Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Neizlecivi »

lesa wrote:Pitanje za sve sa proverenim informacijama...

Koji god da je razlog odlaska Lalatovića, pritisak mendžera, bolji finansijski uslovi u Čukaričkom, želja da živi i radi u Bg, itd., šta je Uprava FK Vojvodine uradila da trenera koji ima skor 6-2-0 uz gol razliku 18-3 ubedi da ostane u FKV?
Ili se baš nisu potresli nešto...
Pa pritiskala ga je menadzerima. Cisto sumnjam da su ti menadzeri tu bez podrske uprave. A finansijski sta imaju da ga obedjuju? Ako ima ugovor ima obavezu da vodi nas klub, ove price oko zahteva za povecanje plate su za debile.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

tulip wrote:prosti GospodineFKV Veliki Vođo ovog foruma što Te nisam pitao za dozvolu da odem do Novog Pazara da pružim punu podršku Voši da osvoji 3 nova boda. Evo izvinjavam se Tebi i ostalim dušebrižnicima ovog foruma što sam tamo razmišljao svojom, a ne Vašom glavom i na kraju utakmice izvređao gospodina Lalatovića. Treba da me je sramota što sam mu vikao da je izdajnik Voše, jer Bože moj, danas kada zaduži crno-belu trenerku, ista će biti u desnom džepu teža za 50.000€. Ja inače mešam babe i žabe, pa ne vidim da izgovor nije u lovi, već u 'svemogućem manager' Vavanu sa kojim naš gospodin Lalatović jednostavno sam nije mogao da izađe na kraj.
Niko tebi ovde nije zamerio sto si otisao da pruzis podrsku timu, ali da, nije mi jasno cime je covek zasluzio vredjanje posle rezultata koje je napravio i igre kakvu ekipa trenutno pruza. Da se razumemo, sve i da je covek prihvatio 50k eura i otisao iz kluba, to nije razlog za vredjanje, jer smo prosto finansijski slabiji i u kandzama menadzera, koji pokusavaju da mu kroje sastav. Nije ni prvi, a ni poslednji kome su pokusali.

Licno mislim da Lalatovic pravi gresku, ali sama cinjenica da ovde mora da se bori s vavanom i kojekakvima (koliko god to bio razlog ili 50k eura) je porazavajuca, i mislim da to ne bismo trebali relativizovati. Apsolutno je nebitno kakvu moc u klubu imaju vavan i njemu slicni, jer je vec dovoljna sramota sto su pusteni u krug od 500m od FCVB.

No, ako ti mislis da je zasluzio da bude izvredjan, slobodno. Svi imamo ista prava, kako na forumu, tako i van njega. Poz :cheers:
Last edited by gospodinFKV on Thu Sep 15, 2016 10:26 am, edited 1 time in total.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

Ne razumem ovo prepucavanje, ljudi... U klubu ne smeju da postoje ni ovi koji ga sad vode, ni Lalatović. Tu svaka priča treba da ima svoj kraj... Delimo se između dva zla, menadžeri koji žele da njihova bude poslednja i nekulturnog cige koji je dovukao kamaru poluigrača sa sobom...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

U pravu si, i izvinjavam se momcima koji su prevalili put do Pazara zbog pretpostavke u zagradi pre dva posta. :cheers:

Prave budale od nas ovde svi redom.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Neizlecivi »

tulip wrote:Oprosti GospodineFKV Veliki Vođo ovog foruma što Te nisam pitao za dozvolu da odem do Novog Pazara da pružim punu podršku Voši da osvoji 3 nova boda. Evo izvinjavam se Tebi i ostalim dušebrižnicima ovog foruma što sam tamo razmišljao svojom, a ne Vašom glavom i na kraju utakmice izvređao gospodina Lalatovića. Treba da me je sramota što sam mu vikao da je izdajnik Voše, jer Bože moj, danas kada zaduži crno-belu trenerku, ista će biti u desnom džepu teža za 50.000€. Ja inače mešam babe i žabe, pa ne vidim da izgovor nije u lovi, već u 'svemogućem manager' Vavanu sa kojim naš gospodin Lalatović jednostavno sam nije mogao da izađe na kraj.

Tulip mozes li meni da pojasnis kakav je to ugovor imao gosn' Lalatovic kada moze tek tako da kaze e znate sta zabole me, ja odo imam tamo vise para? Ja koliko znam ugovor mu je trajao do kraja sezone. I kakav to klub dozvoljava treneru tek tako da ode, ukoliko ima ugovor. Hvala.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

Neizlecivi wrote:
tulip wrote:Oprosti GospodineFKV Veliki Vođo ovog foruma što Te nisam pitao za dozvolu da odem do Novog Pazara da pružim punu podršku Voši da osvoji 3 nova boda. Evo izvinjavam se Tebi i ostalim dušebrižnicima ovog foruma što sam tamo razmišljao svojom, a ne Vašom glavom i na kraju utakmice izvređao gospodina Lalatovića. Treba da me je sramota što sam mu vikao da je izdajnik Voše, jer Bože moj, danas kada zaduži crno-belu trenerku, ista će biti u desnom džepu teža za 50.000€. Ja inače mešam babe i žabe, pa ne vidim da izgovor nije u lovi, već u 'svemogućem manager' Vavanu sa kojim naš gospodin Lalatović jednostavno sam nije mogao da izađe na kraj.

Tulip mozes li meni da pojasnis kakav je to ugovor imao gosn' Lalatovic kada moze tek tako da kaze e znate sta zabole me, ja odo imam tamo vise para? Ja koliko znam ugovor mu je trajao do kraja sezone. I kakav to klub dozvoljava treneru tek tako da ode, ukoliko ima ugovor. Hvala.
Ukoliko klub nije postovao ugovor, sto je verovatno situacija, moze se jako lako raskinuti.
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by tulip »

gospodinFKV wrote:
tulip wrote:prosti GospodineFKV Veliki Vođo ovog foruma što Te nisam pitao za dozvolu da odem do Novog Pazara da pružim punu podršku Voši da osvoji 3 nova boda. Evo izvinjavam se Tebi i ostalim dušebrižnicima ovog foruma što sam tamo razmišljao svojom, a ne Vašom glavom i na kraju utakmice izvređao gospodina Lalatovića. Treba da me je sramota što sam mu vikao da je izdajnik Voše, jer Bože moj, danas kada zaduži crno-belu trenerku, ista će biti u desnom džepu teža za 50.000€. Ja inače mešam babe i žabe, pa ne vidim da izgovor nije u lovi, već u 'svemogućem manager' Vavanu sa kojim naš gospodin Lalatović jednostavno sam nije mogao da izađe na kraj.
Licno mislim da Lalatovic pravi gresku..
Zato je i izvređan. Greška je isključivo na štetu Voše i naših igrača. Sada uopšte nije vreme da ode i sve ih napusti. Jebale ga pare.
DAJ GOL!!!
Denis
Posts: 12
Joined: Sun Oct 24, 2010 3:52 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Denis »

Zar stvarno mislite da bi Lalat otisao iz Vojvodine za 50, 100, ili 200 hiljada evra vise u Cuku. Pa on ce na kraju sezone da dobije deset puta vise od nekog kluba iz Evrope, pogotovo ako uzme titulu ili ostane na drugom mestu. Tako mogu da razmisljaju samo klinci i oni sto dobiju pare da takve gluposti pisu po forumima.
Iskreno, umoran sam vise od ljudi koji nam vode ovaj nas voljeni klub. Mogao bih da pisem do sutra ali mi to vec sve znamo.
UPRAVA NAPOLJE
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by newnowapv »

Nije nam dobar Lalat, koji radi svoj posao, treba ga dobro izvredjati, a dobri su nam ovi paraziti, menadjeri, "prijatelji kluba", ovi sto pustaju pa povlace menice, kvazi sponzori, stetocine, lazni strucnjaci, bivse dokazane uprave u klubu. Oni su nam dobri. E pa neka nas je*u i dalje, kad nismo za bolje!

Evo da se podsetimo nase lepe tradicije:

Zoran Marić (20 August 2005 – 13 August 2006)
Milovan Rajevac (17 August 2006 – 17 September 2007)
Ivica Brzić (18 September 2007 – 1 June 2008)
Dragoljub Bekvalac (4 June 2008 – 20 October 2008)
Dragan Radojičić (21 October 2008 – 23 December 2008)
Ljupko Petrović (23 December 2008 – 8 March 2009)
Zoran Marić (9 March 2009 – 8 June 2009)
Dragoslav Stepanović (8 June 2009 – 2 October 2009)
Branko Babić (11 October 2009 – 9 March 2010)
Milan Đuričić (10 March 2010 – 18 May 2010)
Zoran Milinković (27 May 2010 – 30 May 2011)
Dejan Vukićević (15 August 2011 – 12 April 2012)
Spasoje Jelačić (interim) (13 April 2012 – 23 April 2012)
Zlatomir Zagorčić (interim) (23 April 2012 – 31 May 2012)
Zlatomir Zagorčić (31 May 2012 – 12 September 2012)
Nebojša Vignjević (12 September 2012 – 4 June 2013)
Marko Nikolić (7 June 2013 – 9 December 2013)
Branko Babić (3 January 2014 – 19 May 2014)
Zoran Marić (19 June 2014 – 16 March 2015)
Zlatomir Zagorčić (17 March 2015 – 22 October 2015)
Nenad Lalatović (11 November 2015 – ???)

20 trenera za 10 godina. Znaci menjamo ih na 6 meseci u proseku! Hoce li ovome doci jednom kraj ili nastavljamo u istom ritmu?
Čorba
Posts: 31
Joined: Mon Aug 08, 2016 4:56 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Čorba »

Oću ja nešto da izjavim za dnevnik...

Navijači, bilo kog kluba, znaju previše da razmišljaju srcem. A znaju dobro da je fudbal posao, pa čak i u našoj ligi. A posao znači, pre svega, novac. Što će reći - što je pogrešno ako u Srbiji, gde narod što bi se žargonski reklo - nema leba da jede, što je pogrešno ako ode u drugi klub koji mu nudi više (POD USLOVOM DA NIJE NEKI RIVALSKI KLUB, a Čukarički to nije). Čak i da je istina to da je Lalatović tražio veći novac, itd, pa ja opet krivim ljude u upravi.
Pričali su bajke o sponzorima, pa čekaj, kakvi su tu sponzori koji ne mogu da izjednače ponudu jednog Čukaričkog (bez uvrede) ?
Ili je i prebace? Pa ne vodi Lalatovića Čelzi, zaboga! Da nema rezultate (bar na početku sezone) pa da kažeš - neka ide. Ali ima. Zašto je problem ako neki trener koji nije navijač Vojvodine ode za većim novcem? Ili lepo da se napiše negde jasno i glasno - zabranjeno je biti trener Vojvodine ukoliko ne navijaš za istu.

Ko god da dođe sada - biće samo gore. Ovo je u najgorem mogućem trenutku. :frown:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3900
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

newnowapv wrote: Zoran Marić (20 August 2005 – 13 August 2006)
Milovan Rajevac (17 August 2006 – 17 September 2007)
Ivica Brzić (18 September 2007 – 1 June 2008)
Dragoljub Bekvalac (4 June 2008 – 20 October 2008)
Dragan Radojičić (21 October 2008 – 23 December 2008)
Ljupko Petrović (23 December 2008 – 8 March 2009)
Zoran Marić (9 March 2009 – 8 June 2009)
Dragoslav Stepanović (8 June 2009 – 2 October 2009)
Branko Babić (11 October 2009 – 9 March 2010)
Milan Đuričić (10 March 2010 – 18 May 2010)
Zoran Milinković (27 May 2010 – 30 May 2011)
Dejan Vukićević (15 August 2011 – 12 April 2012)
Spasoje Jelačić (interim) (13 April 2012 – 23 April 2012)
Zlatomir Zagorčić (interim) (23 April 2012 – 31 May 2012)
Zlatomir Zagorčić (31 May 2012 – 12 September 2012)
Nebojša Vignjević (12 September 2012 – 4 June 2013)
Marko Nikolić (7 June 2013 – 9 December 2013)
Branko Babić (3 January 2014 – 19 May 2014)
Zoran Marić (19 June 2014 – 16 March 2015)
Zlatomir Zagorčić (17 March 2015 – 22 October 2015)
Nenad Lalatović (11 November 2015 – ???)
Ovako se radilo, radi i radiće se ovde.
Ni decu sa severa nećete na duže staze moći mazati a kamoli nas matorije.
Io odio Belgrado
User avatar
churguzijanac
Posts: 2099
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by churguzijanac »

Nisam cuo, ni procitao da je Lalatovic spominjao povecanje plate...Inace to moze da se prevazidje kod normalnih ljudi ako postoji interes na obe strane, a ovde bi trebalo da postoji.

Ovako, ta prica o povecanju plate izgleda kao cist alibi nase nove uprave u zelji da se otarase "neposlusnog" trenera.

Inace, ko je taj menadzer koji je usao u kancelariju i trazio da diktira pravila?
User avatar
Tancha
Posts: 111
Joined: Wed Mar 02, 2005 4:23 pm
Location: Blok,NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Tancha »

Paradoks je da je ciganin poslednji bastion odbrane od toga da Voša (p)ostane crvena sestrica (od čega mi kao nekom ko je bukvalno odrastao na utakmicama tog kluba ide kiselina na k***c), a da mu je protivnik ni manje ni više nego nova uprava kluba koja je svesni saučesnik u tom udruženom zločinačkom poduhvatu. Bio mi je izrazito antipatičan dugo vremena, zbog tog ciganluka koji prosto isijava iz njegove pojave, ali Lalat je fakat pokazao visok nivo muda i pankeraja sa svojim stavom u poslednjih par dana, što ne mo'š da ne poštuješ. Jebeš čoveka koji se svojih pogrešnih stavova drži kao pijan plota i ne pristaje da ih promeni, to je odlika glupih i bezobraznih. Ja ovde priznajem da sam stav promenio i Lalata doživljavam kao krajnje gotivnu njušku.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Krle »

Dok se ne sazna više detalja, možemo samo da posredno zaključujemo, ali zaista ladno može da bude i scenario u kojem pred cz iz nove SNS-aleksandri i co. uprave traže najmanje iks, ako ne i poraz, a Lalatović odbija i odlazi. :cekicanje:

U svakom slučaju ovo je win-win situacija za jedno od mezimčadi Nemanjine 11. Osim ako...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by lesa »

S obzirom na poslednje saopštenje jasno je da ide... kao mi mu sve obezbedili ali on oće pare koje nemamo (a Čuka ih ima, pa je*** ti ja onda sponzorki pul). Lalatović ovde ima sigurno oko 5.000 EUR-a platu + stan, ne verujem da više može da dobije u Čuki. Očigledno je Lalatović namirisao šta mu se sprema, otvorilo se to sa Čukom i doskočio je vajnim upraviteljima našeg kluba pri tom ima jaku osnovu jer mu rezultate ne mogu osporiti nikako. Pa čak i igru ekipe.
...ti si nasa prva ljubav...
Post Reply