Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Kec u Nisu
Posts: 51
Joined: Fri Feb 09, 2018 10:37 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Kec u Nisu »

fare wrote:
Kec u Nisu wrote:
Rabba wrote:Gledam malo raspored u narednih 5 kola(Radnički Niš - g, Voždovac - d, Spartak - g, Napredak - d, Čukarički - d), i uhvatio sam sebe u razmišljanju kako na sledećoj reprezentativnoj pauzi (između Napretka i Čukaričkog) postoji realna šansa da budemo plasirani od 12-14 mesta i u potrazi za trenerom :? Postao sam veliki pesimista, a što mi je još strašnije, ne deluje mi ni najmanje nemoguće.
Ne preteruj:)

A veceras neka bude utakmica posle koje se nece pricati o sudjenju, i ja cu biti zadovoljan, pa kako bude. Stanisavljevic nije dao nijedan iz slobodnjaka do sada, eto da ga prizovem...a i Haskic nam je u odlicnoj formi, videcemo.. Sto je najbitnije uspeo nekako da zamenim smenu, tako da sa stadiona, a ne preko arene ;)
Ako neko dolazi u Nis javite se, sigurno jos uvek niste probali novo Nisko pivo i vrv ne znate gde su najbolji cevapi :D
Nego jel ti beše onaj što je tako nahvalio Arsića ? Evo vam ga nazad panjčina obična :evil: .
I kako sad ja brate da objasnim vama da je Arsa kod nas bio najbolji igrac sigurno dve vezane polusezone...ili mi bili toliko losi pa on odskakao, ili je stvarno bio dobar (pre ce ovo drugo)... Cini mi se i da ga je Djumi ovde hvalio, a ne samo ja (uz Pavkova i Raula Petrovica, koji je sadu Plovdivu..) ocenio ih kao najbolje nase igrace dok je vodio Radnicki.. E sad vidim i ja da ne igra nista posebno u Vosi, ali sigurno i ne mislim da je najslabiji igrac kod vas ali dobro..
Mislim da je Okuka kaznjen jer je odigrao bas ziheraski , na bod... a mahom znamo kako se to zavrsi. Ne mislim da smo bili nesto dobri danas, ali smo bili manje losi, i sto kazu nasi prekaljeni novinari vise zeleli pobedu :D, pa zbog toga vrv i nagradjeni..
Nikako drvlje i kamenje po Rockovu, odlican golman, i Kasiljasu se mnogo puta desilo... Levi bek vas zestoko iritirao, valjao se i prenemagao od prvog minuta, jedino on, ne prilici to Vosinom igracu.. inace svi vasi momci docekani i ispraceni aplauzom od nase publike, kao i Okuka i svi otpozdravili, svaka cast na tome. Ali su imali manje prijatnu scenu ispod severne tribine kada su im Firmasi "j.... mater nekih 5-6 min nakon zavrsetka utakmice. Sudjenje po meni jako dobro. Igrac utakmice Bondarenko ( i bez datog gola) - sve je pokupio kao zadnji vezni..
Sve u svemu ukljucujte polako ponekog omladinca u prvi tim, jer gledah i njih u Nisu pre oko mesec dana...
Sportski pozdrav ;)
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

Kec, dobro zboris. Ako treba nekoga da istrpimo, onda su to nasi Omladinci, a ne ovi matori panjevi.
Uzasna utakmica, sa puno individualnih i kolektivnih gresaka i nedostatka kvaliteta.
Nas levi bek (Lazarevic) je odigrao odlicno, ali je dobio uzasne batine. Pogotovo na kraju u rebra, kada grujic nije svirao ni prekrsaj, kod vasih 16m. Istukli ste ga zestoko.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

Kec u Nisu wrote: Mislim da je Okuka kaznjen jer je odigrao bas ziheraski , na bod...
Onda cemo bas,bas biti kaznjavani ove sezone... jednostavno covek uvek igra na 0-1 golova. Cekam Merija danas,uz Ducu jedina fudbalska radost ove godine
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

