodjenju i odvodjenju igraca, niti je njegova poslednja prilikom izbora 11 i postavljanja taktike, pitanje je da li uopste i cemu sluzi ili je tu samo da ima na koga da se svali krivica i da bude smenjen?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ogi »

Money money money!! Eto zasto odlazi.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by 1892 »

Uzdržaću se iznošenja mišljenja o Lalatovom vaspitanju ali da očigledno ima nekog trenerskog šlifa to ne može da se ospori. Ovakav start sezone, čini mi se, je najbolji u poslednjih 20 godina. Tim i pojedini igrači su bili osporavani ali igre koje pružaju prevazilaze sva očekivanja. Čvrsta duel igra i velika motivisanost i požrtvovanost su Lalatov pečat i na tome mu svaka čast.
Come on you Reds!
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by stormer »

http://www.mozzartsport.com/vesti/lalat ... kom/145974" onclick="window.open(this.href);return false;

izgleda da je definitivno
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ragazzi di Neoplanta »

Ako ima nekih slaninarskih dukseva , da mu i to damo, ide hladnije vreme...
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by recni galeb »

ragazzi di Neoplanta wrote:Ako ima nekih slaninarskih dukseva , da mu i to damo, ide hladnije vreme...
to ovi sa zapada stampaju kao topcider '93 one monopol novcanice, nije neki problem da mu i to uruce... :mrgreen:
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by 1892 »

Mislio sam da kad je Bata zamenio Zagu posle 3 kola i prvog mesta na tabeli da je to vrhunac glupoće ali ipak nije....u stanju smo mi i gore da se iskenjamo po glavama sami sebi. Šta bolje da se očekuje kad nam u upravi sede ratni profiteri, seoski đilkoši, kvazi mafijaši, i politički poltroni. Jebli sami sebi mater.
Come on you Reds!
User avatar
Alex
Posts: 43
Joined: Mon May 05, 2014 11:59 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Alex »

http://www.mozzartsport.com/vesti/lalat ... kom/145974" onclick="window.open(this.href);return false;
Povedi sa sobom Gavrica i ekipu koju si navukao
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by naseljekolumbija »

ogi wrote:Money money money!! Eto zasto odlazi.
U sto ce se opariti...imao je sansu da napravi neki rez.ovde. Lik je kreten, kraj price
User avatar
Juzni Banat
Posts: 33
Joined: Tue Oct 07, 2014 12:51 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Juzni Banat »

Zapevalo se bilo sa zapada i "Lalo majstore vodi nad do titule"... Inače, jako je zanimljiv detalj o sukobu (tuči) sa jednim članom uprave na treningu - pred igračima
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by stormer »

http://www.fkvojvodina.rs/2016/09/lalat ... m-na-njih/" onclick="window.open(this.href);return false;

On je potvrdio da je vrlo moguće da će već sutra napustiti mesto šefa stručnog štaba Vojvodine.

- Ne bih još da pričam o tome, ali moraju svi da znaju da se sa druge pozicije ne ide tako lako. Ne želim da u decembru ja budem taj koji će morati da napusti klub, već ću ga možda napustiti malo ranije. I Zoka Šćepanović je otišao, mada ne znam iz kojih razloga, a decembar je blizu. Nekima smeta moj karakter i to što imam svoj stav, što sam pošten i što svoj posao radim časno, što ne može niko da mi priđe i što to nikada neću dozvoljavati. Da li ću otići ili ne, videćemo sutra. Ja sam dao svoj uslov, a to je da ne može niko da me menja. Želim da se zaštitim i da ne prođem kao neki. Ja nisam neposlušan, već sam samo pošten i kod mene uvek igraju najbolji – ističe Lalatović.

On je dodao da su ga pogodila današnja skandiranja navijača Vojvodine, koji su ga optužili za izdaju.

- Iznenadili su me naši navijači, jer to nisam zaslužio. Niko ne odlazi tako lako, pa samim tim ni ja. Međutim, imam svoj karakter i stav, a ta moja čvrstina smeta mnogima u srpskom fudbalu – rekao je Lalatović.


Nisu ovo cista posla... :mafia:
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Neizlecivi »

Hahahh pa ovo je vrh. Dajte price o tituli jos malo :D Nije Lalat Murinjo, ali je covek maksimalno posteno odradio sve u nasem klubu. Na mozzartu je izaslo takodje da je dosao u sukob sa nekim iz uprave. A navijace koji njega vredjaju necu komentarisati. Mislim da je glupavo jako jako ako ode, a ne smatram da bi otisao zbog nekih vecih para, niti da ih u Cuki moze tek tako dobiti. Iskreno mislim da ide zbog sukoba.
Sad nek izadje Zbiljic sa pricom o tituli, ili Gajic malo da nas farba :) Sto se mene tice vidimo se u nedelju UPRAVA NAPOLJE!
Post Reply