Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fare »

I ko je onda novi trener Đumi? Krivi?..... :shock:.
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by N13 »

Uvek sam bio protiv mesanja navijaca u donosenje odluka... ali ako ce doci Djumi na mesto trenera, podrzavam ovo!
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Pera Centar »

Da internet moze da prenese smrad, poslednjih nekoliko strana bi zaudaralo na raspad i trulez.

Ej, navijaci stopirali dolazak Kosana, koji navijaci?
Ja znam 10 koji nisu!Koji su za dolazak Kosana!

Ovi sto jesu stopirali coveka koji je 100% slaninar, nisu navijaci neko interesna zajednica.

Vojvodinu nece unistiti politika ni lopovi, nego zicarosi koji se prodaju za 100 eura pre utakmice i za cevape petkom.

Sad sta je tu je, ako mora ovako najbolje bi bilo istrpeti Krivokapica sto duze i dati mu sansu da radi barem 2-3 godine u kontinuitetu.
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Протомајстор »

Pera Centar wrote:Da internet moze da prenese smrad, poslednjih nekoliko strana bi zaudaralo na raspad i trulez.

Ej, navijaci stopirali dolazak Kosana, koji navijaci?
Ja znam 10 koji nisu!Koji su za dolazak Kosana!

Ovi sto jesu stopirali coveka koji je 100% slaninar, nisu navijaci neko interesna zajednica.

Vojvodinu nece unistiti politika ni lopovi, nego zicarosi koji se prodaju za 100 eura pre utakmice i za cevape petkom.

Sad sta je tu je, ako mora ovako najbolje bi bilo istrpeti Krivokapica sto duze i dati mu sansu da radi barem 2-3 godine u kontinuitetu.
Потпис :!:
Нама су увек проблем наши људи са биографијом, то је зато што смо мала паланачка средина.
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by 1892 »

Протомајстор wrote:
Pera Centar wrote:Da internet moze da prenese smrad, poslednjih nekoliko strana bi zaudaralo na raspad i trulez.

Ej, navijaci stopirali dolazak Kosana, koji navijaci?
Ja znam 10 koji nisu!Koji su za dolazak Kosana!

Ovi sto jesu stopirali coveka koji je 100% slaninar, nisu navijaci neko interesna zajednica.

Vojvodinu nece unistiti politika ni lopovi, nego zicarosi koji se prodaju za 100 eura pre utakmice i za cevape petkom.

Sad sta je tu je, ako mora ovako najbolje bi bilo istrpeti Krivokapica sto duze i dati mu sansu da radi barem 2-3 godine u kontinuitetu.
Потпис :!:
Нама су увек проблем наши људи са биографијом, то је зато што смо мала паланачка средина.
Kosan naš čovek ?? Ne znam samo u kom filmu...
Come on you Reds!
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Pera Centar »

1892 wrote:
Протомајстор wrote:
Pera Centar wrote:Da internet moze da prenese smrad, poslednjih nekoliko strana bi zaudaralo na raspad i trulez.

Ej, navijaci stopirali dolazak Kosana, koji navijaci?
Ja znam 10 koji nisu!Koji su za dolazak Kosana!

Ovi sto jesu stopirali coveka koji je 100% slaninar, nisu navijaci neko interesna zajednica.

Vojvodinu nece unistiti politika ni lopovi, nego zicarosi koji se prodaju za 100 eura pre utakmice i za cevape petkom.

Sad sta je tu je, ako mora ovako najbolje bi bilo istrpeti Krivokapica sto duze i dati mu sansu da radi barem 2-3 godine u kontinuitetu.
Потпис :!:
Нама су увек проблем наши људи са биографијом, то је зато што смо мала паланачка средина.
Kosan naš čovek ?? Ne znam samo u kom filmu...
Nema nas.

Postoje navijaci Vojvodine koje je vole i koji ne ocekuju materijalnu nadoknadu za tu ljubav.

A postoje i ovi drugi za koje ni ne znam sta su.
borkovic
Posts: 68
Joined: Sun May 06, 2018 10:34 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by borkovic »

Mozete da pisete sta zelite, istina je, nekoliko vodja i visoki gradski funkcioner su to stopirali Kosanov dolazak, ti isti su i protiv dolaska Djuricica, zbog svog menadzerisanja i menadzera koji rade sa njima, pregovaraju za dolazak igraca koji su visak u nekim klubovima, trener mora biti njihov covek!!! Interesna grupica, zlo kluba, zlo sporta u Srbiji zlo koje kontrolisu oni kojima trebaju pa im za uzvrat ispunjavaju za njih smesno sitne zahteve.
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by AntonioKasano »

