Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Протомајстор »

Pera Centar wrote:https://sport.blic.rs/liga-sampiona-201 ... da/lshf44k

S..ka novinarska: jel svi u kuci navijate za zvezdu?Ne, za Vojvodinu.
Чак су промашили и годину Вујкетове смрти...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3902
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Red Marquis »

I sutra da se vrati, bio bi rezerva Bjedovu i Fofani. Tako nam i treba.
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

I dalje sam misljenja da Pavkov ne pruza ni 30% onoga sto bi trebao da pruza napadac takvih predispozicija. I da je i dalje samo prosecan (i to ne u evro okvirima) napadac
Image
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by limanfkv »

Jon Meri statistika:

2015–2016 Vojvodina 1 (0)
2016–2018 Rudar Velenje 46 (26)
2018– Meizhou Hakka 28 (24)

Koliko smo ih samo imali, i koliko smo ih ispustili. Meri nije imao mesta, Pavkov takođe, svojevremeno Bekvalac tera Žigića da igra košarku, ima nekih mitova da je klubu bio skup i Edin Džeko za 40k evra, da ne idem do tako velikih imena...Bio je onaj Marcelo u Fruškogorcu što je završio u Šerifu, njima je valjda bio bliži...Kad smo kod SK tu je bio i Dada Veselinović, ali ni za njega nije bilo sunca, neka našao ga je u Belgiji, Iliju Spasojevića kao dete je doveo Ilija Pantelic iz CG, nije dobio šansu pa je u Merebinom Tbilisiju bio prvi strelac lige i na probi u Arminiji Bilefeld (doduše tamo mu je neki Švaba sjebao zglob), itd. i još mali milion igrača je ovako prošao... Ako se ne varam Ašćeriću i Mrdakoviću su Meri i Pavkov bili izmene...ma dajte.

Kakvu generacija je pokradena, a ne prodata kako je trebalo, svetski prvaci 4-5 njih. Što je mnogo šansi, mnogo je. Danas u Proleteru ima više Slaninara nego kod nas, ko smo mi uopšte?
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Pera Centar »

Voja wrote:I dalje sam misljenja da Pavkov ne pruza ni 30% onoga sto bi trebao da pruza napadac takvih predispozicija. I da je i dalje samo prosecan (i to ne u evro okvirima) napadac

Meni su tvoji komentari fenomenalni, molim te da obrazlozis svoju logiku.

Za Pavkova se videlo i za ono malo sto je igrao u Vojvodini da ima slifa, kao i za Merry-ja.

Ipak ovde su jaci licni interesi grobara i cigana u upravi, kao i laznih navijaca.

Cini mi se da su i navijaci u upravi kumovali sadasnjoj situaciji i urusavanju struke.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by borrissey »

limanfkv wrote: Danas u Proleteru ima više Slaninara nego kod nas, ko smo mi uopšte?
+1
Pera Centar wrote:Meni su tvoji komentari fenomenalni, molim te da obrazlozis svoju logiku.
Logiku?
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3902
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Red Marquis »

Polako. Stvara se identitet.
Bićemo mi ko Atletik Bilbao, jedino što nećemo crpeti igrače iz svog, već iz beogradskog regiona.
Io odio Belgrado
masterNS
Posts: 591
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by masterNS »

Ne pratim vise fudbal, a nas domaci onako ofrlje znam sta se desava... Odakle sad Proleter sa Klise u Superligi?
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

Voja wrote:I dalje sam misljenja da Pavkov ne pruza ni 30% onoga sto bi trebao da pruza napadac takvih predispozicija. I da je i dalje samo prosecan (i to ne u evro okvirima) napadac
Ti bas uporan?
No, imas prvo, moze Milan jos bolje.
:cheers:
Ali tata :lala: :thankyou:
Vujke i Begecani u Vosi se ne zaboravljaju.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

