Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8924
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Rabba wrote:Mene sramota ovo da slušam
Malo ih (nas) je, al su (smo) zato g*vna... :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by :) »

Mislim da sam nasao bar 3 al dve koontradiktornosti su sledece. Kaze predsednik da je laz da je trazio velike pare da to nikada niko iz kluba nije rekao a clanak o tome stoji na zvanicnom sajtu :mrgreen: a i ovaj drugi za kojim placemo u jednom momentu kaze da mu pare ne znace u nasem fudbalu da se obezbedio a kasnije ponavlja da mora da misli o buducnosti i svojoj porodici kroz neku sigurnost.

Ali milovanje :mrgreen:

I za kraj kad je ova pitala ima li pitanja posle par sekundi gajic kaze nema :)
Last edited by :) on Thu Sep 15, 2016 4:46 pm, edited 1 time in total.
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by playmaker »

Ovako izgelda kada puno lesinara hoce da se mota oko kluba a niko ne daje svoje pare.
To je to, svi nesto muljaju, neki satro sponzori a kada treba da se daju pare onda se svi razbeze.

Evo, konacno je izaslo na videlo kakva bagra nam se uvukla u klub. :evil:
User avatar
churguzijanac
Posts: 2100
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by churguzijanac »

Al ga tupi brka...Nikad ne bi radio u moje preduzece :mafia:

Tuzno je kakvi ljudi nam vode klub i drustvo.Sve goli hostapleri i demagozi!

Mislim da cemo Lalatovica gledati jos u nedelju i to je to.A upravu cemo gledati malo duze, al ne mnogo, i oni ce brzo :whistler:
v1o9s1a4
Posts: 67
Joined: Mon Nov 17, 2014 2:45 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by v1o9s1a4 »

Najbolji deo je odgovor na pitanje novinara :D , a inace hvala ljudima sto nas snabdevaju proverenim insajderskim informacijama ...
Danilo
Posts: 1017
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Danilo »

Meni nije nista jasno ,jel imamo trenera ili nemamo, jel otisao ili nije otisao.
Iz ljudi bliskih klubu stoji da je lalat trazio 20.000 e godisnje ,a da mu Cuka nudi 10.000e godisnje.Trenutno ima 3.500 e.Da su pokusali da mu daju korekciju
Neproverena informacija
Mislim da ako su ove tvrdnje tacne smatram da nije korektno od trenera da ovakve zahteve salje u toku sezone a od Cuke nije korektno da nam krade trenera u sred sezone.
Simptomaticno je da smo mi takodje krali Lalata Borcu u vreme sezone
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Aneurizmu sam dobio od ovog debila.

Ajde sto mlati rukama, ali sto lupa o sto, sto lupa ovu curu po ramenu (STAAA STO I DVE, TRI KOLIKO VEC), sto miluje Lalatovica po glavi. Ljudi moji, pa ovaj je iz kafane zalutao u ovu fotelju...
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

E Lalate, Lalate, bio si previse uzbudjen i preveslase te na iskustvo (da sam sebi skocis u stomak).Oni su bili u problemu, a ti im bacio pojas za spasavanje i sebe dezavjuisao.To se tesko zaboravlja.
Trebao si da govoris sto manje, da kazes samo ono sto je, verovatno, Bajic iz Novosti prepoznao (stara kuka): ,,posle konferencije idemo da pregovaramo,,.Pitali te dodatno ne bi, kao sto vec znamo.
Odgovori su morali biti sa sto manje reci i vecom pauzom, da te zar ne ponese.Sto god vise pricas, u cilju da dokazes postene namere, sve te vise citaju.Stari su to prevaranti.Ja ti verujem, (jer posten covek ne bio uzbudjen, vec ladan kao spricer u svojoj lazi), ali malo ce biti takvih.
Ispustio si krug prednosti i zapleo se kao pile u kucine.A, to je i bio cilj konferncije (da se izblamiras).
Predsednik nema pojma o Klubu u kojem je prvi covek.Ni kada si dosao u Vosu, ni koliko bodova Vojvodina ima, kada je osnovana....Tipicno za danasnje rukovodjenje.Nepripremljen i nespreman 100%, cak i u javnom nastupu.Sve ad hoc i sva resenja ,,ima u glavi,, bez podataka i ucenja.Ni Tesla im nije ravan.Sta ce uciti i pisati, kome to treba?
Nego, pali ti, kao i sav mlad svet, preko grane, ako hoces nesto da napravis.
Ova konferencija je, ustvari, bila kupovina vremena za prvu ponudu i napravila je sarane od iskrenih navijaca Vojvodine, koji su ti pruzili podrsku.
Nazalost, nista se nece promeniti.Sve po starom ide, do konacne propasti Kluba.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by stormer »

Meni samo jedno nije jasno, ZASTO bi njega iko terao iz kluba u decembru? Posto mu je to glavni razlog za odlazak, dakle nisu pare, nije mesanje u rad, nego to da ce njega neko da tera u decembru? Nema nijedan jedini problema sa upravom, kako je sam rekao, a neko ce da ga tera?
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by vdn slaninar »

Nema nama leba,nikad nista od nas,Cukaricki veruje u njega i daje mu ugovor na 4 godine(verovatno kad su videli kako radi kod nas) a mi ne verujemo u njega(pored svega sta je uradio a uradio je nesto vredno) do juna.Nije ovde u pitanju Lalatovic vec sistem kojim klub funkcionise.Od trenera mnogo zavisi ,on moze da napravi klubu para vise od Zbiljica i Gajica i Vukovica zajedno,zato se u Engleskoj (zemlji koja je izmislila fudbal)trener zove menadzer,sto i jeste, i tamo su danas Klop,Murinjo,Gvardiola,jer je trener najbitnija stavka kluba.Gajic je svojevremeno smenio Brzica zbog poraza od crveog blizanca 4-2 u bg,zbog svadje i lecenja svojih kompleksa,iako je Brzic velikoj vecini Slaninara bio po volji zbog mnogo cega(pre svega rezultata i igre,a i zbog toga sto je osvedoceni Slaninar).Tako se u ozbiljnom klubu ne radi sa trenerima.
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Qr0nJa »

Jedan pametan covek je jednom rekao:
"J**o nam pas m***r".Ende.
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

http://www.dnevnik.rs/sport/lalatovic-i ... -vojvodini" onclick="window.open(this.href);return false;
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by stormer »

Iz dvojke u keca :mafia:
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Karlsson »

Ebe lud zbunjenog!
Futurama
Posts: 17
Joined: Wed Jul 31, 2013 1:47 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Futurama »

Као навијача Спартака ово сам Лалатовићем ме је натерала да напишем своје запажање.
Мислио сам да је Лалатовић простак и примитивац, нарочито после утакмице у НС прошле сезоне и сукоба са нашим тренером. Међутим , ове сезоне Лалатовић је показао да је одличан тренер и да може на терену да покаже своје знање а не преко псовки, што се видело нажалост на утакмици са нама. Па само кад се сетим ранијих сезона како сте се мучили са нама иако сте имали много боље тим од нас...

Мислим да Воша више губи него што добија његовим одласком ( до тога ће доћи пре или касније ), ако је некоме сметало што је заклети Звездаш мислим да нема шта да му се замери како се односио према клубу, није покушавао на лицемерне начине да се додвори навијачима, био је прави професионалац.
Боље да што пре напусти клуб, кад сам видео данашње саопштење на сајту клуба у маниру Пинка и Информера јасно је да нема више шта да тражи тамо и да евентуалним останком само продубљује своју агонију.
Post Reply