Koja je razlika izmedju spominjanog visokog funkcionera i visokog funkcionera Bajatovica? Bajatovicu je stalo do kluba, posten covek?
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Ne znam sta bih rekao o treneru Kosanovicu? Nemam iskristalisan stav.
Zeleo je u zvezdu, bio Sportski direktor i trener Vojvodine. Davao je svakojake izjave.
Mnoge, verovatno, u ,,kavaljer spicu", tako da, djavo bi ga znao, sta stvarno misli o Vojvodini?
Zivi u Novom Sadu, ima veliko trenersko iskustvo, za koga navija, da li se tali, da li bi da ,,okaje" ranije grehe pred penziju, zaista, ne znam?
Neki konacan zakljucak se moze izvesti tek kad vidimo ko ce biti trener Vojvodine posle Nove godine.
PS
Nesto mi nije od velikog poverenja ni ovaj sastav Veterana, u smislu koliko mogu da se suprotstave decenijskim negativnim trendovima u Vojvodini?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Pera Centar »

Turija wrote:Ne znam sta bih rekao o Kosanovicu? Nemam iskristalisan stav.
Zeleo je u zvezdu, bio Sportski direktor i trener Vojvodine. Davao je svakojake izjave.
Mnoge, verovatno, u ,,kavaljer spicu", tako da, djavo bi ga znao, sta stvarno misli o Vojvodini?
Zivi u Novom Sadu, ima veliko trenersko iskustvo, za koga navija, da li se tali, da li bi da ,,okaje" ranije grehe pred penziju, zaista, ne znam?
Neki konacan zakljucak se moze izvesti tek kad vidimo ko ce biti trener Vojvodine posle Nove godine.
PS
Nesto mi nije od velikog poverenja ni ovaj sastav Veterana, u smislu koliko mogu da se suprotstave decenijskim negativnim trendovima u Vojvodini?
Dragi Turija,

cenim tvoje postove, ali covek je doneo titulu klubu 1989.
U periodu kad je bio trener, sigurno mogao da uzme jos jednu titulu, jer je Vojvodina tada igrala ubedljivo najbolji fudbal u drzavi.
Nazalost znamo ko je kod nas(u Srbiji) predplacen na titule.
Posle ovog svega, ocekujem u preloznom roku novi sleper cepanica za FK Vojvodina.

Kosanovicev dolazak je po nekim pricama blokirao gradonacelnik licno, firma je samo fasada.
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Salvador »

Pera Centar wrote:
Turija wrote:Ne znam sta bih rekao o Kosanovicu? Nemam iskristalisan stav.
Zeleo je u zvezdu, bio Sportski direktor i trener Vojvodine. Davao je svakojake izjave.
Mnoge, verovatno, u ,,kavaljer spicu", tako da, djavo bi ga znao, sta stvarno misli o Vojvodini?
Zivi u Novom Sadu, ima veliko trenersko iskustvo, za koga navija, da li se tali, da li bi da ,,okaje" ranije grehe pred penziju, zaista, ne znam?
Neki konacan zakljucak se moze izvesti tek kad vidimo ko ce biti trener Vojvodine posle Nove godine.
PS
Nesto mi nije od velikog poverenja ni ovaj sastav Veterana, u smislu koliko mogu da se suprotstave decenijskim negativnim trendovima u Vojvodini?
Dragi Turija,

cenim tvoje postove, ali covek je doneo titulu klubu 1989.
U periodu kad je bio trener, sigurno mogao da uzme jos jednu titulu, jer je Vojvodina tada igrala ubedljivo najbolji fudbal u drzavi.
Nazalost znamo ko je kod nas(u Srbiji) predplacen na titule.
Posle ovog svega, ocekujem u preloznom roku novi sleper cepanica za FK Vojvodina.

Kosanovicev dolazak je po nekim pricama blokirao gradonacelnik licno, firma je samo fasada.
To stoji, ali je posle svega otisao u zvezdu i prodao se - dakle pravi Vojvodinas nije.
Sada mu se dolazi jer je u medjuvremenu propao, pa smo mu sada dobri.
Dakle ne bih nikako lio suze za njim..

Sa druge strane, mnogo je gore ako je pravi razlog to sto menadzerski i politicki smradovi hoce trenera koji ce ispunjavati njihove zelje, ali ko sto neko rece, videcemo uskoro sta je tacno kada postave novog.
Sto rekoh ranije, ja u ovom momentu ne vidim nikog drugog do Djumija.
User avatar
Stexman
Posts: 2604
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

Evo kako zdravo razmislja jedna velika igracka legenda o trenerskom poslu, i kako se odnosi prema istom. Covek koji hoce da bude uspesan a ne preko noci bogat od menadzerisanja...
Image
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by limanfkv »

Komso odvratni jel si i u intervjuu se zajebao pa umesto Vojvodina rekao Govedina kako je od miloste zoves.
User avatar
Djisa
Posts: 1241
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djisa »

limanfkv wrote:Komso odvratni jel si i u intervjuu se zajebao pa umesto Vojvodina rekao Govedina kako je od miloste zoves.

???????????
Kup je nas!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

Obzirom da je čovek sa Limana, pretpostavljam da je "komša odvratni" Kosanović?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply