Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Djisa wrote:
limanfkv wrote:Komso odvratni jel si i u intervjuu se zajebao pa umesto Vojvodina rekao Govedina kako je od miloste zoves.

???????????
:?:
Liman, misteriozan si u pisanju kao Kafka :D
Je l' glavni lik u tvom postu, isto, ,,K"?
Mozda u necemu covek ima pravo, ali bruka je to reci.
Koliko god bili gnevni i posramljeni poslednjih par decenija Kluba (i gadili nam se), ne smemo njima prekriti ugledne prethodne u vise od 100 godina Vojvodine.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Na kojeg se misli? Nisam pohvatao...na onog sto podseca na taj epitet koji nadenuo Vosi ili na onog sto podseca na taj epitet koji je nadenuo Vosi, samo mariniran u vinjaku?
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by limanfkv »

Na milorada sam mislio. Dobar je Krusevac za njega nije za bolje. Ps inace retko pije, da pije pa da covek razume..
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Eno ga, place u zurnalu kako mu je Vojvodina prva i vecna ljubav... :mrgreen:
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

:pegla:


Prečesto povraćam u zadnje vreme... :mrgreen:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Treba shvatiti da se covek, s godinama i iskustvom, menja. Stvari sagledava kompleksnije.
Sve vise verujem u ono sto sam napisao o Kosanovicu, pre dolaska Okuke na nasu trenersku klupu.
Sve vise verujem da i iskreno zeli u Vosu, pa makar i kao iskupljenje za ranije greske. Ipak je njegov zivot vezan za Novi Sad i Vojvodinu, iako je to prilicno dockan shvatio. Mnogi ne shvate nikad, sto je mnogo tragicnije.
Medjutim, savest je neunistiva i stalno vraca gresnog na pocetak ( ako je bar malo ima).

Ovoga puta znamo da Kosanovic nece sesti na klupu u januaru, ali jos ne znamo ko ce?
Da li, barem, znaju u Klubu i koliko im je vremena potrebno za to?
Danas je 7 januar.
Hristos se rodi - srecan Bozic svima!
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by AntonioKasano »

Kosanovic je dobio rampu koju je zasluzio, meni je zao sto i drugi slicni njemu ranije nisu dobijali rampu i sto i u perspektivi sigurno mozemo ocekivati raznorazne neprihvacene otpatke koji su trcali za Bgd pa im na kraju nisu bili dovoljno dobri i onda su doziveli katarzu i napade savesti...
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by N13 »

AntonioKasano wrote:Kosanovic je dobio rampu koju je zasluzio, meni je zao sto i drugi slicni njemu ranije nisu dobijali rampu i sto i u perspektivi sigurno mozemo ocekivati raznorazne neprihvacene otpatke koji su trcali za Bgd pa im na kraju nisu bili dovoljno dobri i onda su doziveli katarzu i napade savesti...
Bitno da je Kosanovic (ili bilo koji drugi trener) zasluzio rampu... a nisu neki u upravi koje su dovodili isti ti sto lupaju rampe trenerima.
Strasno, trener je u Vojvodini, trenutno, najmanji problem (ko god to bio)... rampe treba lupati od vrha!
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by AntonioKasano »

Slazem se, isti arsini treba da vaze za sve od uprave do igraca. Medjutim to nije ni blizu tako...
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fare »

Možda je ovo rešenje samo koliko je to realno https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/raj ... 07-01-2019" onclick="window.open(this.href);return false;.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

Rekao bih da je Rajevac realan koliko i Murinjo...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fare »

Rabba wrote:Rekao bih da je Rajevac realan koliko i Murinjo...
Pa ni Murinjo nema klub :D.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

fare wrote:
Rabba wrote:Rekao bih da je Rajevac realan koliko i Murinjo...
Pa ni Murinjo nema klub :D.
Upravo reaguj! :rolll:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2099
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by churguzijanac »

Imam utisak da je Kosan politicki stopiran, a da je njegov “ciganski momentum” iz proslosti samo iskoriscen kao paravan za stvarni razlog.
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Beonic »

churguzijanac wrote:Imam utisak da je Kosan politicki stopiran, a da je njegov “ciganski momentum” iz proslosti samo iskoriscen kao paravan za stvarni razlog.
Slažem se. Da neko stvarno može da stopira dolazak ljudi koji ne bi trebali da imaju kvaliteta (da li znanja ili morala), ne bi Kosan bio jedini. Voleo bih da me demantuju i da u narednim nedeljama čujemo priče da su stopirani dolasci nekih igrača koji nemaju kvalitet. Ali se to gotovo sigurno neće desiti. Nisam neko ko je za Kosana ili protiv njega, apsolutno sam neutralan po tom pitanju, pošto smatram da ko god dođe neće biti ni bolji ni gori ko i poslednjih 10 trenera kod nas. Baš iz razloga gore navedenog. Nije bitna Vojvodina, bitno je za koga si.
Post Reply