Gledam prenos Proleter- partizan i ne mogu vise.
Na sta nam lici domaci fudbal, nema ,,krstenog" igraca. Amaterski fudbal.
Ni iz penala Proleter ne moze do gola.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djisa
Posts: 1240
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Djisa »

Kaze nas iskusni trener posle utakmice "igra bolja od rezultata" I osta ziv!!!!!! Koja igra????????
Kup je nas!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Marcello »

Djisa wrote:Kaze nas iskusni trener posle utakmice "igra bolja od rezultata" I osta ziv!!!!!! Koja igra????????
Komad budale. Stekao trenersko ime kod Arkana...o čemu mi pričamo, uopšte???
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

Naostrio se da odigram u kladionici na Lucane,jer po nekim mojim teorijama ;) :D morali su dobiti danas inace veoma nezgodnog domacina. Kad djavola,u kladionici kvota na Backu 9.75,a na goste 1.15 :mrgreen: A mislio sam da sam samo Ja pametan :mrgreen: :mrgreen:
Image
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Djumi »

Voja wrote:Naostrio se da odigram u kladionici na Lucane,jer po nekim mojim teorijama ;) :D morali su dobiti danas inace veoma nezgodnog domacina. Kad djavola,u kladionici kvota na Backu 9.75,a na goste 1.15 :mrgreen: A mislio sam da sam samo Ja pametan :mrgreen: :mrgreen:
:D
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

Djumi wrote:
Voja wrote:Naostrio se da odigram u kladionici na Lucane,jer po nekim mojim teorijama ;) :D morali su dobiti danas inace veoma nezgodnog domacina. Kad djavola,u kladionici kvota na Backu 9.75,a na goste 1.15 :mrgreen: A mislio sam da sam samo Ja pametan :mrgreen: :mrgreen:
:D
:cheers: Za obojicu.
Ovaj Forum pleni i svojom spontanom rebusnom osobinom.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

Turija wrote: Ovaj Forum pleni i svojom spontanom rebusnom osobinom.
Ovaj forum... veceras gleda Zvezdu :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt:
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Radoye »

Sta, igra se neki fudbal danas?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

Radoye wrote:Sta, igra se neki fudbal danas?
:devil: Ne znam sta bih ti rekao,ne lici na fudbal :mrgreen:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

Voja wrote:
Radoye wrote:Sta, igra se neki fudbal danas?
:devil: Ne znam sta bih ti rekao,ne lici na fudbal :mrgreen:
Provukli su se. A bice, kao da su uzeli bod vanzemaljcima.
Jalovi posed Napolitanaca i propisna neefikasnost. Cini mi se da je Anceloti zbog toga pop...o. ali i sam je kumovao rezultatu i sto mu je Milojevic stao uz trenersko rame. Da ne kazem da ga je i nadmudrio.
Objektivno, Milojevic je izasao kao pobednik i dobro nosi teret utakmica i kao trener i kao covek Svaka cast.
Ali, sto rece Bobe, na kraju utakmice, ovo je bila najlaksa utakmica zvezde u ciklusu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by MiSmoFKV! »

Da se ne lažemo, oni su trenutno po svim parametrima liga ispred nas. Mi kad smo Apiju doveli, koji je bio skoro penzioner, pa je odskakao od ostatka lige, a ne Marko Marin u 29oj godini. Sa sportske strane, mi treba da se fokusiramo na to da budemo ispred Čukaričkog, Voždovca, Radničkog, pa čak i Partizana, a za ciganiju trebamo i van terena da se aktiviramo.
Nisam ih gledao, pa ne znam kako su igrali, ali jedna stvar je sigurna, Napoli je sigurno u svojoj glavi upisao 6 bodova protiv zvezde i zato im treba odati priznanje. Čitam po komentarima i Twitteru da su oduševljeni Jovančićem, ko bi rekao?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

MiSmoFKV! wrote:Čitam po komentarima i Twitteru da su oduševljeni Jovančićem, ko bi rekao?
Pa zna se ko bi rekao,i ko je govorio :wink: Jbg...Jovanca je ovde nosio ceo tim na svojim plecima i sad mu se vraca,zasluzio je
Image
Post Reply