Turija wrote:
Voja wrote:I dalje sam misljenja da Pavkov ne pruza ni 30% onoga sto bi trebao da pruza napadac takvih predispozicija. I da je i dalje samo prosecan (i to ne u evro okvirima) napadac
Ti bas uporan?
Cek sad,das dva gola Liverpulu i igrac si? Jeste,uporan sam,a uopste necu imati problem da kazem da je Pavkov postao dobar igrac,kada to bude bio. Od njega ocekujem da igra u klasi Darka Kovacevica,Sava Milosevica,Van Nistelroja.... to je takav profil igraca i igra za najbolji klub u zemlji,kao klasan napadac mora bar 27-29 golova u sezoni da postigne,naravno iz igre.
Pera Centar wrote: Meni su tvoji komentari fenomenalni, molim te da obrazlozis svoju logiku.
Za Pavkova se videlo i za ono malo sto je igrao u Vojvodini da ima slifa, kao i za Merry-ja.
Samo komentarisem ono sto vidim. Sa takvom gradjom i takvim kapacitetom pluca,pozicijom koju Pavkov igra,timovima za koje je igrao i za koji igra trebalo bi da je mnooogo konkretniji i efikasniji. Ono sto je dobro je to sto se vidi da je dobar decko,da se maksimalno trudi i uvek posteno odradi svaki minut na terenu.

A ako smem ja sad da pitam,na kojim se to mecevima videlo da Pavkov i Meri imaju slifa? I koga bi pre (od njih dva) stavio u prvi tim Vojvodne i zasto?
Image
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Pera Centar »

Voja wrote:
Pera Centar wrote: Meni su tvoji komentari fenomenalni, molim te da obrazlozis svoju logiku.
Za Pavkova se videlo i za ono malo sto je igrao u Vojvodini da ima slifa, kao i za Merry-ja.
Samo komentarisem ono sto vidim. Sa takvom gradjom i takvim kapacitetom pluca,pozicijom koju Pavkov igra,timovima za koje je igrao i za koji igra trebalo bi da je mnooogo konkretniji i efikasniji. Ono sto je dobro je to sto se vidi da je dobar decko,da se maksimalno trudi i uvek posteno odradi svaki minut na terenu.

A ako smem ja sad da pitam,na kojim se to mecevima videlo da Pavkov i Meri imaju slifa? I koga bi pre (od njih dva) stavio u prvi tim Vojvodne i zasto?
Ne samo ja, vise nas koji se druzimo na istoku je videlo da ova dvojica imaju slifa.
Kada?Na ono malo utakmica sto su igrali, sto u pripremnom periodu sto u prvenstvu.

U to vreme mi je Merry izgledao cvrsci i jaci u duelima, tako da bi njemu da predost, ali bi i Pavkov dobijao veliku minutazu.Ne manje od 30 minuta po utakmici.
Ovo vazi, ako racunamo da FK Vojvodina ne igra sa dva c-fora.

A kad vec pricamo sta bi bilo kad bi bilo, igrao bih sa dva c-fora, ali to je FK Vojvodina naucna fantastika.

Ali da li razumes koja je to katastrofa?
Imas dva odlicna centarfora u ekipi, oteras obojicu, a pritom godinu i vise igras sa Trujicem na toj poziciji.

Sto neko ovde napisa to je za tuzbu.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

Gledam tv prenos Proleter- Radnicki 1:0 poluvreme i ne znam ko bi nam mogao biti pojacanje od igraca Proletera.
Cini mi se da im je stoperski par Andrejevic- Lambulic bolji od naseg. Pojedinacno ne znam da li su njih dvojica bolji od Sanicanina, ali u paru deluju dosta dobro.
Tu jos, mozda, Colovic potencijalno. Boba Novakovic igra kao i sto je igrao - na momente.
Ni Radnicki nista nije pokazao. Mozda Noma?
Sta bi rekao Kec u Nis za ovu predstavu veceras i zasto nema Lalatovica?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Beonic »

Turija wrote:Gledam tv prenos Proleter- Radnicki 1:0 poluvreme i ne znam ko bi nam mogao biti pojacanje od igraca Proletera.
Cini mi se da im je stoperski par Andrejevic- Lambulic bolji od naseg. Pojedinacno ne znam da li su njih dvojica bolji od Sanicanina, ali u paru deluju dosta dobro.
Tu jos, mozda, Colovic potencijalno. Boba Novakovic igra kao i sto je igrao - na momente.
Ni Radnicki nista nije pokazao. Mozda Noma?
Sta bi rekao Kec u Nis za ovu predstavu veceras i zasto nema Lalatovica?
Zarija Lambulić je jako talentovan. Čolović i Čović bi mogli da izbore mesto u početnoj ovakve Vojvodine.
Što se Niša tiče, Noma i Stanisavljević bez razmišljanja.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

Auu, koji penal. Bruka.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Milan »

Turija wrote: Sta bi rekao Kec u Nis za ovu predstavu veceras i zasto nema Lalatovica?

Da priprema teren za odlazak iz Nisa. Negde se suska da ga hoce kod nas. Pu, pu, pu!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Post Reply